0

Łeee tam.. Stare dziadki :D hehe. Za 2 tygodnie będzie prawdziwe el Clasico :)

0

Wszędzie są reklamy przed meczem, podczas przerwy i po meczu. W czasie meczu reklam nie ma.

3

A co jest złego w oglądaniu ich na Polsacie? Lepiej na Polsacie niż na TVP ze Szpakiem.

1

Mnie możesz zatluc, bo nie jestem pewien czy ZM to Szczęsny czy Glik, bo również zagrał bardzo, bardzo dobrze. Na prawdę nie wiem kto powinien być zawodnikiem meczu.

0

Nie pisalem ze dziś przegramy na 100% a on tak.

0

Ja bym go widział w Barcelonie i nie mówię tego tylko po tym meczu, bo mówiłem to już dawno. Nigdy nie rozumiałem trenera, gdy wystawiał w bramce Boruca, gdy dostępny był również Wojciech.

0

Gdzie teraz jest Georg?

0

Trzeba mu wybaczyć, 2000 rocznik.

0

Taka prawda? Jakim cudem znasz prawde i wynik meczu przed spotkaniem? Jeśli jesteś taki pewny to powinieneś być milionerem na STS'ach.

0

Lepsi to możemy być, byle się nie skończyło 6:1.

0

Zdajesz sobie sprawę z tego, że Martino jeszcze nie miał okazji by pokazać co potrafi jego Argentyna na MŚ? Przecież ja nic na Sabelle nie mówiłem, więc po co go w to mieszasz?

3

Teraz muszę to powiedzieć: DEBILE!!! 57mln mhm.. Troszeczkę drożej. A śmialiśmy się z zakupu Bale przez Real za 100 mln.

1

Hahaha, padłem. Jak ty za ten mecz obwiniasz trenera Argentyny to współczuję.

0

No jeśli Lewandowski będzie strzelał karnego przeciwko Neuerowi to na pewno nie.

0

Też. tak uważam. Dlaczego jeśli w obu meczach jest remis, czyli drużyny zagrały na podobnym poziomie to i tak jedna odpada? Dla mnie zupełnie bez sensu.

0

Ja również. Choć przyznam, że jeśli będzie odwrotnie nie sprawi mi to żadnego smutku.

0

Wiesz, że każdy z piłkarzy Barcelony to człowiek i każdy z nich popełnia jakiś błąd w każdym meczu. Może wyjątkiem jest bramkarz, który często nie musi się wykazywać, więc też prawie nie ma możliwości nie popełnić błędu. Nie ma różnicy czy Barca czy Real czy Man City czy Man United czy jeszcze inny klub, błędy piłkarzy są w każdym meczu.

26

Niech Brazylia szykuje miejsce dla Douglasa.

0

Nie zgodzę się (po części). Przegrywają właśnie dlatego, że zmienili styl gry. To znaczy reprezentacja Hiszpanii tak na prawdę uzależniona jest od formy piłkarzy Barcelony. Mają niemal taki sam styl. Posiadanie piłki i szybka tiki-taka, z którą nikt sobie by nie poradził. Tak jakoś od momentu odejścia z Barcelony Guardioli, może trochę szybciej w Barcelonie zaczęła się sypać, zanikać ta szybka wymiana piłek na małej przestrzeni. Pojawiło się jedynie nudne utrzymywanie przy piłce. Tak samo jest z reprezentacją Hiszpanii w której tiki-taki już nie ma. Tak na prawdę losy reprezentacji Hiszpanii leżą w rękach... trenerów Barcelony. Jeśli Barcelona nie zacznie znów grać tiki-taki, Hiszpania, albo musi zmienić styl i zacząć grać w stylu Realu, czyli z kontry, albo zaczekać, aż w trenerzy przywrócą w Barcelonie jej piękno

0

Co to byś zrobił na jego miejscu? Uważasz, że sam powinien zrezygnować z gry dla reprezentacji z tego powodu? A może całkowicie zakończyć karierę, ponieważ jest bez formy? To nie jest jego wina, że gra. Jak już to trenerów.

0

Gdyby nie było za późno to radziłbym Ci udać się do specjalisty. Zamiast Tobie radzę zrobić to osobom, które polecają Twój komentarz.

0

Wiesz co to znaczy ''max.''?

0

Zgadłem. Mówiłem, że MAX. 13-14.

0

Jak czytam Twoje komentarze to mam wrażenie, że masz max. 13 - 14 lat.

0

No. Kupił zawodnika który cały czas się musi leczyć, kupił zawodnika który nic nie gra, tylko cały czas gryzie, kupił Mathieu, który jest słaby, bo jest RUDY, kupił Rakiticia, też zły wybór bo Cesc lepszy, przyszedł Douglas, który jest nonamem, mamy Stegena który zawalił mecz z PSG, kupił Bravo, który puścił szmate w meczu z Napoli. Ach ten Zubi...

0

Zebyś się dowiedział, że jest mu obojętne czy Alves zostanie czy odejdzie.

11

Wyobrażam sobie to jakoś tak:
http://o3.fbl.pl/w640/o2/201205/F6/122740443.jpg

3

około 1 mld Euro. :D

0

Jeśli chcemy zobaczyć minę CR7 w tym momencie Leo musi strzelić z Eibar przynajmniej jedną bramkę. Jeśli tego nie zrobi ciężko będzie skomplementować hattricka na SB.

0

Nie żartuj. Jest to mało prawdopodobne, że od 25 października przez 2 miesiące nikt nie strzeli Barcelonie gola w lidze. Byle co może wpaść, nawet z takim Eibar na CN w następnej kolejce. Ale oczywiście jest to możliwe, więc możesz tak myśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?