KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To była praktycznie jedna kontuzja, która wracała, a nie kilka.
3
Obiecałem projekty koszulek to wrzucam. Co myślicie?
http://vpx.pl/i/2014/12/06/fc-t-shirts.png
5
O Pinto nie wspominajac, jego dryblingi powodowaly chwilowe zatrzymanie akcji serca. O dziwo zawsze wychodzil z nich zwyciesko.
67
Może tak:
na fcbarca.com
- jeśli wygra Messi to ZP ma sens
- wygra Ronaldo ZP jest bezwartościową nagrodą
na realmadryt.pl
- wygrywa Ronaldo, bo jest najlepszy
- wygrywa Messi - Fifalona.
1
Widać po jego wywiadach, że jest inteligentnym człowiekiem. Niestety nie wygrał żadnego trofeum. Może to wina tego, że nie miał Messiego? Może jednak Messi faktycznie oszczędzał się na mundial. A może to wina Martino, że nie potrafił odpowiednio go zmotywować. Nie miał takiej współpracy Messiego z Neymarem. Może dlatego, że Neymar był nowy i potrzebował czasu żeby się wkomponować, a może to wina Taty, że nie potrafił ich ze sobą zgrać. Jednak dalej uważam, że powinien dostać jeszcze jeden sezon. Tak na prawdę nie mamy pojęcia, jakim jest trenerem.
0
A obyś się nie zdziwił. Zobaczymy.. Też uważam, że raczej Ronaldo, ale pewności nie ma.
1
Ty wyszedłeś na dziecko. Powiedz szczerze ile masz lat skoro tak do niego mówisz.
1
Jest Douglas!!! Dziś zamknie usta wszystkim krytykom tego transferu!
0
Ja niestety też. Barcelonie kibicuję od sezonu 2011/12. Ja nawet nie widziałem tych wielkich sukcesów Barcelony Guardioli.Nie kibicowałem wtedy nikomu. Po prostu nie interesowałem się piłką nożną. Teraz wiem jak wiele straciłem.
0
Ale polecane wpadły! To się liczy!
15
Doskonale pamiętam ten mecz. Miałem wtedy 23 lata i siedziałem na trybunie za bramką, której bronił Cesar. Świetne wspomnienia.
0
Przecież zagrał całkiem przyzwoicie. Nie było jakiś głupich strat czy innych błędow. Raczej przeciętny mecz.
0
ja widze tam granatowe tlo i JEDEN bordowy pas. Taka mam wizje tego, dla mnie granatowy nie jest pasem.
0
Choć tak na prawdę zostało złamane to już w sezonie 2012/13, bo to nie były pasy. http://www.selectism.com/news/wp-content/uploads/2012/05/Barca-Kit-2012-13-Nike-02.jpg
0
Jeśli obecny zarząd złamie to postanowienie i przyjmie koszulki w poziome paski, to zaczynam zbierać kase na wycieczkę do Barcelony, wiadomo w jakim celu.
0
Wyróżniały się tylko jego nożyce w trybuny.
3
"Bawię" się w grafika czasem. Jak będzie mi się chciało robić to dziś lub jutro wrzuce pod główny artykuł mój projekt. Gorsza i tak nie będzie.
0
9
Sedzia uznal, ze byl to agresywny atak Messiego glowa na butelke. Zdecydowanie zolta kartka, choc i tak byl poblazliwy. To zaslugowalo na czerwona kartke.
0
A no fakt. W takim razie go olewam i juz nie bede mu odpisywal jesli cos tu lub w innym artykule napisze.
0
wkurzasz mnie juz swoja glupota! Przeciez ja nie krytykowalem Suareza! Powiedzialem tylko, ze jego obowiazkiem bylo to strzelic i tyle. Powtarzam, zebys zrozumial: NIE KRYTYKUJE SUAREZA!!!
0
A kto według Ciebie był lepszy od kogoś z tej trójki?
0
Też ostatnio, próbowałem kogoś poprawić w ten sposób, ale uświadomił mi, że obie formy są poprawne.
2
Kiedy Ronaldo zniszczył Barcelonę w 2014 roku?
0
O co Ci teraz chodzi? Ja nie jestem piłkarzem i nie muszę umieć wykorzystywać takich sytuacji. Ja wcale nie płaczę, że Suarez jest słaby, bo nie trafia na pustą, powiedziałem tylko, że powinien to wykorzystać. Nie rozumiem skąd ta spina.
0
znajdz na wikipedii czy gdzie chcesz definicje skutecznosci, a potem obwiniaj trenera. Skutecznosc to nie jest ilosc bramek.
1
Tych dwoch bramek. Mial dwie sytuacje, ktore powinien wykorzystac.
0
Mimo to i tak jest spalony.
2
Co sądzicie o tym spornym spalonym, gdy Suarez strzelił gola? Moim zdaniem go nie było. Poza tym Luis Suarez 2 razy zmarnował sytuacje 100%. Choć fakt za drugim razem było to może 90%.
0
Jak Luis Enrique nie zaskoczy nas składem to będzie jakieś święto.