KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co chcesz żebyśmy kupowali jak szejki czy Real Madryt? Same gwiazdy - Reusa, Cuadrado, Benatie najlepiej. Jest Suarez, Rakitić, Vermealen, Mathieu, Ter Stegen, Bravo, Douglas. Mi wystarczy.
0
W takim razie dlaczego grał? Co trener o tym nie wiedział? Lekarze tego nie wiedzieli?
0
Po kontuzji pewnie nie będzie już w takiej formie jak przed kontuzją, być może nawet już nigdy takiej formy nie odzyska, ale jeśli choć trochę zbliży się do swojej najlepszej formy miejsce w pierwszej jedenastce ma zapewnione.
1
Po co ten komentarz? To że Ty to wiesz to nie znaczy, że wszyscy to wiedzą.
0
Zostało już tylko 11 godzin.
1
Dla innych, który również nie wiedzą jak to zrobić powiem, że wystarczy dwa razy kliknąć w link, zaznacza się wtedy cały. Trzeba tylko usunąć z linku 'odpowiedz' oraz 'zglos'.
0
Przecież wiem. Jednak powiedziałem, że jest to możliwe, ponieważ nie ma żadnego punktu w regulaminie który mówi że trzeba wpuścić choć jedną bramkę w sezonie w La Liga. inną sprawą jest to że jest to bardzo mało prawdopodobne.
0
Ja jestem pod wrażeniem Telmo Zarry strzelił w La Liga w karierze o 6 bramek więcej od Leo mimo że grał o 2 mecze mniej, choć to inne czasy. Gra wyglądała inaczej, ale szacunek dla niego.
0
Hehe, wszystko jest możliwe. Inna sprawa na ile prawdopodobne. :D
0
Co to się porobiło. Messi najwięcej przechwytów, kto by pomyślał jeszcze tydzień temu.
0
Nie rozumiem po co ta ankieta, skoro ma być ocenianie piłkarzy. Pytanie tylko gdzie ono jest?
0
Bale w tych koszulkach i jeszcze w tej opasce wygląda jakby zmienił płeć.
0
Że co?? Mathieu to był pewny punkt obrony. Wolny? Mało Zwrotny? Kiedy to wymyśliłeś? To jakieś żarty.
0
Ja jeszcze nigdy w życiu nie widziałem na Cyfrowym Polsacie meczu La Liga na żywo.
1
Ja właśnie też.
1
Maść na ból dupy tylko łagodzi objawy, jednak choroba jest niestety jeszcze nieuleczalna. Leki antydepresyjne również pomagają.
2
„Jestem lepszy niż Messi. Nie możesz porównywać Ferrari z Porsche”.
Jak to nie można? Autka na podobnym poziomie.
2
Cyfrowy Polsat nic nie transmituje. Zostaje nielegalna transmisja w internecie.
11
Nie zapominaj o depresji, którą się chwialił w każdym komentarzu.
1
Nie chce oceniać już na początku sezonu, ale teraz wydaje mi się, że Real tylko osłabił się tymi transferami sprzedając Di Marie i Alonso, a kupując Jamesa i Kroosa.
1
1-7 dostał sam Luiz, SIlva nie grał wtedy.
0
Myśle rze pżetrfamy pżez te dwa okienka bez koke i reusa.
1
Wyluzuj. Akurat kurtis_w to jeden z tych użytkowników, którzy kibicują Realowi, a jednak go lubię. Nigdy sam nie prowokuje, chyba że ktoś napisze coś bezsensownego na Real.
0
U nich 5:0 na Camp Nou 7:0, tylko tyle żeby się nie przemęczać przed następnymi meczami.
0
Suarez też mógłby namieszać, ale nie będzie grał od początku, także małe szanse..
0
Pewnie jakiś kibic Legii będzie siedział na nieodpowiednim miejscu. Walkower.
0
Ja Bayernowi życzę nie wyjścia z grupy. Szacunek oczywiście dla Guardioli, niech sobie wygrywa wszystkie trofea w Niemczech, ale puchary europejskie są dla Barcelony! :D
0
Czerwone grają w jeden dzień tygodnia, niebieskie w inny.
0
Dlaczego? bardzo wyrównane. Tylko Real dostał łatwą, pomijając Liverpool.
0
i H też grupa śmierci.