KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie za Pedro, a za Munira lepiej, jeśli mamy wygrać.
1
Najlepszy jest z naszych napastników obecnie.
0
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
0
Chodzi o to że odszedł. Ponoć do Galatasaray.
1
2. składem powiadasz? Zobaczymy czy dadzą rade wogóle swoim 1. składem. Przekonamy się w nadchodzącym sezonie. Pierwszy mecz w Madrycie. Już nie umiem się doczekać.
0
Przecież to tylko żarty. Ja nadal uważam Messiego za najlepszego piłkarza świata. Nawet w obecnej formie :D
0
Chyba, że Luis Enrique zmieni styl gry Alvesa na bardziej defensywny, a zamiast dośrodkowywać każe mu np. schodzić do środka lub podawać po ziemi gdzieś przed pole karne.
7
Hmm. Jak teraz myślę to przecież to tylko zdjęcie. Nie widać żadnego ruchu, być może po prostu ustawił się w takiej pozycji gdy robili mu zdjęcie. :P
1
Nie koniecznie, to że Dani trenuje nie znaczy, że nie odejdzie.
19
Messi na zdjęciu BIEGA!!! Visca el Luis Enrique!
3
To jest Vermealen?
2
Tyle to ja wiem, nigdy nie ma. W internecie będziemy oglądać.
3
i tak w tym czasie będziemy oglądać Barcelone :D
0
Ty nie przeczytałeś...
0
Mnie pytasz? To pytanie skieruj do użytkownika Kesh.
0
Xavi się obijał? Tylko dlaczego to właśnie on w meczach miał najwięcej kilometrów ze wszystkich piłkarzy?
0
Ja nie uważam, że jest palaczem. Pisałem to tylko w ten sposób do Kesha.
5
Tak, wszystko wina palenia papierosów. Powiedz mi więc dlaczego nie palący Xavi też ma problemy? Może to przez to że przebywa w obecności palacza Mathieu?
0
Trochę dziwne, bo dość głośno o tym było.
0
Mam nadzieję, że takie treningi podziałają na Messiego motywująco, bo w ostatnich 2 sezonach to na treningi przychodzili jak na plaże. Później nie chciało im się na boisku biegać.
4
Bo Suarez by go pogryzł. :D
0
Info od Zubiego czy Bartomeu?
1
Chyba, że ktoś pisze z urządzenia mobilnego.
2
Bale vs Bartra nie skończyła się tak dlatego że Bartra był zbyt wolny, ale dlatego że biegał z kontuzją. Nie odpuściłby mu tak łatwo gdyby nie ból.
0
Tak samo jak transfer Kroosa. Bayern dopiero robi wyprzedaże.
1
No, potwierza się też to że decyzja o transferze ma nas zaskoczyć, bo wcześniej o Boatengu w Barcy nie mówiło się ani słowa. Jeśli jeszcze dostaniemy oficjalke w czwartek. Ech.. :D
0
Ja transferowi Boatenga daje jakieś 40%. Jest o tym dość głośno, także może coś w tym jest. Za bardzo się na to nie nastawiam, ale też nie wykluczam tego.
1
Ja bym ustawił w jednej linii wszystkich 3 obrońców. Rakitić na środek, Iniesta na prawo. Tak moim zdaniem mogłoby to wyglądać.
1
Hmm... Neymar nieco cofnięty? To mogłoby wypalić. Na MŚ właśnie bardziej się cofał i jego rajdy wyglądały wtedy bardzo ładnie, natomiast gdy w Barcelonie stoi cały czas pod polem karnym i dostaje piłkę, nie ma już miejsca by się rozpędzić. Moim zdaniem to jest powód słabego sezonu w Barcelonie.
0
hehe, Dokładnie, a wyrzucić go nie wyrzucą, bo sami to powiedzieli, że zostanie do końca kontraktu, także Guardiola zniszcz Bayern, później tylko do Madrytu na ławeczkę na 2 lata, sprzedać Ramosa, Ronaldo, Bale'a i Navasa i z powrotem do Barcelony!