KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twój komentarz nic nie wniósł do dyskusji. Chciał zapytać jak mecz, zapytał, jeśli Cię to nie interesuję przewijaj komentarze dalej. W czym masz problem?
0
Nawet sędziowie próbowali w tym meczu zatrzymać Barcelone. Jednak nawet im się to nie udało. Brawo Messi za asysty, brawo Neymar za bramki, brawa dla całej reszty, którzy zagrali dobre spotkanie. Visca el Barca!
0
Dawać te bramki, bo postawiłem w lidze typerów 3:1 :(
1
Jak dla mnie Munir gra bardzo dobrze, tylko skuteczność zawodzi.
0
Gra wygląda bardzo dobrze. Do tego co jest teraz już tylko kilka kroków do prawdziwej tiki-taki. Szkoda, tylu zmarnowanych sytuacji. Dobrze gra również Munir, może pomijając skuteczność. Messi biega, nie traci głupich piłkek, również gra bardzo dobrze.
8
Liczę na skromną wygraną Atletico, tak 4:0. :D
1
Nie, ale krytykować może po meczu. Teraz należy mu zaufać.
0
Moim zdaniem bez sensu, bo co niby mistrz ukrainy jest lepszy niż 2-3 miejsce w La Liga czy premier league? Nie sądzę. Moim zdaniem niesprawiedliwe.
0
http://static.fishki.pl/static/posts/61/61540/foto_ee2e118ce72851cf875108e7c4a53a65_org.jpg
0
Słaba to mało powiedziane. Sam bym lepszą zrobił w 15 minut w Photoshopie.
1
Mi się tam podoba, choć ja bym jednak trochę wyraźniejsze zostawił, bo to aż razi.
1
Nie tylko stroje były pechowe, ale również pora dnia. Oby jutro się to nie sprawdziło.
1
Tak, a Pep na to odpowiedział że Bayern będzie miał 99% posiadania piłki. Prawie się o to pobili, ale rozdzielił ich Luis Enrique.
0
Pisanie, że tak wielki piłkarz jak Ronaldinho może przydać się do podawania piłek jest bramkiem szacunku do jego osoby. Jeśli uważasz, że teraz nie dałby rady dostać się do podstawowego składu mogłeś to napisać w ten sposób.
3
Dokładnie, przydałby się do środka pola.
0
Tak, wspaniałe widowisko w sobotę, a nawet kilka.
Barcelona - Bilbao, Real - Atletico i Polska - Iran.
4
Nie, nie jest już naszym piłkarzem, notka w kalendarium na dole wystarczy.
1
Chyba ma trochę racji, ale PES i tak jest 100x lepszy od FIFY!!!
oops... chyba rozpętałem III wojnę światową na fcbarca.com.
0
Kliknąć ''STREFA CULES'' na górze i tam też masz Lige Typerów.
1
Haha, padłem, leże i nie wstaję!
2
Dlatego nie rozumiem tego, gdy ktoś mówi że najlepszy piłkarz w historii musi mieć na koncie puchar MŚ. Przykładowo taki Bale nie ma szans zostać najlepszy w historii dlatego że gra dla Walii, która podczas jego kariery nie wygra MŚ. Piłka nożna to sport drużynowy, MŚ nie zależy tylko od jednego piłkarza.
0
Ale zauważ, że Polska również w dużej ilości dyscyplin sportowych jest w czołówce. Takich jak siatkówka czy np. tenis ziemny.
0
Unia potrzebuje pieniędzy, a kto je najlepiej ''zdobywa'' jak nie pan Tusk.
0
Prawdziwym kibicem Barcelony na pewno nie jesteś.
0
Haha, no dokładnie. Ludzie się już przyzwyczaili do hejtowania Pedro, nawet jak gra dobrze to ponarzekac trzeba jaki to on słaby
0
Wychował się w Hiszpanii.
1
Viva la Roma!!! Puta farsa!
5
Kibice Realu również mają NC+. Myślę, że byłoby podobnie.
0
Enrique jeszcze nie, mam nadzieję, że kiedyś nim będzie. Mourinho na pewno już jest jednym z najlepszych.
1
On wkleił komentarz z realmadryt.pl.