0

Patrząc na logike jaką kieruje się Dunga nie wiem czy Brazylia wiele z nim osiągnie. Ponowne zatrudnienie tego właśnie pana na tym stanowisku może okazać się wielką pomyłką CBF'u.

0

Wywiady czytam, no może akurat przeoczyłem, dasz linka do wywiadu, gdzie mówi że chce Cuadrado?

0

Broni słabo, bo właśnie rozpędza się na połowę rywala. Gdyby grał bardziej defensywnie, to myślę ze lepiej by to wyglądało.

0

Skąd wiesz czego chciał Enrique? Do wróżki dzwoniles?

0

Ktoś już to wrzucał .

0

Kiepsko to wygląda. Mam nadzieję, że to tylko tak chwilowo i administratorzy przywrócą tło lub zmienią na jakieś inne, ale takie puste jakoś mi się nie podoba.

0

Przecież Suarez może już trenować normalnie z kolegami

0

Nie wiadomo, może zagrać. Teraz karę ma tylko na mecze oficjalne.

1

Trybunał Anty Suarezowi.

0

Skoro się tak bardzo nie liczy to co tam do jasnej cholery robi James Rodriguez?

0

Ok, a co w przypadku, gdy wygrales u siebie te 4:0, jedziesz na mecz, przegrywasz już 5:0 wprowadzasz takiego Bereszynskiego i co? Walkower? Przecież pokrzywdzilby on drużynę, która wygrywa.

2

Ja się zastanawiam co by było, gdyby w pierwszym meczu w meczu LM jakiś klub wygrał 4:0, a na wyjazdowy mecz by juz nie pojechał, mówiąc że chce walkower. Wynik dwumeczu bylby 4:3 co dawałoby awans tej drużynie. Zarazem nie daliby szans na rewanż druzynie przeciwnej.

0

A ty wiesz co to jest tiki taka? Odrozniasz ją od gry na posiadanie piłki? Tiki-taka to szybka gra z klepki na jeden kontakt oraz bardzo duży pressing i natychmiastowy odbiór piłki po stracie. To co gra Bayern i obecnie Barca nie spełnia tych wymogów więc nie jest tiki taką. Twoja wypowiedź wygląda tak jakbyś zaczął kibicować Barcelonie wczoraj. Chyba przegrales, chyba ze masz coś do dodania. Hm?

0

Taki idealny pomocnik chyba nie istnieje, połączenie tych trzech piłkarzy w formie to byłby obrońca idealny.

0

Mi wystarczy nawet sama LM, albo CdR i La Liga.

1

To co gra Bayern i grała Barcelona w zeszłym sezonie (mam nadzieję, że to się zmieni w nadchodzącym sezonie) to NIE JEST TIKI TAKA!!!

0

Info od Pereza masz?

0

Jak jutro Legia wróci do walki o LM i nawet ja Cię przeproszę, choć nie mam za co.

0

Jeśli UEFA nie zmieni decyzji co jest najbardziej prawdopodobne to Celtic pokona ten Maribor.

0

A ja się nie zdziwię jak wygra Celtic Glasgow. Nic mnie już nie zdziwi po tym jak Atletico wygrało ligę i zagrało bardzo fajny mecz w finale LM.

0

Pewnie google tłumacz.

0

Drugą Aubameyang, ale z gola najbardziej cieszył się Spiderman, także sam mam wątpliwości kto strzelił bramkę.

0

Zawszy chce być wyżej od innych.

0

Czy gwizdy były to nie wiem bo od początku nie oglądałem.

0

Nie zasłużył na ładne przywitanie.

0

Na jedno wychodzi. Goetze też zdradził BVB i odszedł do odwiecznego rywala. Iniesta nigdy nie zdradził żadnej drużyny, zawsze grał w Barcelonie.

0

Jeszcze większa miazga by była gdyby taki Diego Simeone przejął Bayern. Ja nie mówię, że Pep jest słaby, ale on styl jakim gra jego Bayern jest nie właściwy dla tej drużyny

0

Tak? Każda drużyna, nawet takie Elche czy Rayo nauczyło się grać przeciwko Tiki tace? Nie sądze. Jak niemieckie drużyny miałyby się nauczyć grać przeciwko temu stylowi skoro dotąd tylko Barcelona grała w ten sposób. Po prostu, Pep odszedł Barcelona przestała grać Tiki Taką, a w Bayernie piłkarze nie są w stanie tego robić tak jak dawniej Barcelona, bo nie byli szkoleni do tego stylu od dziecka, tak jak to było w Barcelonie Pepa. Na prawdę chcielibyście zmiany stylu? Zmiany stylu w który zakochało się tylu kibiców w tym ja. Pamiętam jak zaczynałem kibicować Barcelonie. Kiedyś podczas meczu o Superpuchar Hiszpanii z Realem. Włączyłem akurat telewizor i se mówie nie ma nic innego to zobacze sobie meczyk. Nie interesowałem się piłką nożną, ale wiedziałem że są to najlepsze drużyny na świecie. Dlaczego zacząłem kibicować właśnie Barcelonie, a nie Realowi? Dlatego, że Barcelona miała swój własny unikalny styl. Żadna drużyna w Europie nie grała tak pięknie.

12

Nie zrozumiecie tego chyba. Tiki-taka to nie przeżytek, bo NIKT, powtarzam: żadna drużyna na świecie obecnie tego nie gra. To jest Tiki-taka:

to nie jest gra na posiadanie piłki tak jak to grała w tamtym sezonie Barcelona czy Bayern. Taki Taka to szybkie, z pierwszej piłki podania na nie dużej przestrzeni, głównie na połowie przeciwnika.

0

Kto Ci powiedział, że zagrają rezerwami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?