KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że Guardiola bogiem nie jest. Co do tego nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jednak niemożliwe, że jest słabym trenerem, bo gdyby nim był nie osiągnął by tego wszystkiego co osiągnął.
1
Suarez początkowo też był Fejkiem. Zobaczymy...
3
Moim zdaniem to ty jestes tym glupcem
0
A ''zubi loading'' to co?
6
Tak, wszystko fajnie. Jest jednak jeden mały problem, a nawet dwa. Co jeśli Fiorentina nie chce ani Songa ani Alvesa? Co jeśli ani Song ani Alves nie chcą iść do Fiorentiny? O tym nie pomyslales, a juz jakieś problemy masz do Zubiego. BigFAN: LOADING... 5%
0
Jeśli nie przyjdzie inny stoper to Mathieu najprawdopodobniej zagra w meczu z Elche. Przecież ponoć sam Enrique go chciał więc ma do niego zaufanie.
0
354 goli i 132 asysty w 425 meczach. Tak znalazłem w internecie, nie wiem czy to w 100% prawdziwe liczby.
0
Widać, że Anglia bardzo pozytywnie wpływa na ludzi. Choć za pierwszym razem nie zadziałało.
0
Tak, Suarezowi na pewno spodoba się ten transfer. Będzie miał kogo ''kosztować''.
1
Mhm.. Ale jeśli ktoś wyzwał go od małpy, a później na niego pluje to rzucenie butelką nie wydaję się niczym złym.
0
A tacy już tutaj ludzie są. Nie raz o coś się człowiek pyta to od razu uważają, że sezonowcem się jest.
0
Z pewnością? Skąd wiesz? Ja mam nadzieję, że przynajmniej zbliży się do poziomu Guardioli, bo wiem że piłkarze gdyby chcieli to umiejętności im nie brakuje, potrzebny tylko trener. Na razie nie da się ocenić czy Lucho będzie lepszy od tych dwóch poprzedników. No bo co? Po 2 towarzyskich meczach?
1
Ja to nawet nie pytałem, choć przyznam że też nie wiedziałem, bo myślałem, że odrazu polecą teksty typu: ''Ty nazywasz się kibicem Barcelony jak nie wiesz co to Canaletes?'' albo ''Idź na rm.pl''
0
Jeśli transfer ma nas zaskoczyć to jeśli to nie Benatia to to musi być Jędrzejczyk, ewentualna możliwość jest jeszcze taka, że to jednak Glik, ale sądze że jest zbyt dobry do takiego klub jak Barca.
0
Też to zauważyłem, ale uznałem że nie będe czepiał się szczegółów.
0
Raczej słaby stream.
0
Aha, ok. Nie widziałem tego filmiku.
0
Skąd wiesz co Enrique mu mówił przed meczem? :]
1
Nie cała reszta. Brak Messiego, Mascherano, Alvesa, oczywiście Neymara i Suareza.
0
Debiut Ter Stegena? Ostatnio też grał..
0
Komentarz użytkownika ever: ''Kara Luisa kończy się idealnie przed meczem z Realem !''
Użytkownik zakłada, iż kara skończy się idealnie przed meczem z Realem, a mimo to uważa że Suareza w meczu zagra. Oczywiście, ja to wiem że najprawdopodbniej kara zostanie skrócona. Ale pozostaje ewentualność że jednak pozostanie bez zmian. W takim wypadku Suarez nie zagra z Realem. O to mi chodziło.. Ale najazd macie.
1
Że ludzie nadal używają Internet Explorera. Ech.. :/ AA... żeś edytował. :)
3
Jesteś chory umysłowo? Co z tego, że się kończy idealnie. Co Suarez po takiej przerwie ma zadebiutować w Barcy w el Clasico bez żadnych treningów z drużyną? Jak ty sobie to wyobrażasz. Wyjdzie z domu, pojedzie prosto do Madrytu na Bernabeu wejdzie do szatni, powie ''cześć'' ludziom co niektórych pierwszy raz widzi na żywo i wyjdzie na boisko? Jeśli nie skrócą mu kary to w pierwszym el Clasico sezonu NIE ZAGRA!
1
Suarez nie zagra z Realem..
0
Zapowiada się ciekawy meczyk jak na sparing. Wie ktoś w jakich strojach dzisiaj gramy?
0
A ja tam lubię Oluowskiego
34
No to kara pienieżna za spóźnienie. :)
0
Busquets to może dawniej się kładł, od długiego już czasu nie widziałem, żeby nurkował.
0
Haha, ja też :)
0
Źle to określił. Jeśli gralibyśmy trzema obrońcami to wszyscy byliby jako ŚO którzy nie podłączają się do akcji ofensywnych.