KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrana 1:0 lub 2:0 Cię nie przekona? Haha mózgu nie masz, musiałem to powiedzieć.
0
Jak będzie mała manita dla Realu to już będzie, dobrze patrząc na ten skład.
2
Jedyny minus tych składów to brak Bartry obok Pique i wtedy Masche na DM za Busiego. Byłoby 50 razy lepiej, ale to tylko moje zdanie, trenerem nie jestem.
3
hehe. Nawet SMS od Lucho to jeszcze nie oficjalka :)
0
To nie ma jednej oficjalnej statystyki?
0
Nieźle wykonana.
1
Ja chyba jutro nie dożyję do tej osiemnastej. Ja już dziś czuję emocje tego meczu. Co będzie jutro na 5-6 godzin przed meczem? Ostatnia godzina to już będą męczarnie.
0
a to dlatego, ze dla Messiego jest osobna skala ocen. Zawsze tak bylo.
0
mowisz to tylko z przyzwyczajenia, bo Pedro zagral dobry mecz.
kapi7193: pierwszego zdania nie rozumiem, drugie to porazka. Ortografia lezy.
0
wartosc dodana to taka ktora jest do innej wartosci dodana. wartosc dodatnia to taka ktora jest wieksza od zera. Nie ma bledu.
2
Ludzie! Banujcie tego NOOBA! Proszę. Chyba wiadomo o kogo mi chodzi.
1
Przecież on już strzelił na Bernabeu gola.
0
Zgadzam się. To już tradycja, że winny jest Alves albo Pedro, nawet jeśli zagrają całkiem dobre spotkanie.
3
Jeśli ktoś mi mówi, że na Bernabeu może dojść do pogromu lub masakry to uważam, że siedzi nie na tej stronie, na której by chciał. Wybacz..
7
www.realmadryt.pl - skopiuj, wklej tam do góry na białym pasku i naciśnij enter. To pomaga. Jak nie wiesz jak się wkleja to wpisz sobie w Google.
3
Trenerem nie zostaniesz. Takie rzeczy trzeba najpierw przetestować w meczach ze słabszymi rywalami, a nie eksperyment na GD. Poza tym co to za pomoc z Neymarem i Pedro? Zadaniem pomocników jest raczej dograć piłkę do napastników, nie widzę ich w tym zadaniu. To by po prostu nie wypaliło.
0
Masz coś jeszcze do powiedzenia, po podanych tych wszystkich argumentach? Chyba jasne, że Messi mało że powinien zostać nominowany to jeszcze powinien wygrać.
0
To nie wiesz, że na tej stronie da się sprawdzić archiwum komentarzy użytkownika? Nic takiego nie pisałeś.
0
Na ataku Pedro.
0
Na farcie to Real nie gra, ale jeśli tylko oglądasz mecz to chyba widzisz jak zachowuje się obrona Liverpoolu. Wcale nie ma podejścia do zawodnika, który ma piłke, tylko stoją i się patrzą.
0
A wiesz, teraz jestem zjarany. Nie dam rady go przepisać tutaj. Przypomnij jutro.
0
Legia by lepiej zagrała z Realem dzisiaj, gdyby tylko dostali się do LM.
0
Dzięki! Już się nie boję.
1
To Liverpool jest tak słaby czy mam się bać El Clasico?
0
Zgłoszone! Teraz czekać na kolejnego bana.
Nie no, żartuję :)
1
Mam inne zdanie. Dla mnie ten mecz był bardzo fajny, graliśmy ładnie, szybko - jak dawniej. Oceniam na 4.
0
Poprawna wersja:
Cristiano i Bale są prawie jak Messi i Neymar. :)
0
Fajnie, że wyraziłeś swoją opinię, ale ja uważam, że kibic zawsze powinien wierzyć w swój zespół bez względu w jakiej sytuacji czy formie by nie był. Dziwnym dla mnie jest gdy ktoś będąc kibicem Realu mówi, że ten przegra w El Clasico. Przykładowo ja gdyby Messi był kontuzjowany, Neymar miał zawieszenie, Iniesta bez formy itd. musielibyśmy zagrać połową rezerwami i tak wierzyłbym, że jakimś cudem uda się wygrać z Realem. Dla Ciebie tym bardziej, bo przecież gramy na Santiago Bernabeu.
0
Uwazam, ze najlepszym skladem na El Clasico bedzie:
Bravo
Alves Bartra Mathieu Alba
Xavi Mascherano Iniesta
Messi Suarez Neymar.
0
Iniesta dzisiaj gra jak na niego przystało. Podanie do Messiego przy drugiej bramce genialne, tak samo jak indywidualna akcja, szkoda, że nie zakończona bramką. Pedro może dużo nie daje, ale podobały mi się jego dryblingi. Pique trochę śpiący, ale nie jest tak jak z Eibar. Ogólnie mecz bardzo ładny, gramy fajnie. Nie boję się o el Clasico, z taką grą będzie dobrze.