0

Zastanów się nad tym trochę dłużej. To dopiero pierwszy mecz. Nie znasz ustawienia, może zagramy trzema obrońcami i dwoma DP, a może po prostu Enrique chce zobaczyć jak Masche sobie radzi na ŚO. Już najlepiej napisz-Enrique -OUT!

4

Nie spodziewałem się że tak szybko zaczniecie narzekać na Enrique. Myślałem że to będzie po pierwszej stracie punktów w lidze, nie sądziłem, że będziecie płakać jeszcze przed pucharem gampera. Mecz się jeszcze nie zaczął, a tu już Enrique out, bo znowu będzie nudne klepanie. Brawo! Inteligencja na poziomie.

0

Zluzujcie. Enrique wie co robi. Mam nadzieję :)

0

Hejtują już trenera, że wystawił Masche na stoperze zamiast DP. Wyżej miało iść.

0

Podejrzewam, że będzie grał na środku, tylko bardziej cofnięty.

1

Artykuł jak artykuł, ale jak można być tak mało inteligentnym, żeby nie umieć sobie w internecie transmisji znaleźć?

0

Ja płacę 40 zł za podstawowy pakiet Cyfrowego Polsatu i czuję jakbym pieniądze co miesiąc do kibla wrzucał, bo na tym g*wnie i tak nic ciekawego nie leci. Same reklamy. Nawet TVP Sport nie włączą. Dodatkowo mnie jeszcze oszukali, bo mówili przez telefon że jak wezmę dekoder HD6000 za 0zł to do końca roku będe miał DOKŁADNIE WSZYSTKIE kanały jakie są tylko dostępne na Cyfrowym Polsacie za te 40zł. Wziąłem, dekoder faktycznie był za darmo, miałem też wszystkie te kanały, jednak jedna rzecz się nie zgadzała. Promocja darmowych kanałów trwała jedynie do godziny 22:00 w dniu gdy podłączyłem nowy dekoder. Cyfrowy Polsat to SZAAJSS!

0

Tak, z pewnością. To taki spisek Pereza, zapłacił Liverpool'owi, żeby nam sprzedali Suareza, dodatkowo dopłacił jeszcze piłkarzawi za to by znów ugryzł. Wszystko po to by Barcelona straciła dużo kasy w tym okienku i nie mogła kupić już Cuadrado. Suarez pewnie ma już dogadany kontrakt z Realem i za rok tam przejdzie. :D

1

eee.. tam z wolnego. Najlepiej po indywidualnej akcji przez całe boisko.

0

I Suareza oczywiście. :D

0

Wszystko chyba może, oprócz grania w meczach oficjalnych.

0

Tak na offtopie to dzisiaj decyzja TAS'u ws. Legii. 0,01% szans nadal zostało, jeśli popatrzą na to jak ludzie, jak będą patrzeć okiem prawa, to nie ma co się łudzić.

0

Szkoda, że nawet piłkarze do siebie na boisku nie mają szacunku. (czyt. Pepe kopie wszystkich, Busquets ''chodzi'' mu po głowie)

0

Pedro też lubisz za waleczność?

4

Pedro, strzelił 15 bramek, czyli tyle samo co Bale i do tego dołożył 8 asyst, ale i tak wszyscy go wyrzucają, bo był za ''słaby''. Tutaj nie ważne ile strzelasz. Liczy się jak twój styl gry podoba się innym.

0

Poleciales trochę..

0

Alves jest świetny jeśli chodzi o grę na małej przestrzeni, potrafi poklepać, nawet gdy obok niego jest 3-4 rywali. Dlatego uważam, że doskonale nadaje się do Barcelony, tylko trzeba od nowa obudzić w nim tę bestię, dając mu nowe zadania na boisku.

1

Jeśli to RAC1 podało to możemy otwierać szampana.

2

Myślę, że będą cały czas zmieniać się pozycjami, to czasami Messi na środku, Suarez bliżej prawej, to znowu Messi po prawej, Suarez jako ''9''. To byłby chyba najlepszy pomysł.

0

''Kibicom będzie się podobać ich postawa''.

Na to właśnie liczymy.

0

Petr Cech do Realu? Padłem ze śmiechu. Po co im kolejny bramkarz?

0

Patrząc na logike jaką kieruje się Dunga nie wiem czy Brazylia wiele z nim osiągnie. Ponowne zatrudnienie tego właśnie pana na tym stanowisku może okazać się wielką pomyłką CBF'u.

0

Wywiady czytam, no może akurat przeoczyłem, dasz linka do wywiadu, gdzie mówi że chce Cuadrado?

0

Broni słabo, bo właśnie rozpędza się na połowę rywala. Gdyby grał bardziej defensywnie, to myślę ze lepiej by to wyglądało.

0

Skąd wiesz czego chciał Enrique? Do wróżki dzwoniles?

0

Ktoś już to wrzucał .

0

Kiepsko to wygląda. Mam nadzieję, że to tylko tak chwilowo i administratorzy przywrócą tło lub zmienią na jakieś inne, ale takie puste jakoś mi się nie podoba.

0

Przecież Suarez może już trenować normalnie z kolegami

0

Nie wiadomo, może zagrać. Teraz karę ma tylko na mecze oficjalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?