KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Musiałby strzelić 10 goli w 30 minut, chociaż i tak znalazłby się ktoś, kto by powiedział: ''Czemu nie 11?''.
0
Zgadzam się. Jednak dla mnie te tryby w FIFIe i tak nie potrafią się obronić przed dużo lepszym gameplay'em PESa. Dla mnie po prostu PES jest lepszy.
1
Pfff.. Neymar crackiem? Najpierw musi wygrać MŚ.
1
Ronaldo! Kiedy po mnie przyjdą?
0
Trenować, trenuje, chyba jak każdy inny. Myślę, że będzie gotowy żeby zagrać od początku. Najwyżej zostanie zmieniony w okolicach 60-70 min.
0
Dlaczego nie? Pokazał, że nie zapomniał jak się gra. Trenuje z chłopakami, czyli na boisku już w miarę się rozumieją. Na pewno zagra lepiej niż Pedro, Munir czy Sandro. Uważam, że powinien zagrać.
0
Aha. Serio czy ironia?
0
łeee tam. Nie grałeś w obie to nie mów :) Taki żart, oczywiście masz swoje zdanie.
0
Zdecydowanie PES. W FIFIE Suarez wygląda jak Alba. Stegen w Pes'ie wygląda dziwnie.
12
Luis Enrique?!!!
0
Zgadzam się z tym, że Real Madryt to śmieszny przeciwnik. hehe
1
Zgadzam się z Hen. Artykuły są z reguły po to by poinformować nas o czymś. Ja np.: gdyby nie artykuł o meczu Hiszpanów nie wiedziałbym że grali, bo średnio mnie interesował ten mecz. O meczu Polski trąbią wszędzie od 2 dni, w każdych wiadomościach, więc to już wiedzą wszyscy. Poza tym związku nie ma to żadnego z FC Barceloną.
0
Dziwne, gdyby najlepsza '9' świata była gorsza od Pedro, Munira czy Sandro. To raczej jest oczywiste, że jest od nich lepszy.
0
Aha. Myślałem, że o Polskę, bo tak wynika z komentarza PatrychoO.
0
W meczu z Niemcami było widać zmianę stylu. Nawałka ma pomysł na tę reprezentację, okaże się czy to dobry pomysł po eliminacjach.
0
Polska > Brazylia
Polska 2:0 Niemcy
Brazylia 1:7 Niemcy.
0
Możesz, ale lepiej by było brać od allegrowiczów którzy mają więcej opinii.
0
Mam nadzieję, że po meczu z Niemcami poczujemy się całkowicie luźno i podejdziemy do tego meczu psychicznie jako faworyt. Jeśli zakwalifikujemy się do Euro 2016, to Nawałka okaże się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, ale do tego jeszcza bardzo długa i kręta droga.
0
Bana powinieneś dostać za te Janusze.
0
Oczywiście, że nie. Ponieważ nie mam pojęcia jak się spisze w przyszłości. Na razie nie oceniam go, bo zagrał dopiero jeden mecz. Nigdy nic nie mówię na wyrost jak nie którzy. Na zasadzie: powiem, że jest słaby, bo prawdopodobnie jest, ale pewności i tak nie mam, bo raz go widziałem na boisku.
1
Następny.
Messi jest najlepszy.
0
Douglas to pomyłka? W swoim pierwszym meczu zagrał na równe 5, czyli przeciętnie. Oceniasz po jednym meczu? Spoko. Po 5-6 meczach Douglasa możemy porozmawiać.
0
Ładne masz zdanie na temat naszych piłkarzy. Zresztą nie tylko ty.
0
Ja uważam, że obowiązkowy powinien być tylko jeden język. Jak uczę się dwóch jednocześnie nie umiejąc jeszcze dobrze żadnego z nich to mi się miesza.
1
W szkołach tego g*wna uczą.
0
Zgadzam się, typowy noob - sory za określenie, ale nie umiałem na szybko znaleźć synonimu.
1
Tak na prawdę to po co tutaj ten artykuł? Każdy już wie, że Polska wygrała. Związku z Barceloną nie ma to prawie żadnego.
0
XAVIEEEEGOO !!!!
0
Łeee tam.. Stare dziadki :D hehe. Za 2 tygodnie będzie prawdziwe el Clasico :)
0
Wszędzie są reklamy przed meczem, podczas przerwy i po meczu. W czasie meczu reklam nie ma.