4

Pewny? 15 znaków.

0

Tak jest to błąd nad którym EA pracuje.

0

Tylko prosżę! Nie piszcie tutaj, że dobrze że odszedł, bo Rakitić jest lepszy. Wszyscy wiedzą że Cesc na wiosnę był niewidzialny na boisku. Piszecie tak w każdym artykule, który choćby w najmniejszym stopniu dotyczy tego pana.

P.S. Słowa typu: Judasz, zdrajca itp. również możecie sobie odpuścić.

0

Nie sądze, że aż tyle, ale kto wie.

2

Tak, tak, wiem :D Tylko zaznaczam, że Messi jest młodszy i zaliczy jeszcze wiele asyst zanim osiągnie obecny wiek Ronaldo

1

Zgadzam się. Zabawne to było jakiś rok temu.

2

Ronaldo jest o 2 lata starszym w jego wieku Messi będzie miał ze 120 albo więcej.

0

Ja bym zastosował 4-1-3-2

W pomocy mógłby zagrać Busquets Rakitic Xavi i Iniesta jednocześnie, w ataku wiadomo Messi i Neymar. Byłaby również możliwość zmiany formacji na potrzeby sytuacji boiskowej na 4-3-3 z Iniesta na skrzydle, może tam odzyska formę.

0

Ja się wolę pośmiać w tym czasie. Jestem ciekaw na ile jesteśmy ''gotowi'' na Euro 2016. Czuję, że będzie 4:0 dla Niemców jednak wierzę, że będzie tylko 2:0 dla nich.

0

Dobrze powiedziane.

0

Słyszałem, że chodził ostatnio do teatru się szkolić.

0

Nie rozumiem dlaczego rm.pl jest popularniejsza skoro rm.net wygląda o niebo lepiej.

0

Dokładnie, to spotkanie zapisze się bardziej w kartach historii niż 2:1 z Realem w poprzednim sezonie na Camp Nou.

1

Co z tego w jakim meczu? Tak czy inaczej tego błędu nie chciał popełnić. Równie dobrze Bravo mogło się to przydarzyć w meczu o punkty.

0

Zarabiać, zarabiają, ale są tylko ludźmi, jeśli każdy mecz będzie na 100% to w kluczowej fazie sezonu to 100% będzie o wiele słabsze od tego 100% z początku sezonu. SIły trzeba odpowiednia rozłożyć.

0

Munir w tej sytuacji miał podać do Neymara, a nie kiwać bramkarza. Widać u niego ten głód bramek, woli zagrać sam i zaryzykować, a może strzeli niż podać i na 100% gol.

0

Tylu zmarnowanych setek Lio w jednym meczu dawno nie widziałem. Fajnie, że znów czyste konto. Widać było że drugą połowę graliśmy już na dogranie niż na to by strzelać gole. A te przerzuty nad obrońcami Rayo w pierwszej połowie to będą mi się chyba po nocach śnić.

0

Ja nie wiem czemu wy wszyscy tak o Sandro. Moim zdaniem Munir jest lepszy. Przypomina mi trochę połączenie Neymara i Messiego.

0

Gdyby byli to brak Xaviego i Bartry byłby skandalem. No chyba że Mascherano na DM.

0

0

A ty przypadkiem nie mówisz teraz o Rosellu?

4

Popieram. Nie rozumiem nalotów na Bartomeu.. Odkąd jest prezydentem nie zrobił jeszcze nic co negatywnie wpłynęło na klub. No chyba, że o czymś nie wiem/y

1

Rozwaliłeś teraz!

0

Sory za to pytanie, ale śpiący jestem i nie czaję nic.

0

Dla jasności. Żartujesz, prawda?

0

Nie no, czytając Twój komentarz również nie wpadłem początkowo na to, że chodzi Ci o Denisa Suareza. Nie koniecznie jest gimnazjalistą.

0

Dla mnie trochę pusta, wolałbym żeby przenieśli Unicef do przodu i tak zostawili.

1

Super wyglądałyby ''czyste'' koszulki. jedynie Unicef mógłby zostać, a nawet trafić na przód koszulki w miejsce Qatar Airways. Intel też może zostać pod spodem :)

0

Oczywiście, że Santos wybrałby opcję 150 milionów od Realu, ale Neymar chciał iść do Barcelony, także mieli do wyboru, albo nasze 87 mln albo nic.

0

A pSZepraRZam. Jeden błONd ortograficzy w zdaŃu od czasu do czasu to jeŻcze Ńe analfabeta. KaRZdemu moRZe Śe zdaŻyć. (Celowo zrobiłem błędy, żebyś zrozumiał)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?