KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Real nie chciał nam go puścić, miał 50% praw do zawodnika
0
Co ma Zubi do tego czy Mathieu będzie wchodził z ławy? Myślę, że na tyle zarząd pozwala decydować trenerowi. Co?
0
Maks to mozna powiedzieć 5 lat. Czlowieku malo jest pilkarzy co kończyli w wieku 36 lat? 34 to nie koniec kariery
0
No nie taki sam, bo kibicom nie zależy na tym żeby Barcelona miała kupe kasy. Zależy na trofeach. Wiadomo, że jeśli klub ma duże pieniądze to łatwiej wygrywać trofea, ale skoro Barcelona wyda na niego 20 mln to znaczy, że ma tyle kasy, że to nie wpłynie zbytnio na budżet klubu. Zrozumiałeś?
0
Tak jak Marqiunhos. Byłem za jego sprowadzeniem, ale gdy grał jeszcze w Romie. Nie teraz gdy PSG chce za niego 40 mln.
0
Dokładnie. 20 mln to faktycznie za dużo, ale to nie jest wina Mathieu, on zasłużył na to by dostać szansę w takim klubie jak Barcelona. Boję się tylko o zachowanie kibiców podczas prezentacji.
1
Odpowiedz mi teraz na takie pytania. Co Ci przeszkadza za ile został kupiony? Czy to twoje pieniądze? A czytać ze zrozumieniem to ty się musisz douczyć. Bardzo wiele osób pisze tutaj, że Mathieu brakuje umiejętności do Barcelony.
2
Suarez w Barcelonie!!! - Huraa! Vamos Suarez.
Rakitić zawodnikiem Barcelony! - Yeah! Ivan w Barcelonie.
Teraz pytanie. Czym na razie zasłużył Mathieu, żeby tak płakać z powodu tego transferu? Bo jest rudy? Bo ma 30 lat? Przestańcie już płakać bo jesteście żałośni, każdemu trzeba dać szansę. Ja uważam, że jeśli przyjdzie mu grać w ważnych meczach to nie zawiedzie. Jeszcze będziecie się cieszyć z tego że mamy takiego stopera.
0
Chyba ze przestrzelony karny w meczu z Brazylią.
0
Umiejętności mu nie brakuje, nazwisko? Może właśnie w Barcelonie sobie je wyrobi. Lepiej późno niż wcale. Nie oceniaj go teraz. Ocenisz w trakcie sezonu. Jeśli Mathieu będzie słaby to i ja sam będe uważał go za błąd zarządu, ale dajcie mu szansę do cholery! Bo zaraz nie wytrzymam.
2
Nie rozumiesz dalej? Bo Enrique chciał Mathieu, a Valencia nie chciał go sprzedać za mniej niż 20. Czaisz już?
1
Ja się z tobą zgadzam w każdej kwestii, ale oni są już na tyle nafaszerowani przez tym że Zubi zły, że im nie przegadasz. W tamtym sezonie nie było stoperów, bo Martino powtarzał, że może pracować z obecną kadrą i nie potrzbuje dodatkowych wzmocnień.
1
Też to zauważyłem
1
Wcale tak dużo nie wydali. Wydaliśmy na razie 143,00 mln €, Za sprzedaż zawodników zyskaliśmy 79,80 mln € Czyli tak na prawdę Barcelona straciła -63,20 mln €. Bartomeu mówił coś, że Barcelona w tym okienku może wydać chyba ok. 100 albo 120 mln euro + pieniądze za sprzedaż zawodników. Wychodzi na to, że mamy jeszcze ok. 35-55mln na transfery.
0
Dlaczego? Może być tak, że Iniesta w trakcie meczu, gdy wejdzie Xavi odda mu opaskę kapitańską. Tak robili gdy wchodził Puyol.
0
Myślę, że gdy Xavi będzie tylko grał będzie miał opaskę kapitańską.
0
A może Lucho tak bardzo koniecznie chciał Mathieu że zarząd musiał mu go ściągnąć, a Valencia pozostawała nie ugięta. :D
0
Dawaj, pokaż twarz.
