2

Dodaj pusty komentarz, dostań 5 polecanych.

0

Montoya za Alvesa? A w czym to on jest od niego lepszy?

2

Egzamin oblany, mam nadzieję, że Enrique uczy się na błędach i poprawi co trzeba. Messi fenomen, ale to nie od dziś. Neymar również bardzo dobrze. Pomoc przeciętna, obrona słaba, Stegen fatalny błąd przy bramce na 2:1. Wszystko w rękach Enrique.

0

W ataku faktycznie słabo wygląda, ale poza tym na każdą pozycję mamy dobrego zawodnika. GK -Bravo / Def -Pique, Adriano / Mid -Xavi.

1

Zdarza mu się, żebyś się po meczu nie zdziwił :P

0

Będe czekał. (15 znaków)

0

Jak dla mnie jest zarówno stoperem jak i def. pomocnikiem. Na ŚO również potrafi czyścić, nie gorzej od Pique.

0

Ponieważ Enrique uznał, że Mathieu i Mascherano zagrają lepiej.

0

Komu kibicujesz, gdy Barca gra z Chelsea? :D

0

Hattricka. Messi jest najlepszy.

0

Przecież gra fenomenalnie na ŚO. Skoro sobie radzi to niech tam gra.

0

Opcja 1. Luis Enrique
Opcja 2. Skońyczył oszczędzać się na mundial
Kupa innych opcji, ale dwie pierwsze najbardziej prawdopodobne.

0

Być może to że Barca do tego meczu podchodzi z czystem kontem.

0

W takim razie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

0

Moim zdaniem mają szanse wygrać LM, ale dużo mniejsze niż Barcelona Real czy Chelsea. Ja do grona faworytów zaliczyłbym tak:
Barcelona, Chelsea, Bayern, Real, ale kto wie być może ktoś nas zaskoczy tak jak rok temu Atletico. Może Juve?

0

Po śmiertny również, na wszelki wypadek gdyby w niebie próbowali coś kopać..

3

W "Parku książąt" nie wypadało trenować w różowych. :D

0

Jemu chyba chodziło o PSG.

11

Przecież powiedział: ''ze swojego poziomu''. Pedro i Roberto to wyższy poziom.

0

Będzie łatwiej, to na pewno, ale czy chodzi nam o to żeby było łatwo czy o to żeby sprawdzić w jakiej jesteśmy formie? Moim zdaniem to drugie, więc szkoda że nie zagra. Wiadomo co z Thiago Silvą? Bez niego stracą dużo w defensywie.

3

Hahaha, ubaw po pachy, padłem i nie mogę wstać. Wiecie czy może w Media Markt można kupić wodę? Bo sucho.

1

Nawet gole na WF'ie w szkole.

2

Tak na prawdę Pedro to agent 007, o czym mówi już sam numer na koszulce. Posiada on w głowie wbudowany chip na którym są wszystkie informacje o taktyce Barcelony. Jeśli nie będzie grał, popełni samobójstwo pod Santiago Bernabeu, a wtedy Real odczyta wszystkie dane z tego chipa i już nigdy nie pokonamy Realu Madryt. Ot cała tajemnica.

5

O co chodzi z akcją polecania komentarzy?

0

Liga na poziomie ligi tureckiej. :(

3

To by była katastrofa.

3

Może nawet się okaże że Xavi będzie naszym najlepszym pomocnikiem w ważnych meczach, ale widać, że nie może grać ciągle mecz za meczem. W tym wieku potrzebne mu są już przerwy.

0

Sporo. Co najmniej 158 min.

0

Wiadomo, że Real nie lubi grać ataku pozycyjnego, bo po prostu jest w tym słaby. Jeśli przeciwnicy postawiliby autobus, Real byłby zmuszony grać atak pozycyjny, zamiast z kontry. Wtedy ich ataki nie byłyby takie szybkie, a gra Realu podobna by była do naszej.

0

No NIE! W Fifie zdecydowanie lepiej się zachowują piłkarze. Tak, ich animacje są dopracowane do perfekcji. Zresztą o czym my gadamy na FCBarca.com.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?