6

W ankiecie jest najgorszy piłkarz meczu, nie wiem tylko czemu Messi ma prawie tylko samo % głosów. Chyba przez niedopatrzenie większości z Was.

0

Martino od początku sprawiał na mnie dobre wrażenie, dlatego dawałem mu czas do końca sezonu, nie udało się a ja nadal chciałem by Martino dostał jeszcze jeden sezon w Barcelonie. Stało się inaczej, przyszedł Enrique, który zaczął o wiele gorzej od poprzednika i tym samym sprawił, że uważam go za słabego trenera. Jednak żeby być sprawiedliwym muszę dać mu czas do końca sezonu, a przynajmniej do kiedy walczymy jeszcze o trofea. Martino bardzo fajnie zaczął, bardzo źle skończył, mam nadzieję że Enrique bardzo źle zaczął, ale fajnie skończy sezon.

0

Żebyś się nie zdziwił.

0

Nigdy, więc nie kibicowałeś. Może tylko tak myślałeś.

0

No, jak Pedro dzis strzeli gola to Enrique zobaczy ze to Pedro jest lepszy od Messiego i Leo trafi na lawke.

0

jak dla mnie mogliby mu nawet dac 10.000.000 euro. Ludzie bardzo szybciutko nauczyli by sie szacunku do innych.

0

Tak, jednak jeśli teraz trafimy na trudniejszego rywala będziemy bardziej zmęczeni w kolejnych etapach, a taki Bayern czy Real będzie "odpoczywał" na meczu z Basel.

0

a po co ci na czarnym tle? Wejdz w google grafika wpisz: barcelona logo i w zakladce kolor zaznacz: przezroczyste. Next w jakim programie dodaj czarne tlo. Easy.

0

Oby bzdury, za takim środkiem pola to możemy nawet w szatni zostać. Musi Zagrać Iniesta, Mascherano i Xavi.

0

Zdecydowanie się zgadzam, ale pewnie w środku pola zagra Rakitić i Busquets.

1

A ja już myślałem, że to wyraz pychy CR7.

0

Ze what??? :O

0

aha, ok.

0

asystÓje. Nic dodac nic ujac.

0

A Real?

0

Dlatego mówię, żeby się nie przejmował.

0

Nie martw się. Św Mikołaj też nie dostał.

0

JEDEN???? Gdyby padl 1 raz nikt by on tym tak nie mowil.

1

Ten, ktory marzyl o zawodowym nurkowaniu, ale zostal pilkarzem, jednak stara milosc nie rdzewieje.

0

Na cytat tygodnia to!

0

A ja myślałem, że teraz było dopiero głosowanie na tą najlepszą trójkę, a podczas gali będzie głosowanie na tego zwycięzce, ale chyba pomyliło mi się z nagrodą UEFA.

0

Za te ostatnie symulki Ronaldo nie zdziwiłbym się, gdyby to Messi wygrał.

0

A myślałem, że tylko ja tak pomyślałem. W piłce nożnej jest mnóstwo chwil, które mogą doprowadzić do zgonu poprzez zawał serca.

0

Na klawiaturze masz tylko literki? Shifta, przecinka, kropki nie ma?

6

Pogrubia, każdy wygląda jakby ważył ze 90 kg.

0

To moje, to też sarkazm :D

1

To był sarkazm! Widać, że dziecko z podstawówki się wyrwało. Lekcje odrobione?

0

Ja również, ale pewnie zagra: Iniesta-Busi-Rakitic.

16

0

:O Co ty pierdziu do mnie? Nie wierzę. hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?