0

A grales w nowego PESA? Zreszta poczytaj opinie i recenzje. Na prawde warto w tym roku zmienic EA na KONAMI.

1

Jesli TAS nam nie pomoze to za rok na PO mamy Douglasa - niewiadomo jak sie sprawdzi i ewentualnie Adriano, ktory jest LO. No chyba ze Enrique widzi tam jakiegos zawodnika Barcy B.. Ale powiem szczerze, ze nigdy nie mialem takich problemow z udzieleniem odpowiedzi w ankiecie jak teraz.

2

Nic dziwnego, że po tak długim okresie bez gry ma problemy mięsniowe po mocniejszym treningu.

0

A było jakieś info, że to zarząd chciał go sprzedać, a nie Alexis sam odejść?

0

Aż dziwne, że nie powiedziałeś jeszcze, że może pielęgnować murawę na Camp Nou.

0

Jeśli ma zostać trenerem Barcelony to dla mnie karierę piłkarską może kończyć nawet dzisiaj. Chciałbym zobaczyć Xaviego na ławce trenerskiej.

0

A raczej zostana sami kibice. Odejda ci ktorzy mysleli ze sa kibicami. Tak jak to wczesniej powiedzial Corleone

0

FC BARCELONĄ!!! Mam gdzieś te licencje, liczy się gameplay, fizyka gry i animacje.

1

TYLKO PRO EVOLUTION SOCCER!!! :D

0

Aaaand the Winner isssss... Diaaaaamoond!!!

0

Zdecydowanie się zgadzam. Messi bez formy to nadal jest w TOP3. Nie wyobrażam sobie, żeby nie znalazł się w trójce do ZP.

1

Założę się z każdym, że Leo wygra jeszcze przynajmniej 2 ZP w karierze. Kto idzie o zakład?

0

Zdjęcie idealne, no nie ma takiego które lepiej by pasowało.

2

TAK!!! Choć obecnie Rosja to największe zło tego świata i trzeba ich szybko ustawić tylko nikt jeszcze nie wie jak.

2

To faktycznie wiele wyjaśnia, sam na mundialu kibicowałem Argentynie, ale nie ''fanatycznie''. Zwycięstwo Brazylii na mundialu również sprawiło by mi radość w przeciwieństwie do Mistrzostwa Świata wygranego przez Niemców.

0

Ale za co Brazylijczyków?

0

tylko jak to ustawić na tapetę jak to ma 1021 x 362? No chyba, że jakiś tablet czy smarfon, choć i tak trochę dziwna wielkość.

1

Jeszcze trochę poczekaj to się wyrówna.

0

Z kim to San Marino remisuje? Edit: hehe, sorka, komentarz niżej mam odpowiedź.

1

Gorszy od Lucho nie będzie. Brać go na trenera..

Żeby nie było to ^ był żart, dajmy Lucho jeszcze szansę.

5

Kto puscil plote, ze Cristiano moze zagrac w Barcy? Musieli tam mocno popic.

0

Hehe, zgadzam się całkowicie z luqazs. No chyba, że masz jakiś podsłuch w całej Barcelonie. Choć i wtedy nie mógł byś mówić, że nie gadał z trenerem, bo mogli rozmawiać nawet w samolocie podczas lotu na mecz. No chyba że tam też masz podsłuch. P.S. nie koniecznie, nie cały czas ich widzą.

0

NIe wierzę, że w tym wieku już ma ponad połowę rekordu legendarnego Pele.

0

On prawdopodobnie już jest zdrowy, ale lekarze i sztab szkoleniowy nie chcą by jeszcze grał, z powodu powracającej kontuzji. Czuję, że do końca tego miesiaca zobaczymy go na boisku

0

Zobaczymy co powiesz jak wróci do pełni zdrowia i okaże się naszym najlepszym stoperem.

0

hmm... PEPE?

0

Też z drugiej strony za darmo w nich nie kopnął tą piłką. Na pewno leciały wyzwiska z trybun na niego. Większość piłkarzy zareagowała by na to.

0

a Neymargate i ban na transfery to nie Rosell? Jaka wiara w trenera? Co ma go juz zwolnic? Moze to Enrique chcial Vermaelena i Douglasa? Zgadzam sie tylko z cenami za kluczowych zawodnikow, reszta argumentow to kpina.

0

Ja!

0

Może warto czasem na słabsze zespoły wystawiać w środku pola trójkę Iniesta, Rakitić Xavi. Gdzie Xavi i Rakitić byliby trochę bardziej defensywni (nie mylić z defensywnymi pomocnikami). A iniesta bliżej linii ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?