0
Patrz, niby te komentarze nic nie wniosły do dyskusji, a zobacz ile już odpowiedzi.
0
Wszystkim na raz nigdy nie dogodzisz, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, a powód zawsze znajdzie. Ja mam nadzieję, że jeszcze kupimy jakiegoś porządnego stopera, ale na transfer Mathieu narzekać nie zamierzam.
0
albo 15000 więcej.
0
Suarez-181cm - on też na pewno w razie stałego fragmentu wróci pod pod własną bramkę.
0
Blokować komentarze, pod tak wspaniałym newsem? Ja się cieszę, że do nas dołączy, szkoda że za 20 mln aż, ale przecież to nie moje pieniądze, jeśli Barcelona ma taką kase żeby wydawać tyle na takiego stopera to proszę nie ma problemu.
0
Bo chciał odejść, a trener nie wiedział, że ma w kontrakcie taką klauzulę.
0
Czekaj jak w sezonie Mathieu będzie czyścił akcje Jamesa. Dopiero będziecie pocieszeni.
2
28 lat to dużo jak na piłkarza? Pogra jeszcze długo. Potrzebna jest prezentacja by piłkarz grał w sezonie dobrze i strzelał dużo bramek? Odpowiedz sobie sam. Tak, Luis Suarez podpisał kontrakt. O Jamesie Rodriguezie nie było głośno przed mundialem. Może fani ligi francuskiej jedynie go znali. Mundial mu wyszedł, to nie zaprzecze, ale nie jest to wielka gwiazda w klubie. No zobaczymy w sezonie, ale póki co Suarez zapowiada się lepiej.
0
Ja nie mówię, że chcę Methieu bardziej od innego młodszego stopera dlatego że jest bardziej doświadczony. Mówię tylko, że może taki plan ma Luis Enrique, a przecież wszyscy mówią, że trener powinien mieć wolną ręke, więc jeśli on chce Mathieu zarząd chce mu go sprowadzić. Moim zdaniem jeśli sprowadzenie Mathieu okaże się błędem, może być to błąd tylko i wyłącznie trenera. Nie mówie też że na 100% mam rację są to tylko moje przypuszczenia że sprowadzenie takiego obrońcy może nie być błędem zarządu. A wszyscy z tego powodu narzekają na Zubiego i reszte. Myślę, że nie słusznie, bo tak na prawdę nikt z was nie wie czy Jeremiego chce Enrique czy Zubi. Może ja się mylę, a być może każdy inny kto ciśnie za to zarząd.
0
I mniej doświadczonego przy okazji. Może Luisowi Enrique zależy na doświadczonym stoperze. Nie leć z tego powdu na zarząd, bo jeśli Lucho nie chciałby Mathieu to by na siłę mu go nie wciskali do zespołu.
0
Zrozumcie to proszę Was. Jeśli trener by powiedział, że Mathieu się nie nada to ''zubi i spolka'' by tak nie walczyli sami z siebie o niego. Najwyraźniej Enrique widzi w Methieu odpowiedniego piłkarza, którego będzie dało się wcielić w plan taktyczny jaki siedzie mu w głowie. Jest jeszcze druga opcja. Luis Enrique nie jest odpowiednim trenerem dla Barcelony i jest na tyle głupi że chce słabego Mathieu. Zarząd sam z siebie nie kupuje zawodnika, którego trener nie chce. A wiemy, że Lucho nie jest taki że siedzi cicho a zarząd będzie mu na siłę wciskał zawodników, których om nie chce. Także, jeśli Mathieu zawiedzie będzie to błąd Enrique. - Moim zdaniem.
0
Zobaczymy w trakcie sezonu. Jeśli będzie za słaby na Barce to wszyscy razem grupowo będzie narzekać jaki to ten zarząd Barcy jest głupi. To że ma 30 lat to nie znaczy, że pogra 1 sezon jak niektórzy piszą, bo może pograć nawet jeszcze 5-6 sezonów.