1

Jakich oni mają prawników, skoro nie wiedzieli czy Suarez mógł wczoraj grać z Japonią?

0

Myślę, że jak będzie rzut wolny po lewej stronie boiska uderzał będzie najczęściej Suarez, trochę rzadziej Neymar. Po prawej stronie tylko Messi.

0

Żeby zrobić kibicom Barcelony na złość. Nie rozumiem ich, ale cóż. Jeśli nie pojawi się news o tym jako główny możemy się zdziwić na koniec głosowania.

0

Chyba usuwanie ciasteczek nie pomaga, bo prawdopodobnie głosy z tego samego IP, na zakończenie głosowania i tak nie są brane pod uwagę.

1

Był o tym ''news''

3

Zgadzam się w 100% Enrique nie jest jeszcze wielkim trenerem. Mam nadzieję, że kiedyś nim będzie.

1

No, faktycznie jakoś pusto.

1

Ja zawsze ich nazywam ''galaretą sraj''. Łatwo wtedy zapamiętać nazwe Galatasaray.

0

Wie ktoś kiedy rusza Liga Typerów? Słyszałem, że od 3. kolejki, ale dokładnie nie wiem kiedy będzie można do niej dołączyć i zacząć typować wyniki meczów.

0

Nie chodzi o ubiór, ale tak patrząc po twarzy i włosach, to faktycznie wygląda jak taki pan z ławki z parku. hehe. Taki żart.

0

Ja rozumiem, że Di Maria gra genialnie, ale gdyby nadal był piłkarzem Realu większość tych co dziś pisze, że jest geniuszem napisałaby że ma farta.

9

Ja! Chciałem zostać Spidermanem :P

0

Tak, najlepiej zakaz gry w piłkę nożną do końca roku i zakaz pobytu na Camp Nou.

0

Ale po co kupować? Pedro do tego nadaję się świetnie. Był 3. najlepszym strzelcem Barcelony w ubiegłym sezonie, tylko mi nie mów że strzelał tylko na pustą, bo to nie prawda. Moim zdaniem, gdy na boisku grali razem Pedro i Alexis to ten pierwszy nie był o wiele gorszy. Prezentowali dość podobny poziom z niedużą przewagą dla Sancheza.

0

Jak na rezerwowego spisuje się bardzo dobrze.

8

Wolałbym zobaczyć Puyola w stroju treningowym niż w tych jeansach i koszulce, ale cóż.. nic nie trwa wiecznie.

0

Nie Le tylko ie. Przez ''i''

0

No przecież według nas w styczniu 2013 roku wszyscy mieliśmy tutaj nadzieję, że Sergi Roberto będzie w przyszłości zastępcą Xaviego. Zarząd pewnie też, ale ponarzekać zawsze miło. Jakby go wtedy sprzedali byście znowu płakali że sprzedajemy przyszłościowych zawodników.

0

Pewnie, że będzie. Activepl.tv mogę polecić, jak nie to na meczyki.pl na pewno znajdziesz jakąś inną.

2

Polecam Activepl.tv

0

Nowy zarząd musiałby być na prawdę nie trafiony gdyby chciał wcale Puyola.

0

Hehe, faktycznie, szybko się Dani uczy.

1

Może i tak, ale In My Opinion nie jest najlepszą 9 na świecie. Taki Ibra czy Suarez są lepsi.

0

Moim zdaniem Mathieu to dobry obrońca, tylko trochę drogi jak na jego wiek. Gdyby miał teraz 26-27 lat pewnie nie narzekalibyśmy na kwotę 20 mln. Gra na prawdę na wysokim poziomie. Co do Vermealena to nie wiem, nie oglądam zbytnio ligi angielskiej, nie mam pojęcia jak często był kontuzjowany w poprzednich latach. Rakitić na razie się sprawdza, moim zdaniem jest lepszy od Cesca.

1

Co chcesz żebyśmy kupowali jak szejki czy Real Madryt? Same gwiazdy - Reusa, Cuadrado, Benatie najlepiej. Jest Suarez, Rakitić, Vermealen, Mathieu, Ter Stegen, Bravo, Douglas. Mi wystarczy.

0

W takim razie dlaczego grał? Co trener o tym nie wiedział? Lekarze tego nie wiedzieli?

0

Po kontuzji pewnie nie będzie już w takiej formie jak przed kontuzją, być może nawet już nigdy takiej formy nie odzyska, ale jeśli choć trochę zbliży się do swojej najlepszej formy miejsce w pierwszej jedenastce ma zapewnione.

1

Po co ten komentarz? To że Ty to wiesz to nie znaczy, że wszyscy to wiedzą.

0

Zostało już tylko 11 godzin.

1

Dla innych, który również nie wiedzą jak to zrobić powiem, że wystarczy dwa razy kliknąć w link, zaznacza się wtedy cały. Trzeba tylko usunąć z linku 'odpowiedz' oraz 'zglos'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?