4

Musiałby strzelić 10 goli w 30 minut, chociaż i tak znalazłby się ktoś, kto by powiedział: ''Czemu nie 11?''.

0

Zgadzam się. Jednak dla mnie te tryby w FIFIe i tak nie potrafią się obronić przed dużo lepszym gameplay'em PESa. Dla mnie po prostu PES jest lepszy.

1

Pfff.. Neymar crackiem? Najpierw musi wygrać MŚ.

1

Ronaldo! Kiedy po mnie przyjdą?

0

Trenować, trenuje, chyba jak każdy inny. Myślę, że będzie gotowy żeby zagrać od początku. Najwyżej zostanie zmieniony w okolicach 60-70 min.

0

Dlaczego nie? Pokazał, że nie zapomniał jak się gra. Trenuje z chłopakami, czyli na boisku już w miarę się rozumieją. Na pewno zagra lepiej niż Pedro, Munir czy Sandro. Uważam, że powinien zagrać.

0

Aha. Serio czy ironia?

0

łeee tam. Nie grałeś w obie to nie mów :) Taki żart, oczywiście masz swoje zdanie.

0

Zdecydowanie PES. W FIFIE Suarez wygląda jak Alba. Stegen w Pes'ie wygląda dziwnie.

12

Luis Enrique?!!!

0

Zgadzam się z tym, że Real Madryt to śmieszny przeciwnik. hehe

1

Zgadzam się z Hen. Artykuły są z reguły po to by poinformować nas o czymś. Ja np.: gdyby nie artykuł o meczu Hiszpanów nie wiedziałbym że grali, bo średnio mnie interesował ten mecz. O meczu Polski trąbią wszędzie od 2 dni, w każdych wiadomościach, więc to już wiedzą wszyscy. Poza tym związku nie ma to żadnego z FC Barceloną.

0

Dziwne, gdyby najlepsza '9' świata była gorsza od Pedro, Munira czy Sandro. To raczej jest oczywiste, że jest od nich lepszy.

0

Aha. Myślałem, że o Polskę, bo tak wynika z komentarza PatrychoO.

0

W meczu z Niemcami było widać zmianę stylu. Nawałka ma pomysł na tę reprezentację, okaże się czy to dobry pomysł po eliminacjach.

0

Polska > Brazylia
Polska 2:0 Niemcy
Brazylia 1:7 Niemcy.

0

Możesz, ale lepiej by było brać od allegrowiczów którzy mają więcej opinii.

0

Mam nadzieję, że po meczu z Niemcami poczujemy się całkowicie luźno i podejdziemy do tego meczu psychicznie jako faworyt. Jeśli zakwalifikujemy się do Euro 2016, to Nawałka okaże się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, ale do tego jeszcza bardzo długa i kręta droga.

0

Bana powinieneś dostać za te Janusze.

0

Oczywiście, że nie. Ponieważ nie mam pojęcia jak się spisze w przyszłości. Na razie nie oceniam go, bo zagrał dopiero jeden mecz. Nigdy nic nie mówię na wyrost jak nie którzy. Na zasadzie: powiem, że jest słaby, bo prawdopodobnie jest, ale pewności i tak nie mam, bo raz go widziałem na boisku.

1

Następny.

Messi jest najlepszy.

0

Douglas to pomyłka? W swoim pierwszym meczu zagrał na równe 5, czyli przeciętnie. Oceniasz po jednym meczu? Spoko. Po 5-6 meczach Douglasa możemy porozmawiać.

0

Ładne masz zdanie na temat naszych piłkarzy. Zresztą nie tylko ty.

0

Ja uważam, że obowiązkowy powinien być tylko jeden język. Jak uczę się dwóch jednocześnie nie umiejąc jeszcze dobrze żadnego z nich to mi się miesza.

1

W szkołach tego g*wna uczą.

0

Zgadzam się, typowy noob - sory za określenie, ale nie umiałem na szybko znaleźć synonimu.

1

Tak na prawdę to po co tutaj ten artykuł? Każdy już wie, że Polska wygrała. Związku z Barceloną nie ma to prawie żadnego.

0

XAVIEEEEGOO !!!!

0

Łeee tam.. Stare dziadki :D hehe. Za 2 tygodnie będzie prawdziwe el Clasico :)

0

Wszędzie są reklamy przed meczem, podczas przerwy i po meczu. W czasie meczu reklam nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?