0

To nie za Pedro, a za Munira lepiej, jeśli mamy wygrać.

1

Najlepszy jest z naszych napastników obecnie.

0

Chodzi o to że odszedł. Ponoć do Galatasaray.

1

2. składem powiadasz? Zobaczymy czy dadzą rade wogóle swoim 1. składem. Przekonamy się w nadchodzącym sezonie. Pierwszy mecz w Madrycie. Już nie umiem się doczekać.

0

Przecież to tylko żarty. Ja nadal uważam Messiego za najlepszego piłkarza świata. Nawet w obecnej formie :D

0

Chyba, że Luis Enrique zmieni styl gry Alvesa na bardziej defensywny, a zamiast dośrodkowywać każe mu np. schodzić do środka lub podawać po ziemi gdzieś przed pole karne.

7

Hmm. Jak teraz myślę to przecież to tylko zdjęcie. Nie widać żadnego ruchu, być może po prostu ustawił się w takiej pozycji gdy robili mu zdjęcie. :P

1

Nie koniecznie, to że Dani trenuje nie znaczy, że nie odejdzie.

19

Messi na zdjęciu BIEGA!!! Visca el Luis Enrique!

3

To jest Vermealen?

2

Tyle to ja wiem, nigdy nie ma. W internecie będziemy oglądać.

3

i tak w tym czasie będziemy oglądać Barcelone :D

0

Ty nie przeczytałeś...

0

Mnie pytasz? To pytanie skieruj do użytkownika Kesh.

0

Xavi się obijał? Tylko dlaczego to właśnie on w meczach miał najwięcej kilometrów ze wszystkich piłkarzy?

0

Ja nie uważam, że jest palaczem. Pisałem to tylko w ten sposób do Kesha.

5

Tak, wszystko wina palenia papierosów. Powiedz mi więc dlaczego nie palący Xavi też ma problemy? Może to przez to że przebywa w obecności palacza Mathieu?

0

Trochę dziwne, bo dość głośno o tym było.

0

Mam nadzieję, że takie treningi podziałają na Messiego motywująco, bo w ostatnich 2 sezonach to na treningi przychodzili jak na plaże. Później nie chciało im się na boisku biegać.

4

Bo Suarez by go pogryzł. :D

0

Info od Zubiego czy Bartomeu?

1

Chyba, że ktoś pisze z urządzenia mobilnego.

2

Bale vs Bartra nie skończyła się tak dlatego że Bartra był zbyt wolny, ale dlatego że biegał z kontuzją. Nie odpuściłby mu tak łatwo gdyby nie ból.

0

Tak samo jak transfer Kroosa. Bayern dopiero robi wyprzedaże.

1

No, potwierza się też to że decyzja o transferze ma nas zaskoczyć, bo wcześniej o Boatengu w Barcy nie mówiło się ani słowa. Jeśli jeszcze dostaniemy oficjalke w czwartek. Ech.. :D

0

Ja transferowi Boatenga daje jakieś 40%. Jest o tym dość głośno, także może coś w tym jest. Za bardzo się na to nie nastawiam, ale też nie wykluczam tego.

1

Ja bym ustawił w jednej linii wszystkich 3 obrońców. Rakitić na środek, Iniesta na prawo. Tak moim zdaniem mogłoby to wyglądać.

1

Hmm... Neymar nieco cofnięty? To mogłoby wypalić. Na MŚ właśnie bardziej się cofał i jego rajdy wyglądały wtedy bardzo ładnie, natomiast gdy w Barcelonie stoi cały czas pod polem karnym i dostaje piłkę, nie ma już miejsca by się rozpędzić. Moim zdaniem to jest powód słabego sezonu w Barcelonie.

0

hehe, Dokładnie, a wyrzucić go nie wyrzucą, bo sami to powiedzieli, że zostanie do końca kontraktu, także Guardiola zniszcz Bayern, później tylko do Madrytu na ławeczkę na 2 lata, sprzedać Ramosa, Ronaldo, Bale'a i Navasa i z powrotem do Barcelony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?