KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dodaj pusty komentarz, dostań 5 polecanych.
0
Montoya za Alvesa? A w czym to on jest od niego lepszy?
2
Egzamin oblany, mam nadzieję, że Enrique uczy się na błędach i poprawi co trzeba. Messi fenomen, ale to nie od dziś. Neymar również bardzo dobrze. Pomoc przeciętna, obrona słaba, Stegen fatalny błąd przy bramce na 2:1. Wszystko w rękach Enrique.
0
W ataku faktycznie słabo wygląda, ale poza tym na każdą pozycję mamy dobrego zawodnika. GK -Bravo / Def -Pique, Adriano / Mid -Xavi.
1
Zdarza mu się, żebyś się po meczu nie zdziwił :P
0
Będe czekał. (15 znaków)
0
Jak dla mnie jest zarówno stoperem jak i def. pomocnikiem. Na ŚO również potrafi czyścić, nie gorzej od Pique.
0
Ponieważ Enrique uznał, że Mathieu i Mascherano zagrają lepiej.
0
Komu kibicujesz, gdy Barca gra z Chelsea? :D
0
Hattricka. Messi jest najlepszy.
0
Przecież gra fenomenalnie na ŚO. Skoro sobie radzi to niech tam gra.
0
Opcja 1. Luis Enrique
Opcja 2. Skońyczył oszczędzać się na mundial
Kupa innych opcji, ale dwie pierwsze najbardziej prawdopodobne.
0
Być może to że Barca do tego meczu podchodzi z czystem kontem.
0
W takim razie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
0
Moim zdaniem mają szanse wygrać LM, ale dużo mniejsze niż Barcelona Real czy Chelsea. Ja do grona faworytów zaliczyłbym tak:
Barcelona, Chelsea, Bayern, Real, ale kto wie być może ktoś nas zaskoczy tak jak rok temu Atletico. Może Juve?
0
Po śmiertny również, na wszelki wypadek gdyby w niebie próbowali coś kopać..
3
W "Parku książąt" nie wypadało trenować w różowych. :D
0
Jemu chyba chodziło o PSG.
11
Przecież powiedział: ''ze swojego poziomu''. Pedro i Roberto to wyższy poziom.
0
Będzie łatwiej, to na pewno, ale czy chodzi nam o to żeby było łatwo czy o to żeby sprawdzić w jakiej jesteśmy formie? Moim zdaniem to drugie, więc szkoda że nie zagra. Wiadomo co z Thiago Silvą? Bez niego stracą dużo w defensywie.
3
Hahaha, ubaw po pachy, padłem i nie mogę wstać. Wiecie czy może w Media Markt można kupić wodę? Bo sucho.
1
Nawet gole na WF'ie w szkole.
2
Tak na prawdę Pedro to agent 007, o czym mówi już sam numer na koszulce. Posiada on w głowie wbudowany chip na którym są wszystkie informacje o taktyce Barcelony. Jeśli nie będzie grał, popełni samobójstwo pod Santiago Bernabeu, a wtedy Real odczyta wszystkie dane z tego chipa i już nigdy nie pokonamy Realu Madryt. Ot cała tajemnica.
5
O co chodzi z akcją polecania komentarzy?
0
Liga na poziomie ligi tureckiej. :(
3
To by była katastrofa.
3
Może nawet się okaże że Xavi będzie naszym najlepszym pomocnikiem w ważnych meczach, ale widać, że nie może grać ciągle mecz za meczem. W tym wieku potrzebne mu są już przerwy.
0
Sporo. Co najmniej 158 min.
0
Wiadomo, że Real nie lubi grać ataku pozycyjnego, bo po prostu jest w tym słaby. Jeśli przeciwnicy postawiliby autobus, Real byłby zmuszony grać atak pozycyjny, zamiast z kontry. Wtedy ich ataki nie byłyby takie szybkie, a gra Realu podobna by była do naszej.
0
No NIE! W Fifie zdecydowanie lepiej się zachowują piłkarze. Tak, ich animacje są dopracowane do perfekcji. Zresztą o czym my gadamy na FCBarca.com.