KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W ankiecie jest najgorszy piłkarz meczu, nie wiem tylko czemu Messi ma prawie tylko samo % głosów. Chyba przez niedopatrzenie większości z Was.
0
Martino od początku sprawiał na mnie dobre wrażenie, dlatego dawałem mu czas do końca sezonu, nie udało się a ja nadal chciałem by Martino dostał jeszcze jeden sezon w Barcelonie. Stało się inaczej, przyszedł Enrique, który zaczął o wiele gorzej od poprzednika i tym samym sprawił, że uważam go za słabego trenera. Jednak żeby być sprawiedliwym muszę dać mu czas do końca sezonu, a przynajmniej do kiedy walczymy jeszcze o trofea. Martino bardzo fajnie zaczął, bardzo źle skończył, mam nadzieję że Enrique bardzo źle zaczął, ale fajnie skończy sezon.
0
Żebyś się nie zdziwił.
0
Nigdy, więc nie kibicowałeś. Może tylko tak myślałeś.
0
No, jak Pedro dzis strzeli gola to Enrique zobaczy ze to Pedro jest lepszy od Messiego i Leo trafi na lawke.
0
jak dla mnie mogliby mu nawet dac 10.000.000 euro. Ludzie bardzo szybciutko nauczyli by sie szacunku do innych.
0
Tak, jednak jeśli teraz trafimy na trudniejszego rywala będziemy bardziej zmęczeni w kolejnych etapach, a taki Bayern czy Real będzie "odpoczywał" na meczu z Basel.
0
a po co ci na czarnym tle? Wejdz w google grafika wpisz: barcelona logo i w zakladce kolor zaznacz: przezroczyste. Next w jakim programie dodaj czarne tlo. Easy.
0
Oby bzdury, za takim środkiem pola to możemy nawet w szatni zostać. Musi Zagrać Iniesta, Mascherano i Xavi.
0
Zdecydowanie się zgadzam, ale pewnie w środku pola zagra Rakitić i Busquets.
1
A ja już myślałem, że to wyraz pychy CR7.
0
Ze what??? :O
0
aha, ok.
0
asystÓje. Nic dodac nic ujac.
0
A Real?
0
Dlatego mówię, żeby się nie przejmował.
0
Nie martw się. Św Mikołaj też nie dostał.
0
JEDEN???? Gdyby padl 1 raz nikt by on tym tak nie mowil.
1
Ten, ktory marzyl o zawodowym nurkowaniu, ale zostal pilkarzem, jednak stara milosc nie rdzewieje.
0
Na cytat tygodnia to!
0
A ja myślałem, że teraz było dopiero głosowanie na tą najlepszą trójkę, a podczas gali będzie głosowanie na tego zwycięzce, ale chyba pomyliło mi się z nagrodą UEFA.
0
Za te ostatnie symulki Ronaldo nie zdziwiłbym się, gdyby to Messi wygrał.
0
A myślałem, że tylko ja tak pomyślałem. W piłce nożnej jest mnóstwo chwil, które mogą doprowadzić do zgonu poprzez zawał serca.
0
Na klawiaturze masz tylko literki? Shifta, przecinka, kropki nie ma?
6
Pogrubia, każdy wygląda jakby ważył ze 90 kg.
0
To moje, to też sarkazm :D
1
To był sarkazm! Widać, że dziecko z podstawówki się wyrwało. Lekcje odrobione?
0
Ja również, ale pewnie zagra: Iniesta-Busi-Rakitic.
16
0
:O Co ty pierdziu do mnie? Nie wierzę. hehe