KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem nie powinny pojawiać się między artykułami z sekcji piłki nożnej, bo robi się bałagan. Moim zdaniem powinna być osoba podstrona gdzie byłyby osobno artykuły od koszykówki czy piłki ręcznej.
2
IMO Dani Alves słaby nie jest, może najlepszy też nie, ale znajduje się w TOP 10 prawych obrońców świata. Takie moje zdanie na temat jego gry.
0
Mając Munira i Sandro na zmianę można pomyśleć o sprzedaży Pedro, tylko czy Munir i Sandro to nie za mało jak na rezerwowych w naszym ataku?
0
daniel32778: ''na pewno jest lepszy od Rossela''
Michael Corleone: ''już się osmieszyłes w jednym poscie, to nie rób tego w kolejnym.'' Z tego wywnioskowałem, no chyba że czegoś nie zrozumiałem.
0
Z twoich komentarzy można wywnioskować, że uważasz, że Bartomeu jest złym prezydentem. Dlatego pytam, dlaczego?
1
Ładny skład. Ciekawi mnie jak zaprezentuje się Samper i Munir. Fajnie, że możemy zobaczyć w bramce Ter Stegena. Chciałbym również zobaczyć w drugiej połowie co Douglas pokaże.
0
Dobra, w takim razie powiedz co ten Bartomeu odkąd jest prezydentem zrobił złego? Żeby nie było ja jestem do niego nastawiony neutralnie.
1
To zależy czy ktoś wierzy w życie po śmierci.
0
Nic, chciałem tylko zwrócić Ci uwagę, gdyż wydaję mi się, iż jesteś troszeczkę nerwowy. Poza tym jak jestem Polakiem i kibicuję Barcelonie muszę znać angielski, hiszpański czy kataloński? Chyba nieznajomość tych języków nie wyklucza mnie z kibicowania Barcelonie.
10
MI tam ręce nie opadają po przeczytaniu jego komentarza tylko twojego. Nie możesz normalnie odpowiedzieć na proste pytanie skoro znasz odpowiedź? Od razu nerwicy dostałeś. Denerwuje Cię to że zapytał? Dlaczego? Skoro nie chcesz mu pomóc to pomiń jego komentarz, jeśli chcesz odpowiedzieć to zrób to kulturalnie.
1
Ok z mojego postu faktycznie można tak wywnioskować, jednak patrząc również na artykuł gdzie Martino mówi że to był nacisk mediów i otoczenia. Otoczenia rozumiem że Ci którzy stali nad nim, czyli może zarządu. Jeśli zarząd mówi Ci jak masz grać, nie pozwalając na zmianę stylu to co robisz? Albo się do tego dostosowujesz albo odchodzisz z klubu. Martino zrobił to i to jednocześnie. Od drugiej połowy sezonu zaczął grać tak jak mu nakazono, a następnie odszedł.
0
To Barcelona jest winna że rodzice zmuszają (jak to określiłeś) swoje dzieci do szkółki Barcelony?
6
Moim zdaniem Martino byłby świetnym trenerem. Cały czas to powtarzam i w każdym kolejnym artykule o nim powtórze jeszcze kilka razy. Pierwsza połowa sezonu to było marzenie, Barcelona wygrywała prawie wszystko. 2x wygrał z Realem. W dwumeczu ograł Man City w LM. Tylko nie potrafił znaleźć sposobu na autobusy, a może to dlatego, że nacisk mediów sprawił że musiał zostać przy utrzymywaniu się przy piłce powyżej 70% i wyszło jak wyszło. Może gdyby miał luz zmodyfikował by gre Barcy na tyle że wygralibyśmy coś więcej niż Puchar Katalonii.
0
Jednak Brazylia nadal ma szansę wyjść z tej grupy, więc również nie odpuści, a w poprzednich fazach turnieju wydawało się że to właśnie Canarinhos są w lepszej formie od Rosji. Tak czy inaczej mimo że Brazylie lubię, Rosji nie za bardzo to dzisiaj kibicuje Rosji. Każde ich zwycięstwo załatwi sprawę, a jutro zagramy z nimi tylko o pierwsze miejsce w grupie.
1
Moim zdaniem tak:
Ter Stegen
Alves Pique Mathieu Alba
Xavi Mascherano Rakitic
Sandro Messi Neymar.
Dlaczego Sandro? Bo uważam ż należy dac mu szanse, poza tym Munir moim zdaniem jest trochę za szybko wprowadzany do seniorskiej druzyny. Mascherano chciałbym wreszcie zobaczyć jak spisuje się na DM w Barcelonie
0
Nawet jeśli CR pierwszy pobije rekord Raula to kwestią czasu będzie pobicie rekordu Ronaldo przez Messiego.
0
„Powiem o tym zawodnikom, zanim powiem o tym wam. Odkąd tu przyszedłem powtarzam, że mam trzech znakomitych bramkarzy. Mój faworyt? Zobaczycie”.
To brzmi tak tajemniczo jakby to Masip miał być tym pierwszym.
0
Również tego nie rozumiem, gdy oglądam mecz wolę skupić się w 100% na meczu i oglądać cały, niż co 2-3 minuty przełączać kartę i dodawać komentarz czego to Messi nie zrobił czy jak niecelnie Alves dośrodkowywał, albo jeszcze jaki ten Pedro NO SKILL!
0
Dawać mi tu link do lepszej polskiej strony o tematyce piłkarskiej. Jak ktoś taką znajdzie, w co nie wierzę.
0
Masz 'polecanego' jeśli to nie ironia.
0
Bodajże 2 sezony temu uważałem go za piłkarza lepszego od Alexisa, sezon temu grał już gorzej, jednak nie można go skreślać.
0
A nie wiem czy uwierzysz, ale pomyślałem i teraz też myślę. Munir zagrał lepiej od Pedro co nie znaczy, że Pedro zagrał katastrofalnie. Pedro również grał dość dobrze. Nie jestem z tych co narzekają na jego grę po każdym meczu nawet tym dobrym w jego wykonaniu. Jednak dziś gra Munira podobała mi się bardziej.
0
Wez se skocz z dachu
0
Gramy o pierwsze miejsce. Mamy 14 pkt. a Francja 16. Ale również możemy odpasc jutro
0
Wybacz. Jakoś mi się pomieszało teraz. Zwykle nie popełniam błędów ortograficznych.
0
Zauważ, że strzelił jedną prawidłową bramkę, która jednak nie została uznana.
0
Ancelotti bierze przykład z Enrique. Enrique posadził legende klubu, czyli Xaviego, to on mu odpowiedział sadzając na ławie Illare.
1
Nie koniecznie, remis również jest dla nas korzystny, nawet może bardziej.
2
Akurat z tym się nie zgodzę. Munir był lepszy, stwarzał sytuacje, wychodził do prostopadłych piłek. Jedynie dużo marnował, ale lepiej mieć sety i je marnować niż nie mieć ich wcale.
7
Munir? Szczerze? Moim zdaniem zagrał dobrze, powyżej wyjściowej oceny. Skuteczność zawiodła, ale Alexis którego tak wszyscy chwalą również marnował dużo setek.