0

Kto bluzga ten bluzga, ja okaże szacunek każdemu piłkarzowi, obojętnie jakby grał i jakie błędy popełniał.

2

Teraz mój post jest najniżej w pierwszym newsie.

1

Czekam na to, aż ktoś napisze, że się starzeje.

0

Gadanie, że Mathieu to obrońca na 2 sezony nie ma żadnego sensu, bo w wieku 33-34 lat stoperzy nadal potrafią grać na bardzo wysokim poziomie.

3

Śmiem twierdzić, że La Liga jest najlepszą ligą w Europie. Stwierdzam to po ostatnim sezonie, gdzie to w finale LM grały ze sobą dwie drużyny z Hiszpanii, a LE wygrała również drużyna z La Liga.

0

Oczywiście, nie ma rzeczy których się poprawić nie da. Więc tamtą Barcelone też pewnie szło jeszcze poprawić, ale nie trzeba było bo i tak miażdzyła wszystkich równo z murawą.

0

Myślę, że pogra więcej niż 2 sezony. Może nawet 4, kariery piłkarskiej nie kończy się w wieku 32-33 lat.

0

Zależy kto co lubi.

1

Hmm. Dziwne. Był tu kiedyś nawet news, że w jakieś tam święto w Katalonii, Barcelona będzie grała na Camp Nou w trzecim komplecie, czyli Senyerze. Kiedyś już tutaj wrzucałem tą koszulkę. Nie jest zła. Jednak jestem zdziwiony trochę.

9

Fabregas powiedział, że jak pójdzie do Chelsea to mogą go zabić. Teraz żyje i gra w Chelsea.

0

Dolaczam do pytania.

0

Neymar chyba pokazał, że nie potrzebuje dużo czasu po kontuzji.

0

Nie chodzi o szeroki skład, tylko o to że Reus nie miałby gdzie grać, gdy żadnych kontuzji nie ma. Messi, Neymar, Iniesta, wkrótce Suarez nie nadają się na ławkę, więc gdzie miałby grać Reus?

0

Chcieli ich wszyscy prawie.

6

Bardzo go lubię, zawsze jego wypowiedzi czyta się z uśmiechem na twarzy. Cieszę się, że dostanie jeszcze szanse, bo zasłużył.

3

Ale ładny babol w tekście: ''W meczu o Puchar Gampera zmiana nastąpiła w bramce, gdzie Bravo zastąpił Pinto (Valdés był wtedy kontuzjowany)''

0

To że w poprzednim sezonie miał dużo kontuzji jeszcze nie oznacza, że tak samo będzie w Barcelonie, chyba że jak to się tu mawia: ''znasz też numery w totka?''.

1

A ja coś czuję, że to będzie sezon całego MSN.

0

Nie wiem jak jest teraz w klubie. Czy Xavi zamierza zostać na kolejny sezon czy nie. Jeśli nie to przydałoby się kupić jakiegoś pomocnika i ''wypożyczyć''. Choć w Barcy B czeka już Halilović, który w przyszłym roku mógłby być już zmiennikiem Iniesty i Rakiticia. Przydałoby się teraz też kupić jakiegoś PO, jeśli Alves ma odejść w przyszłym roku. Zobaczymy jak tą sprawę oceni CAS.

0

Żartowałem to jeden. Dwa to, to że nie musieli jej przywracać.

2

Mszczą się za Suareza.

1

Wiem, wiem, jednak z takim rywalem jak Elche i to jeszcze na Camp Nou chcialbym zobaczyc duet Xavi-Rakitic.

0

Ja bym chciał taki skład:
Bravo
Alves Bartra Mathieu Alba
Xavi Mascherano Rakitić
Rafinha Messi Neymar

0

Marcelo też pominięty?

0

Diego Costa gra przecież dla reprezentacji Hiszpanii.

0

Nie widziałem zbyt wielu fatalnych błędów Alvesa.

0

Neymar piętką, asysta Leo. Ciężko opisać, ale ładny gol

5

Chciałbym żeby Club Leon w drugiej połowie postawił autobusik. Prawdopodobnie tak będą grać nasi rywale ligowi, chciałbym zobaczyć jak teraz sobie z tym radzimy.

2

Rakitić w Barcelonie też.

0

A kto dla Clubu Leon? Rafa Marquez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?