1

Co chcesz żebyśmy kupowali jak szejki czy Real Madryt? Same gwiazdy - Reusa, Cuadrado, Benatie najlepiej. Jest Suarez, Rakitić, Vermealen, Mathieu, Ter Stegen, Bravo, Douglas. Mi wystarczy.

0

W takim razie dlaczego grał? Co trener o tym nie wiedział? Lekarze tego nie wiedzieli?

0

Po kontuzji pewnie nie będzie już w takiej formie jak przed kontuzją, być może nawet już nigdy takiej formy nie odzyska, ale jeśli choć trochę zbliży się do swojej najlepszej formy miejsce w pierwszej jedenastce ma zapewnione.

1

Po co ten komentarz? To że Ty to wiesz to nie znaczy, że wszyscy to wiedzą.

0

Zostało już tylko 11 godzin.

1

Dla innych, który również nie wiedzą jak to zrobić powiem, że wystarczy dwa razy kliknąć w link, zaznacza się wtedy cały. Trzeba tylko usunąć z linku 'odpowiedz' oraz 'zglos'.

0

Przecież wiem. Jednak powiedziałem, że jest to możliwe, ponieważ nie ma żadnego punktu w regulaminie który mówi że trzeba wpuścić choć jedną bramkę w sezonie w La Liga. inną sprawą jest to że jest to bardzo mało prawdopodobne.

0

Ja jestem pod wrażeniem Telmo Zarry strzelił w La Liga w karierze o 6 bramek więcej od Leo mimo że grał o 2 mecze mniej, choć to inne czasy. Gra wyglądała inaczej, ale szacunek dla niego.

0

Hehe, wszystko jest możliwe. Inna sprawa na ile prawdopodobne. :D

0

Co to się porobiło. Messi najwięcej przechwytów, kto by pomyślał jeszcze tydzień temu.

0

Nie rozumiem po co ta ankieta, skoro ma być ocenianie piłkarzy. Pytanie tylko gdzie ono jest?

0

Bale w tych koszulkach i jeszcze w tej opasce wygląda jakby zmienił płeć.

0

Że co?? Mathieu to był pewny punkt obrony. Wolny? Mało Zwrotny? Kiedy to wymyśliłeś? To jakieś żarty.

0

Ja jeszcze nigdy w życiu nie widziałem na Cyfrowym Polsacie meczu La Liga na żywo.

1

Ja właśnie też.

1

Maść na ból dupy tylko łagodzi objawy, jednak choroba jest niestety jeszcze nieuleczalna. Leki antydepresyjne również pomagają.

2

„Jestem lepszy niż Messi. Nie możesz porównywać Ferrari z Porsche”.

Jak to nie można? Autka na podobnym poziomie.

2

Cyfrowy Polsat nic nie transmituje. Zostaje nielegalna transmisja w internecie.

11

Nie zapominaj o depresji, którą się chwialił w każdym komentarzu.

1

Nie chce oceniać już na początku sezonu, ale teraz wydaje mi się, że Real tylko osłabił się tymi transferami sprzedając Di Marie i Alonso, a kupując Jamesa i Kroosa.

1

1-7 dostał sam Luiz, SIlva nie grał wtedy.

0

Myśle rze pżetrfamy pżez te dwa okienka bez koke i reusa.

1

Wyluzuj. Akurat kurtis_w to jeden z tych użytkowników, którzy kibicują Realowi, a jednak go lubię. Nigdy sam nie prowokuje, chyba że ktoś napisze coś bezsensownego na Real.

0

U nich 5:0 na Camp Nou 7:0, tylko tyle żeby się nie przemęczać przed następnymi meczami.

0

Suarez też mógłby namieszać, ale nie będzie grał od początku, także małe szanse..

0

Pewnie jakiś kibic Legii będzie siedział na nieodpowiednim miejscu. Walkower.

0

Ja Bayernowi życzę nie wyjścia z grupy. Szacunek oczywiście dla Guardioli, niech sobie wygrywa wszystkie trofea w Niemczech, ale puchary europejskie są dla Barcelony! :D

0

Czerwone grają w jeden dzień tygodnia, niebieskie w inny.

0

Dlaczego? bardzo wyrównane. Tylko Real dostał łatwą, pomijając Liverpool.

0

i H też grupa śmierci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?