KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej kuleje pomoc i tą ją trzeba wzmocnić odpowiednią taktyką. Czasami się zastawiam czy nie byłbym dobrym trenerem dla jakiegoś klubu. Nie mówię tu od razu o Barcelonie, ale jakiś spadkowicz polskiej Ekstraklapy. Hehe. Odleciałem.
1
Nagrałeś może dyktafonem jak to Zubi i Bartomeu mówią trenerowi jak ma prowadzić zespół? Bo na razie są to kompletnie bezpodstawne oskarżenia.
0
Zgadzam się. Enrique to nie jest trener, który może trenować tak wielkie kluby jak ten. Może kiedyś jak nabierze doświadczenia, na pewno jeszcze nie teraz.
2
Za przekleństwa musiałem Cię zgłosić
0
Może początkowo trener chciał wprowadzić Xaviego za Raikiticia lub Rafinhe?
0
My kibice musimy to przeczekać, ale nie klub. Nie trener, nie piłkarze, nie cała reszta. Oni muszą ciężko pracować byśmy znów byli najlepsi.
5
W poprzeczkę czy słupek zdecydowanie trudniej jest trafić niż do bramki, więc statystyka zdecydowanie na plus dla nas. :D heh
2
Luisa Enrique!!!
0
O co chodzi, bo nie rozumiem? W czym Muller jest lepszy od Messiego?
3
Tak grając nie wiem czy strzelimy 2 gole, a jeśli przegramy to nie widzę nas w tym sezonie. Jedna WIELKA kompromitacja Luisa Enrique.
1
Hahaha. Enrique, może byłeś dobrym piłkarzem, ale trenować to możesz najwyżej Celtę Vigo. Dobrze będzie jak się zakwalifikujemy do LM na następny sezon.
0
Dla Suareza, który zagrał dopiero 3 mecze? Po co mu już teraz odpoczynek?
4
Dlaczego Luis Suarez nie gra z takim zespołem jak Almeria? Przecież to idealny mecz by wrócić do formy po przerwie.
0
Ja zawsze na tej pozycji podziwiałem Pirlo, jednak w obecnym wieku nie jest już najlepszy. Moim zdaniem najlepszy obecnie jest chyba Mascherano.
0
Też to zauważyłem. Enrique taktykę ustala chyba tak: ''strzelmy więcej goli od przeciwnika i wygrajmy mecz''.
0
Wybacz. :) Faktycznie.
0
Mistrzem ustalania składu to Enrique na pewno nie jest.
0
meczów. (15 znaków)
1
A w Ajaxie Milik. TVP to g*wno, a Lewy jest drewniany! xD
0
Redakcja powinna dostać nagrodę Nobla w dziedzinie... No właśnie takiej niestety nie ma. Kolejny świetny pomysł! Brawo!P.S. Czemu MD daje Busquetsa na prawą pomoc?
0
W meczu z Celtą na CN też był na trybunach. Zagrali jak zagrali.
0
Fakt, patrząc na nazwiska, faktycznie - najlepszy na świecie. Ale ta ich forma...
0
ale tutaj i tak winny jest Messi, bo nie strzela goli. Troche trudno to robic gdy podczas meczu gra sie na wszystkich pozycjach jednoczesnie.
3
Zazdroszczą, że ''produkujemy'' tak dobrych piłkarzy. Wiedzą, że za kilka lat będziemy znów na samym szczycie, próbują temu zapobiec jak tylko mogą. Nie istnieje kulturalny przymiotnik jakim mógłby określić ich działania.
1
Jeszcze będziesz skakał po pokoju z radości, że mamy Vermaelena.
1
Jak już o Vermaelenie to myślę, że jest już od pewnego czasu zdrowy jednak lekarze uważają, że powinien jeszcze jakiś czas odpocząć ze względu na to ile miał ostatnio kontuzji. Pewnie jest to takie zabezpieczenie, żeby nie był taki ''szklany'' - jak wy to określacie.
1
Powiem Ci, że to może jest dobry pomysł, ale Enrique postanowił, że nie będzie bawił się w trenera tylko powtarzał wszystko co robili poprzednicy.
0
Robcie screeny tego komentarza.
0
Mimo, że Messi nie jest w swojej najlepszej formie to i tak jest najlepszym naszym piłkarzem. Nawet nie tylko naszym. On w słabszej formie dalej jest najlepszy, a jeśli nie to na drugim miejscu.
0
Jak nie bierze ciężaru gry na swoje barki to źle, bo nic nie gra. Jak widzi, że kolegom nie wychodzi, wczoraj cofał się nawet na własną połowę po piłke, ale też źle bo znowu nie podawał. Akurat sam Messi stworzył większy zagrożenie pod bramką Celty niż cała reszta drużyny. Jego dryblingi były udane. Dla mnie ocena 6.