KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego? bardzo wyrównane. Tylko Real dostał łatwą, pomijając Liverpool.
0
i H też grupa śmierci.
2
Chyba nie rozumiem. To Xavi mało pracuje?
0
Nie może być PSG I BVB, bo są w jednym koszyku
4
Najtrudniejsza możliwa grupa:
FC BARCELONA
PSG
LIVERPOOL
ROMA
0
Albo jesteś płci żeńskiej, albo jesteś jak Kwiatuszek. Wiesz o kogo chodzi.
0
Może Demby By?
0
okienko się kończy to media wymyślają co tylko się da, żeby ludzie to kupowali. Myślę, że to ściema. Jakoś nie widzę Xabiego Alonso poza Realem.
1
Torres?
Za dużo znaków trzeba wpisać by dodać komentarz.
3
hehe, dokładnie. Mogą sprzedać Pepe, Marcelo, Carvajala, Arbeloe, Varana. Sam atak im wystarczy.
0
szczęście w nieszczęściu.
0
Hahahahahahahaha.
0
Ściągnął Suareza, myślę że nie jest taki zły jak go wszyscy malują.
0
Było http://www.fcbarca.com/mecz/3418/fc-barcelona-elche-cf/oceny-za-mecz
0
Bo raz chciał podać do Busquetsa, ale mu zeszło i piłka poleciała do Iniesty.
1
Zupełnie się nie zgodzę co do Mathieu zagrał bardzo solidnie, moim zdaniem zasłużył nawet o pół noty wyżej.
0
Moim zdaniem Suarez do Barcelony.
0
Oj chciałbyś być na miejscu Zubizarrety teraz.
0
Ostatnie słowo należy zawsze do samego piłkarza. Co jeśli Benatia nienawidzi Barcelony i za nic w świecie nie chciał tutaj grać?
0
Mamy Mathieu i Vermealena, jest git.
0
Szkoda straty punktów Atletico na początek, ale tak to jest jak trener nie panuje nad emocjami.
0
3-1 dla Atletico.
0
Zapraszam tutaj jak się sezon skończy, zobaczymy kto będzie wtedy lepszy. Poczekaj również na el Clasico.
0
Ty myślisz, że strona Realu by nie padła, gdyby było tylu użytkowników co u nas. Niestety was na rm.pl jest mniej. Za to my mamy porządną stronę, a nie tak jak wy pisaną w notatniku.
7
Na 100% to wszyscy kiedyś umrzemy. Nie masz zielonego pojęcia na jaką parę stoperów postawi Luis Enrique.
0
Podobało mi się to jak ''tańczył'' z napastnikiem Elche, jednak nie udało mu się powstrzymać dośrodkowania, ale styl fajny. :D
0
Ból dupy? Ten ''karzeł'' grał wczoraj fantastycznie i strzelił 2 bramki, Ronaldo był niewidzialny, jakby wypił jakiś eliksir, ale udało mu się w końcówce.
0
What?? Że co? Serio???
0
Myślę, że to było przez kontuzje, która odnowiła mu się w grudniu.
0
Nie chcę oceniać już po jednym bardzo dobrym meczu Leo, ale chciałbym teraz podyskutować z ludźmi, którzy twierdzą, że Messi nie wróci już do swojej najlepszej formy.