0

W La Liga tez chyba nie jest mozliwe by Barcelona grala z Barcelona B

0

Nie będzie grał typowo na skrzydle. Jak już to będzie takim prawym napastnikiem. Pewnie będzie się wymieniał znowu pozycjami z Suarezem.

0

Pedro też. Tylko jednym wychodzi, drugim nie.

0

To super, ale akurat mnie to nie obchodzi.

2

Żartowałem przecież. :D

1

Myśle, że nie tylko dla niego. Sam nie wiem kto to jest Yago Lamela.

8

Czemu? fajny żarcik :)

7

Cristiano Ronaldo jest drugi, dlatego że lalki Barbie go wyszukują najczęściej. Podziwiają jego włosy postawione na żel. - To nie ból dupy, to czysta prawda.

0

Opis do gry Messiego mówi wszystko. Dobrze robicie, nie pisząc prawie nic, bo z całym szacunkiem i tak by to nie wyszło. Tego nie da się opisać słowami.

16

Oficjalnie: Thomas Vermaelen podczas kartingu doznal urazu czola. Potrzebny bedzie dodatkowy zabieg, ktory przedluzy jego powrot do gry do 10 miesiecy.

11

Brak Sergi Roberto i Illary to kpina i porazka FIFA. Mafia jedna!

0

Masche wtedy nie musialby byc SO.

1

geniuszu on specjalnie zrobil te bledy..

0

a artykul przeczytales?

1

Messi nadal zyje, Iniesta nie poszedl do wiezienia za zabojstwo tesciowej, Bartomeu nie podal sie do dymisji, Guardiola nie wraca do Barcy. Wiec po co ten pomaranczowy kolor? Znowu mialem atak serca. xD

0

Z Audi ja bym wybrał R8 - cudna fura.

1

No nie za bardzo, żebyś mógł sprzedaś czyjś samochód.

4

Przestańcie, bo nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Nie płaczcie, że został Pedro, a odszedł Alexis. Sanchez wiedział że przychodzi Suarez, a on trafi na ławkę, dlatego poszedł do Arsenalu. Pedro to Pedro, dobry z niego rezerwowy i tyle. Alexis chciał grać, to nie jest wina Zubiego i reszty. No chyba że wolicie Alexisa od Suareza.

0

Przez dość słaby poprzedni sezon mu się nie uda, ale za rok.. Kto wie.

1

Akurat w przypadku Marszczewieczorem nie powinno brać się pod uwagę Mundialu do najlepszych obrońców roku 2014, bo w każdym meczu grał w pomocy. Powinny być brane pod uwagę tylko mecze na pozycji obrońcy.

0

Tym razem będzie miał trudniej, bo będzie musiał przejść przez Davida Luiza i Carlesa Puyola.

1

Ciekawe ile goli Lewy strzeli Casillasowi.

0

...Mimo 169cm wzrostu.

0

Pustakiem jestes ty. Nie no zartuje, masz troche racji.

0

Przecież jak Xavi wszedł to była około 60 minuta.

12

Co cieszy:
- stary dobry Messi
- drugi mecz pod rząd gdzie Barcelona gra tiki-takę
- dobry mecz Rafinhi
- całkiem dobry Pedro
- gol Suareza

Messi chyba zapomniał, że jest pod Xavim w hierarchii kapitanów, bo nie oddał mu opaski.

0

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Po co za złość?

0

Chodzi mi o to żeby Xavi sobie trochę pograł, bo jak wróci Iniesta to dla Xaviego zostanie pewnie ławka. Lepiej gdyby Rakitić dziś odpoczął, bo ma więcej minut od generała.

65

PROŚBA DO REDAKCJI:
Nie używajcie tak często tego żółtego/pomarańczowego koloru do mniej ważnych artykułów bo zawału można dostać zanim się przeczyta tytuł.

1

Lipa, że nie ma Xaviego. Jak wróci Iniesta Xavi pewnie zostanie na ławce, a teraz mógłby sobie pograć, choćby kosztem Rakiticia który jest w gorszej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?