0

Coś słabo liczysz. Poza tym myślę, że nie kupiliśmy Suareza na ławkę, tak samo Neymar na nią nie zasłużył.

0

Myślę, że tylko Bartra może go posłać na ławkę. Methieu i Vermealen będą walczyć o lewą stronę, natomiast Pique i Batra o prawą. Dlatego nowi stoperzy są lewonożni.

0

Czyli zawodnik idealny dla Barcelony. Jeśli kontuzje go opuszczą to będzie dobrze, a wiemy że kontuzje bardzo lubią piłkarzy Arsenalu, w Barcelonie może być inaczej.

1

Nie spodziewam się, że jeszcze kupimy jakiegoś klasowego zawodnika, ale jeśli jednak i będzie to Cuadrado - jestem w niebie.

0

Wg. mnie 23 najbardziej do niego pasuje, jeśli Deulofeu dostanie 19 lub 16.

0

Ponoć miało być 15 mln + 4 mln w przypadku gdy 2 razy wygramy LM w składzie z Vermealenem

0

Bramkarzach..?

1

Sam się oddaj za darmo. Pedro jest bardzo dobrym zmiennikiem dla naszych napastników.

0

Ile lat ma twoja babcia że gra jeszcze piłkę nożną?

0

Leci u was już ten mecz? Bo u mnie cały czas ''The second half of the match is starting soon...'' EDIT: Już jest. Długo coś nie było.

3

Oj nie tylko. Nie wszystkie mecze chyba oglądałeś.

0

No nie tylko na ten mecz mu się to udało. Dobra gra znikła dopiero w przełomie stycznia, lutego. Nie wiem czym to było spowodowane, ale gdyby drużyna grała tak jak pierwszą część sezonu to byśmy coś wygrali.

0

Zgadzam się badej.

0

Co jarasz? Na LM nie ma szans? Jesteśmy głównymi faworytami LM :P

5

Tiki Taka się nie skończyła

26

Obyśmy musieli dopłacić te 4 mln euro. If You Know What I Mean. :)

1

Nic, każdy może tak podrobić zdjęcie, tym bardziej, że jest w koszulce z zeszłego sezonu.

0

Nie wiem czy było..
Oficjalna TV Milanu ogłosiła, że Diego López podpisał czteroletni kontrakt z mediolańczykami. https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/13576_10152573264954178_8479759375650681381_n.jpg
źródło RM.pl

0

A kto by nie chciał myć podłóg w klubowym budynku FC Barcelony? Lepsze to niż siedzenie w Polsce przed komputerem.

0

Statystyki stoją za Leo. Widać mimo słabej formy wciąż jest najlepszy.

0

Zawsze coś jest. Tylko trzeba jakiś dobry znaleźć.

1

''Ty'' z dużej litery pisze się głównie w listach, choć nie koniecznie. Napisanie z małej litery nie jest błędem. Napisanie z dużej litery jest oznaką szacunku dla osoby do której się zwracamy.

0

Ja jestem dobrej myśli. Moim zdaniem obrona jest dużo silniejsza niż w poprzednim sezonie.

0

Skąd wiesz, że Mathieu robi dziury w obronie? Wymyśliłeś to sobie byleby coś złego o nim napisać? Bo po tych 2. meczach presezonu chyba tego nie powiesz, bo Mathieu naprawdę prezentował wysoki poziom. Vermealen nie wiem czy da rade, nie oglądam Arsenalu, ale jeśli tylko kontuzje go ominą może być pewnym punktem obrony. Dlaczego mówisz, że obrońcy których ściąga Barca łamią się co 3 mecze? Rozumiem - Vermealen, ale dlaczego mówisz w liczbie mnogiej? Do tego dochodzi Bartra, który ciągle się rozwija i w tym sezonie może być bardzo dobrym stoperem. Wzmocniliśmy pomoc kupując Rakiticia, wzmocniliśmy atak kupując Suareza. Wzmocniliśmy obronę, bo jakby nie patrzeć mamy lepszą niż w tamtym sezonie. Mamy nowego trenera, który zapowiada się ciekawie. Na prawdę w tym sezonie możemy walczyć o LM. Jak co roku jesteśmy faworytami do wygrania tego trofeum, obok Bayernu i Realu i może Chelsea.

0

A tak, tak. Źle zrozumiałem twój poprzedni komentarz, oczywiście się z tobą zgadzam.

0

Skąd wiesz?

0

Da rade.

0

Busquets nie będzie miał wielu okazji do noszenia opaski kapitańskiej. Rzadko będą zdarzać się mecze w których nie zagrają ani Xavi, ani Iniesta, ani Messi.

0

Widzi mi się to tak, że mamy dobrą obronę. :) Na jakieś 4-5 lat na pewno wystarczą. Do tego jest Bartra i Pique. O formacje defensywną jestem spokojny w tym sezonie.

0

W Arsenalu to zawsze piłkarze łapali kontuzje, zobaczymy.. ''Drugi rudy...'' I CO Z TEGO? To że rudy to już wiadomo że grać nie umie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?