0

Dla żartów. :D Przecież nie biorę go na poważnie

1

Barcelona sama gra dziadkami :)

4

Po co piłkarze w takim meczu mają pretense do sędziego że podyktował rzut wolny? Nie rozumiem ich...

0

Oficjalnie?

10

Legia? Nie miałaby szans.

1

Nie chodzi o ortografie. Nie da się zrozumieć tego co napisałeś tutaj w pierwszym poście tej dyskusji

0

MISTRZ.

0

Zubi akurat w tym okienku dobrze się spisuje.

0

Zmień przeglądarke. Polecam Google Chrome (sam używam) lub Mozilla Firefox.
Nie polecam za to Explorera (kiedyś używałem)

0

Dodawałem tylko moich ulubionych piłkarzy.

3

Co powiecie na moją tapetę? Niestety w rozdzielczości 1024x600 (robiłem sobie na tablet) http://vpx.pl/i/2014/07/24/BARCA.png

2

Mi się zdaję, że on po prostu potrzebuje odpoczynku, przez tyle lat prawie bez przerwy. Nigdy nie lubił siedzieć na ławie więc i trenerzy go nie zmieniali. W każdym meczu po 90 min. to się musiało kiedyś odbić. Potrzebny mu porządny odpoczynek i znów będzie latał po boisku jak dawniej.

0

Oby... :)

0

Ja mam jednak nadzieję, że zobaczymy Xaviego na boisku częście niż Roberto w tamtym sezonie. Trzeba jeszcze znaleźć gdzieś miejsce dla rozwijającego się Rafinhe.

0

Bo przyszedł na ostatnią chwilę, nawet w presezonie nie prowadził Barcelony z wiadomych przyczyn.

2

I niech to przeczytają wszyscy hejterzy Zubiego. Jednak nie jest taki zły.

2

Widzę, że w FC Barcelona ma w Katalonii gorszych kibiców niż tutaj w Polsce.

0

Z tego co wiem Suarez nie może grać do 25 października, także jeśli tak kolejka rozegra się w sobotę to nie zagra, jeśli w niedziele to chyba zdąrzy

0

Moim zdaniem, Luisowi Enrique mocno zależało na tranferze Mathieu, a z racji tego, że Valencia pozostawała nieugięta i nie chciała mniej niż 20 mln, Zubi był zmuszony sprowadzić Luisowi Żeremiego za taką kwotę. Nie obwiniałbym tutaj zarządu.

0

Dla mnie ta kasa się tak bardzo nie liczy, nawet jakby dali 30 mln to bym nie płakał tak jak wy, jeśli oczywiście Mathieu będzie się dobrze spisywał w obronie.

0

Zgadzam się z Jarekm. Suarez zasłuzył na karę w klubie, a Barcelona wiedziała, że on taką karę dostał.

0

Bo Real nie chciał nam go puścić, miał 50% praw do zawodnika

0

Co ma Zubi do tego czy Mathieu będzie wchodził z ławy? Myślę, że na tyle zarząd pozwala decydować trenerowi. Co?

0

Maks to mozna powiedzieć 5 lat. Czlowieku malo jest pilkarzy co kończyli w wieku 36 lat? 34 to nie koniec kariery

0

No nie taki sam, bo kibicom nie zależy na tym żeby Barcelona miała kupe kasy. Zależy na trofeach. Wiadomo, że jeśli klub ma duże pieniądze to łatwiej wygrywać trofea, ale skoro Barcelona wyda na niego 20 mln to znaczy, że ma tyle kasy, że to nie wpłynie zbytnio na budżet klubu. Zrozumiałeś?

0

Tak jak Marqiunhos. Byłem za jego sprowadzeniem, ale gdy grał jeszcze w Romie. Nie teraz gdy PSG chce za niego 40 mln.

0

Dokładnie. 20 mln to faktycznie za dużo, ale to nie jest wina Mathieu, on zasłużył na to by dostać szansę w takim klubie jak Barcelona. Boję się tylko o zachowanie kibiców podczas prezentacji.

1

Odpowiedz mi teraz na takie pytania. Co Ci przeszkadza za ile został kupiony? Czy to twoje pieniądze? A czytać ze zrozumieniem to ty się musisz douczyć. Bardzo wiele osób pisze tutaj, że Mathieu brakuje umiejętności do Barcelony.

2

Suarez w Barcelonie!!! - Huraa! Vamos Suarez.
Rakitić zawodnikiem Barcelony! - Yeah! Ivan w Barcelonie.
Teraz pytanie. Czym na razie zasłużył Mathieu, żeby tak płakać z powodu tego transferu? Bo jest rudy? Bo ma 30 lat? Przestańcie już płakać bo jesteście żałośni, każdemu trzeba dać szansę. Ja uważam, że jeśli przyjdzie mu grać w ważnych meczach to nie zawiedzie. Jeszcze będziecie się cieszyć z tego że mamy takiego stopera.

0

Chyba ze przestrzelony karny w meczu z Brazylią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?