KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pewny? 15 znaków.
0
Tak jest to błąd nad którym EA pracuje.
0
Tylko prosżę! Nie piszcie tutaj, że dobrze że odszedł, bo Rakitić jest lepszy. Wszyscy wiedzą że Cesc na wiosnę był niewidzialny na boisku. Piszecie tak w każdym artykule, który choćby w najmniejszym stopniu dotyczy tego pana.
P.S. Słowa typu: Judasz, zdrajca itp. również możecie sobie odpuścić.
0
Nie sądze, że aż tyle, ale kto wie.
2
Tak, tak, wiem :D Tylko zaznaczam, że Messi jest młodszy i zaliczy jeszcze wiele asyst zanim osiągnie obecny wiek Ronaldo
1
Zgadzam się. Zabawne to było jakiś rok temu.
2
Ronaldo jest o 2 lata starszym w jego wieku Messi będzie miał ze 120 albo więcej.
0
Ja bym zastosował 4-1-3-2
W pomocy mógłby zagrać Busquets Rakitic Xavi i Iniesta jednocześnie, w ataku wiadomo Messi i Neymar. Byłaby również możliwość zmiany formacji na potrzeby sytuacji boiskowej na 4-3-3 z Iniesta na skrzydle, może tam odzyska formę.
0
Ja się wolę pośmiać w tym czasie. Jestem ciekaw na ile jesteśmy ''gotowi'' na Euro 2016. Czuję, że będzie 4:0 dla Niemców jednak wierzę, że będzie tylko 2:0 dla nich.
0
Dobrze powiedziane.
0
Słyszałem, że chodził ostatnio do teatru się szkolić.
0
Nie rozumiem dlaczego rm.pl jest popularniejsza skoro rm.net wygląda o niebo lepiej.
0
Dokładnie, to spotkanie zapisze się bardziej w kartach historii niż 2:1 z Realem w poprzednim sezonie na Camp Nou.
1
Co z tego w jakim meczu? Tak czy inaczej tego błędu nie chciał popełnić. Równie dobrze Bravo mogło się to przydarzyć w meczu o punkty.
0
Zarabiać, zarabiają, ale są tylko ludźmi, jeśli każdy mecz będzie na 100% to w kluczowej fazie sezonu to 100% będzie o wiele słabsze od tego 100% z początku sezonu. SIły trzeba odpowiednia rozłożyć.
0
Munir w tej sytuacji miał podać do Neymara, a nie kiwać bramkarza. Widać u niego ten głód bramek, woli zagrać sam i zaryzykować, a może strzeli niż podać i na 100% gol.
0
Tylu zmarnowanych setek Lio w jednym meczu dawno nie widziałem. Fajnie, że znów czyste konto. Widać było że drugą połowę graliśmy już na dogranie niż na to by strzelać gole. A te przerzuty nad obrońcami Rayo w pierwszej połowie to będą mi się chyba po nocach śnić.
0
Ja nie wiem czemu wy wszyscy tak o Sandro. Moim zdaniem Munir jest lepszy. Przypomina mi trochę połączenie Neymara i Messiego.
0
Gdyby byli to brak Xaviego i Bartry byłby skandalem. No chyba że Mascherano na DM.
0
0
A ty przypadkiem nie mówisz teraz o Rosellu?
4
Popieram. Nie rozumiem nalotów na Bartomeu.. Odkąd jest prezydentem nie zrobił jeszcze nic co negatywnie wpłynęło na klub. No chyba, że o czymś nie wiem/y
1
Rozwaliłeś teraz!
0
Sory za to pytanie, ale śpiący jestem i nie czaję nic.
0
Dla jasności. Żartujesz, prawda?
0
Nie no, czytając Twój komentarz również nie wpadłem początkowo na to, że chodzi Ci o Denisa Suareza. Nie koniecznie jest gimnazjalistą.
0
Dla mnie trochę pusta, wolałbym żeby przenieśli Unicef do przodu i tak zostawili.
1
Super wyglądałyby ''czyste'' koszulki. jedynie Unicef mógłby zostać, a nawet trafić na przód koszulki w miejsce Qatar Airways. Intel też może zostać pod spodem :)
0
Oczywiście, że Santos wybrałby opcję 150 milionów od Realu, ale Neymar chciał iść do Barcelony, także mieli do wyboru, albo nasze 87 mln albo nic.
0
A pSZepraRZam. Jeden błONd ortograficzy w zdaŃu od czasu do czasu to jeŻcze Ńe analfabeta. KaRZdemu moRZe Śe zdaŻyć. (Celowo zrobiłem błędy, żebyś zrozumiał)