0

Redakcja powinna dostać nagrodę Nobla w dziedzinie... No właśnie takiej niestety nie ma. Kolejny świetny pomysł! Brawo!P.S. Czemu MD daje Busquetsa na prawą pomoc?

0

W meczu z Celtą na CN też był na trybunach. Zagrali jak zagrali.

0

Fakt, patrząc na nazwiska, faktycznie - najlepszy na świecie. Ale ta ich forma...

0

ale tutaj i tak winny jest Messi, bo nie strzela goli. Troche trudno to robic gdy podczas meczu gra sie na wszystkich pozycjach jednoczesnie.

3

Zazdroszczą, że ''produkujemy'' tak dobrych piłkarzy. Wiedzą, że za kilka lat będziemy znów na samym szczycie, próbują temu zapobiec jak tylko mogą. Nie istnieje kulturalny przymiotnik jakim mógłby określić ich działania.

1

Jeszcze będziesz skakał po pokoju z radości, że mamy Vermaelena.

1

Jak już o Vermaelenie to myślę, że jest już od pewnego czasu zdrowy jednak lekarze uważają, że powinien jeszcze jakiś czas odpocząć ze względu na to ile miał ostatnio kontuzji. Pewnie jest to takie zabezpieczenie, żeby nie był taki ''szklany'' - jak wy to określacie.

1

Powiem Ci, że to może jest dobry pomysł, ale Enrique postanowił, że nie będzie bawił się w trenera tylko powtarzał wszystko co robili poprzednicy.

0

Robcie screeny tego komentarza.

0

Mimo, że Messi nie jest w swojej najlepszej formie to i tak jest najlepszym naszym piłkarzem. Nawet nie tylko naszym. On w słabszej formie dalej jest najlepszy, a jeśli nie to na drugim miejscu.

0

Jak nie bierze ciężaru gry na swoje barki to źle, bo nic nie gra. Jak widzi, że kolegom nie wychodzi, wczoraj cofał się nawet na własną połowę po piłke, ale też źle bo znowu nie podawał. Akurat sam Messi stworzył większy zagrożenie pod bramką Celty niż cała reszta drużyny. Jego dryblingi były udane. Dla mnie ocena 6.

0

Plus jest taki, że jesteśmy zależni tylko i wyłącznie od siebie. Ale teraz się przypomina końcówka poprzedniego sezonu.

1

Mi jakoś teraz też. Po meczu nawet chciało mi się śmiać z braku przygotowania taktycznego przez trenerów, bo nie tylko Enrique jest za to odpowiedzialny.

0

Powiedz dlaczego go za to wyzywasz? Czy to jest jego wina, że nie potrafi grać jak dawniej?

0

Mhm, to świadczy o twojej inteligencji. Jak można wyzywać piłkarza za to jak gra? To, że jest bez formy i przez niego przegrywamy mecze to jeszcze nie jest jego wina. Wina leży po stronie trenera, że daje takich zawodników do pierwszej 11. Ban jak najbardziej Ci się należy.

0

Tylko, że teraz ten styl całkowicie zniknął. Wrogiem nie jest on sam, ale nieumiejętne dążenie do powrotu Tiki-Taki.

0

Gdzie ty widzisz styl który dał nam tyle sukcesów?

1

Najgorsze jest to, że pomocnicy boją się zaryzykować jakimś prostopadłym podaniem, tak jakby jakaś przypadkowa strata piłki to koniec świata. Czasami wydaje się, że jest miejsce między obrońcami by posłać prostopadle piłkę, jednak NIE! Lepiej podać do najbliższego kolegi lub się odwrócić i cofnąć piłkę. Jak Messi ma strzelać jak musi pomagać tym, którzy powinni pomagać jemu.

1

Bardzo, bardzo przeciętnie, choć były bardzo dobre sytuacje, jak strzał Neymara czy poprzeczka po akcji Messiego. Jednak tak nie możemy grać, jeśli mamy walczyć w sezonie o 3 puchary

0

Ja również, zawsze broniłem trenera i uważałem że wie od nas lepiej, ale dzisiaj zawiódł mnie na maxa,. Może jak nabierze jeszcze doświadczenia to może kiedyś będzie z niego dobry trener. Na razie jest słabo.

0

Jakby się zastanowić to skład nie ma dużego znaczenia w sposobie grania. Chodzi mi głównie o grę pomocników z napastnikami

1

Zgadzam się! (15 znaków - moim zdaniem bezsens)

0

W tym meczu nie tyle co chodzi o zwycięstwo, to o początek czegoś nowego. Nowej taktyki, pomysłu, szybkości. Ciekawe czy Enrique myśli tak samo, czy chce grać ten sezon tak jak gramy co roku po odejściu Pepa?

0

Dlaczego nie gramy lepiej? Cały czas za wolno i byle autobus sprawa, że remisujemy lub przegrywamy z średniakami.

3

Ja też do tej pory tak myślałem, że trener wie lepiej od nas co robi. Ale teraz to jest już przesada. Dlaczego Bartra w tym wieku nie dostaje szans?

4

Teraz mnie zdenerwował? Co robi ten Mascherano na tej zasranej defensywie? Do zwolnienia.

0

Jak mozna takie gafy walic. Ostatnio gral Valdes, teraz Celta w 10. Poziom tych gazet jest bardzo niski.

0

Dlaczego żaden trener nie potrafi wprowadzić szybkiej gry? Chodzi mi o to żeby zawodnicy w środku pola nie przyjmowali i nie biegali bez sensu z tą piłką te kilka metrów, bo dają się ustawić rywalom, tylko grać podaniami, jak dawniej. Czyli dostaniesz piłkę, możesz ją 1-2 razy dotknąć, kolejne dotknięcie to ma być już podanie do kolegi.

0

Na mecz z Celtą chciałbym taki skład:
Bravo
Montoya Bartra Mathieu Alba
Mascherano
Xavi Rakitić
Messi Suarez Neymar.

Niestety pewnie znowu zobaczymy Busquetsa i Pique. Montoye dałem nie ze względu, że Alves gra słabo, bo ostatnio prezentuje się nieźle, chodzi o to by również dać szansę gry Martinowi.

0

Pamiętam jak to się cieszyliście, że Martino odchodzi, a przychodzi trener z jajami. Teraz jest płacz, jaki to Enrique słaby, nie wprowadza nic nowego. Poczekajmy, dajmy mu jeszcze trochę czasu. Mi również jak na razie się wydaję, że nie jest to dobry wybór na trenera Barcelony, ale oceniać bede później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?