2

Dani Alves 4.0? oceniamy Alvesa po tym jak zagral w tym jednym meczu czy jak gra ogólnie? Bo jesli oceniamy go tylko za mecz z Eibar to powinien miec wyzsza. Argumentujac, gdy tylko znalazl sie na wysokosci pola karnego stwarzal zagrozenie, a jego wrzutki byly plaskie przez co niscy koledzy mogli to wykorzystac. Moim zdaniem ocena 5.5 to minimum za ten mecz.

1

Skoncentrowany! Właśnie o to chodziło. Późno wczoraj poszedłem spać to przez to :D

0

A to fakt. Masz rację. A ja go tu pojechałem. Kurcze. mój błąd

0

A to fakt. Masz rację. A ja go tu pojechałem. Kurcze. mój błąd

2

Nie możesz mówić, że przegramy, bo nie jesteś częścią tego klubu. By być kawałkiem Barcy trzeba być jej kibicem. Ty na pewno nie jesteś. Więc poprawniejszą formą twojego komentarza będzie: ''i tak przegracie'' lub ''i tak Barca przegra''. Twoja opinia. Co prawda gdybyś miał coś w głowie prócz wody to byś wiedział, że takich rzeczy się nie pisze na stronach o FC Barcelonie, bo mają charakter prowokacyjny.

0

Wziąłbyś w ciemno 5:0 dla Barcy w meczu z Ajaxem i 3:0 dla Realu?

2

Nie prawda. To zależy od jego skupienia, a myślę, że w el Clasico będzie mocno skupiony. Tak na prawdę Pique to jest bardzo dobry stoper, tylko w meczach takich jak Eibar, Elche, Almeria itp. po prostu nie chce mu się skupiać na meczu. Mam wrażenie, że on uważa, że w takich meczach można myśleć o tym kiedy znowu pójdzie pograć w pokera.Trochę powtórzeń w tym komentarzu. Wybaczcie, nie umiem znaleźć fajnego synonimu do wyrazu 'skupiony'.

0

Masz link do tego filmiku? Bo nie widziałem tego.

1

Adriano to chyba najbardziej zapomniany przez wszystkich gracz Barcelony. Niby dobrze się spisuje jak już jest na boisku, ale gra niezwykle rzadko jak na swoje umiejętności. Poza tym potrafi grać na prawej obronie, na lewej jak i w ataku na skrzydle.

0

Do kogo to? (15 znk)

0

Zgadzam się. Wczoraj Alves pokazał się z dobrej strony. Hejt już z przyzwyczajenia jest.

1

Na prawdę nie rozumiecie o co mu chodzi? Tak samo jak w lidze typerów zgaduje się wyniki meczów, tak samo on to zrobił, tylko, że dopisał jeszcze nazwiska piłkarzy, którzy strzelą bramki..

1

Ten volley był dołożeniem stopy? Takie rzeczy dzieją się tylko w Polsce, Wirtualnej Polsce

0

''uważam, że wykonaliśmy dobrą pracę w defensywie i należy to wyróżnić''Ja nie zauważyłem. No chyba, że chodziło mu o Pique.

0

Dzisiaj nie były tak fatalne. Przesadzasz.

0

Niesamowite jest to, że nadal zachowujemy czyste konto w lidze. Co prawda dzisiaj, głównie przez Pique rywale mieli okazje by przerwać naszą passę, ale nie potrafili wytrzymać presji i pudłowali. Messi dzisiaj, również trochę marnował. Teraz brakuje mu 2 goli do pobicia rekordu. Ciężko będzie to zrobić na Bernabeu, ale nie takie rzeczy Messi robił. Czekam na el Clasico.

0

Zgadzam się. Ale faktycznie Pique zagra na Bernabu tak jak dzisiaj to pozostanie pogratulować wam zwycięstwo. W tej pierwszej połowie zagrał na ocenę 1.

14

Ładnie strona chodzi.

1

Roberto daje odpocząć Inieście. Pedro gra, bo trener uważa, że to lepszy wybór niż Sandro czy Munir.

0

Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawy, a nie mur chiński przed polem karnym Eibar'u przez 90 minut.

0

No więc odwróćmy. Wtedy było 5:0 dla gospodarza meczu, teraz będzie dla gościa.

0

ty chyba zartujesz, ze Montoya i Douglas sa lepsi od Alvesa. haha chyba nie w tym swiecie.

0

ja bym tutaj jeszcze Maradone dal.

0

nie sa lepsi. 15 znakow to zdecydowanie za duzo.. 10 byloby lepiej.

1

Lee tam zlinczowac, raczej ustawic dzieciaka.

2

1

0

Valdes rządzi!!! Dobrze ze wraca do nas. Hehe

0

Mascherano na DM? Innej możliwości nie widzę.

2

Aż boję się w to wejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?