KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W tym artykule tak pisze: http://www.fcbarca.com/57797-luis-suarez-zlozyl-zeznania-przed-tas-em.html
Ja też myślałem że dzisiaj, ale najwyraźniej nie.
0
Man Utd. też walczy o Cuadrado także Chelsea ma powód by podbijać cenę.
0
Też myślę, że chce podbić tylko cene. Choć pewnie gdyby to nie był Mourinho tylko inny trener byśmy tak nie mówili.
0
A skąd redakcja ma to wiedzieć? Pisz maila do Barcelony ze zdjęciem i się zapytaj :P
0
Czyli Cuadrado pójdzie gdzie będzie chciał. Nawet jakby MU dawali 100 mln euro, a Cuadrado nie będzie chciał iść do Man Utd to Fiorentina na siłe go tam nie sprzeda.
1
Pewnie się spodziewasz, że ktoś Ci napisze coś o Explorerze? To proszę.
1
Trzymać kciuki za Seville można. Jak najbardziej ja również wolałbym żeby to Sevilla wygrała, ale ustawianie na avatar herbu Sevilli obija się o idiotyzm.
6
Na RM.pl pojawił się o tym artykuł, dlatego mają tyle głosów na 'tak', a my tyle na 'nie'. Gdyby tutaj też się pojawił bylibyśmy na pewno wyżej, bo zauważyłem, że na FCBarca.com jest więcej użytkowników niż na realmadrid.pl. Ale szansa że zwycięska drużyna zagra z Śląskiem są małe. Najpierw Śląsk Wrocław musiałby zaprosić drużynę która wygra, już tutaj nie wiadomo czy klub się zgodzi. Z drugiej strony klub wybrany przez głosujących musiałby też się zgodzić przyjechać do Polski.
2
Było coś.
0
Chyba najpóźniej.
0
''Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie (TAS) zgodził się rozpatrzyć w trybie przyspieszonym odwołanie od sankcji nałożonej na Luisa Suáreza, w związku z czym ostatecznej decyzji w tej sprawie możemy spodziewać się 11 lub 12 sierpnia.''
według tego artykułu: http://www.fcbarca.com/57471-tas-zgadza-sie-rozwiazac-sprawe-suareza-w-trybie-przyspieszonym.html
oraz
''Decyzję TAS-u poznamy 11 sierpnia.''
według tego artykułu: http://www.fcbarca.com/57797-luis-suarez-zlozyl-zeznania-przed-tas-em.html
Natomiast wiele osób mówi, że do końca tygodnia, także jest to prawdopodobne.
1
Moim zdaniem to Xavi. Choć mi przypomina trochę Messiego. Zagadka dnia!
0
Tak, tak. Oczywiście. Też uważam, że Rojo jest niepotrzebny.
0
Rojo jest stoperem, tylko w reprze Arg. gra z boku obrony
1
Wypowiadają się przecież publicznie. Czy to na galach ZP czy innych nagród. Ja myślałem, że tacy piłkarze na 100% znają angielski
0
Chyba większość piłkarzy zna angielski. Jeśli nie wszyscy..
0
Ja liczę na złoto, bo należymy do faworytów mundialu. Choć z brązu i srebra też się uciesze. Ach.. jak to pięknie brzmi. Szkoda że w noge nigdy nie jesteśmy faworytami żadnego turnieju.
0
Gdzie Ribery, Robben i Ronaldo?
3
Raczej Busquets-Song.
0
Neuer ławka, Masip bramka :)
0
Istnieje możliwość, że Legia wskoczy w miejsce Celticu, ale wątpie że UEFA pozwoli Legii wejść do LM, przecież oglądalność meczy Celticu w LM będzie na pewno większa więc kasa musi się zgadzać.
2
Ja jestem dobrej myśli, nie umiem się już doczekać tej tabeli ligowej, walki w LM tych wszystkich emocji i mam nadzieję, że Atletico dalej będzie się liczyć w walce o mistrza, bo walka trzech drużyn jest o wiele ciekawsze niż dwóch.
0
Na Mathieu nawet we Francji gwizdali także nie ma co się spodziewać dużego przypływu kibiców z tego kraju. Gdyby tak Piszczek dołączył do Barcy, ilość polskich kibiców Barcelony zdecydowanie by się zwiększyła.
1
Oby. Nie, że jakoś bardzo lubię Legie, ale chciałbym, żeby wreszcie polska drużyna zagrała w LM. Pokonać Celtic 6-1, a odpaść z powodu tak głupiego błędu.. Szkoda mi przede wszystkim tych piłkarzy, bo tak walczyli, a gdy im się już prawie udało to skończyło się jak się skończyło.
0
Nie, nie.. Za dużo gwiazd w jednym zespole to też nie dobrze. Poza tym ani Neymar, ani Messi, ani Suarez, ani Reus nie są zawodnikami na ławkę, a któryś z nich musiałby częściej siedzieć na ławie.
0
Że wjeżdża na stadion czy, że zawodnicy dostają audi?
7
Pedro? I niby kto ma być zmiennikiem skrzydłowych? Sam Deulofeu to chyba za mało jak któryś z napastników wyleci na jakiś dłuższy czas.
0
Obyś miał rację, że zapłacimy te 19 mln :)
0
Ja słyszałem, że dopiero za rok będzie miał taką klauzulę.
3
Piszczek w Barcelonie to byłoby duże zaskoczenie. Obok Błaszczykowskiego to mój ulubiony polski piłkarz.