0

Sporo. Co najmniej 158 min.

0

Wiadomo, że Real nie lubi grać ataku pozycyjnego, bo po prostu jest w tym słaby. Jeśli przeciwnicy postawiliby autobus, Real byłby zmuszony grać atak pozycyjny, zamiast z kontry. Wtedy ich ataki nie byłyby takie szybkie, a gra Realu podobna by była do naszej.

0

No NIE! W Fifie zdecydowanie lepiej się zachowują piłkarze. Tak, ich animacje są dopracowane do perfekcji. Zresztą o czym my gadamy na FCBarca.com.

3

Jak masz dużo kasy to kup tą fife, ale jeśli bardziej interesuje Cię realizm i naturalne zachowanie zawodników poczekaj do listopada i kup PES'a. No chyba że wolisz FUT'a, licencje na kluby, stadiony, ligi itd. w takim wypadku FIFA jest dla Ciebie. Polecam.

0

Pełna zgoda! (Dodatkowe znaki, żeby było 15).

0

To twoje zdanie, ale jeśli Iniesta i Rakitić nic nie dali przez 70 minut to trzeba było coś zmienić w tej formacji, a zostawić Neymara, bo zmiennicy nic nie wnieśli.

1

A ja lubie ser.

0

Według mnie jedyny sposób na autobus to szalone wbijanie się głową prosto w niego, zamiast klepania wokół niego. Chodzi mi o to żeby zawodnicy grali bardziej bezpośrednio, ryzykowali podaniami prostopadłymi, więcej podań w pole karne. Po prostu więcej ryzyka w grze ofensywnej, wiadomo że możemy w ten sposób narazić się na groźne kontry, ale to chyba jedyny sposób. Jest jeszcze możliwość, żeby cofnąć się i zagrać z kontry, ale to nie w stylu Barcelony.

0

Wczoraj wyglądało to tak jakby Barcelonie odpowiadał remis 0:0. 89 minuta, remis, a oni gdy mieli piłkę, zamiast przesunąć się na połowę przeciwnika stali na swojej własnej i podawali do Pique. Z przodu był tylko Munir, Messi i Sandro którzy stali w samym autobusie. Nikt nie chciał strzelić tej bramki na wagę 3. Pkt.

1

Zobaczymy jak się spisze. Mam nadzieję, że u nas rozwinie się na tyle że będzie godnym PO Barcelony.

0

Gdzie jest Valdes?

1

Kurdeee... Głupi Enrique. Gdzie jest Ronaldo. Jak mamy wygrać mecz bez rzutów karnych. A chwila, chwila, przecież to nie RM.pl

1

Adriano może grać na PO. wyprzedzili mnie.

1

Mi się marzy 114 punktów na koniec sezonu, najlepiej żebyśmy nie stracili ani jednej bramki, a strzelili 200. Messi królem strzelców ze 100 bramkami, królem asyst rownież Messi z wynikiem 90.

0

Nie zawsze, dawniej razem z Puyolem tworzył najlepszą dwójkę stoperów w Europie.

0

Kiedy Mathieu wystawia piłki rywalom? Ok. Nie oglądałem meczu z Levante, przyznaje się, ale nawet jeśli w tym meczu jednym popełniał takowe błędy nie znaczy że jest słaby. Wszystkie poprzednie oglądałem i podobała mi się jego gra.

0

To Real dzisiaj gra?? Obstawiam 3:1 dla nich.

0

Tak, właśnie to też napisałem, jednak można mieć pretensje zarówno do zarządu jak i do tych głupich przepisów.

1

Ciekawe na którym miejscu Manchester City?

0

Moim zdaniem to przepisy FIFA są złe, ale również jeśli zarząd je znał nie powinien ich łamać. Ale z drugiej strony dlaczego FIFA zabrania Barcelonie sprowadzać dzieci wraz z rodzinami do Barcelony? Nie są oni tutaj ściągani przymusowo, ani nie są to Royal Baby. Są to dzieci z biednych rodzin, które dostają od Barcelony szansę na karierę, na zarobienie pieniędzy. FIFA tego nie ma prawa zabronić, jej przepisy są do dupy.

2

I to może nawet bezpośrednio z różnego.

0

Na pewno jest to dla niego bardzo wartościowe życzenie. :)

0

Geniuszu, jak to pisałem to artykuł jeszcze nie był uzupełniony.

0

Kto strzelał gole dla nas? Bo ja dziś byłem bialo-czerwony.

6

No, a później dojdą do wniosku, że jednak sankcje nie były słuszne.

1

Wielu ludzi interesuje finał Mś w siatkówkę gdzie gra Polska. Ja również opuszcze część meczu Barcy dla Polski.

0

Bo jeszcze nie zagrał nawet u nas. W poprzednim sezonie w LFC pokazał ze potrafi strzelać. Nie porownuj Sancheza do Suareza bo to calkiem inny poziom.

6

No niestety. Musimy się pogodzić z tym że nasz atak nigdy nie będzie lepszy od Karima Benzemy.

0

Moim zdaniem nie powinny pojawiać się między artykułami z sekcji piłki nożnej, bo robi się bałagan. Moim zdaniem powinna być osoba podstrona gdzie byłyby osobno artykuły od koszykówki czy piłki ręcznej.

2

IMO Dani Alves słaby nie jest, może najlepszy też nie, ale znajduje się w TOP 10 prawych obrońców świata. Takie moje zdanie na temat jego gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?