0

Dlaczego? bardzo wyrównane. Tylko Real dostał łatwą, pomijając Liverpool.

0

i H też grupa śmierci.

2

Chyba nie rozumiem. To Xavi mało pracuje?

0

Nie może być PSG I BVB, bo są w jednym koszyku

4

Najtrudniejsza możliwa grupa:
FC BARCELONA
PSG
LIVERPOOL
ROMA

0

Albo jesteś płci żeńskiej, albo jesteś jak Kwiatuszek. Wiesz o kogo chodzi.

0

Może Demby By?

0

okienko się kończy to media wymyślają co tylko się da, żeby ludzie to kupowali. Myślę, że to ściema. Jakoś nie widzę Xabiego Alonso poza Realem.

1

Torres?

Za dużo znaków trzeba wpisać by dodać komentarz.

3

hehe, dokładnie. Mogą sprzedać Pepe, Marcelo, Carvajala, Arbeloe, Varana. Sam atak im wystarczy.

0

szczęście w nieszczęściu.

0

Hahahahahahahaha.

0

Ściągnął Suareza, myślę że nie jest taki zły jak go wszyscy malują.

0

Bo raz chciał podać do Busquetsa, ale mu zeszło i piłka poleciała do Iniesty.

1

Zupełnie się nie zgodzę co do Mathieu zagrał bardzo solidnie, moim zdaniem zasłużył nawet o pół noty wyżej.

0

Moim zdaniem Suarez do Barcelony.

0

Oj chciałbyś być na miejscu Zubizarrety teraz.

0

Ostatnie słowo należy zawsze do samego piłkarza. Co jeśli Benatia nienawidzi Barcelony i za nic w świecie nie chciał tutaj grać?

0

Mamy Mathieu i Vermealena, jest git.

0

Szkoda straty punktów Atletico na początek, ale tak to jest jak trener nie panuje nad emocjami.

0

3-1 dla Atletico.

0

Zapraszam tutaj jak się sezon skończy, zobaczymy kto będzie wtedy lepszy. Poczekaj również na el Clasico.

0

Ty myślisz, że strona Realu by nie padła, gdyby było tylu użytkowników co u nas. Niestety was na rm.pl jest mniej. Za to my mamy porządną stronę, a nie tak jak wy pisaną w notatniku.

7

Na 100% to wszyscy kiedyś umrzemy. Nie masz zielonego pojęcia na jaką parę stoperów postawi Luis Enrique.

0

Podobało mi się to jak ''tańczył'' z napastnikiem Elche, jednak nie udało mu się powstrzymać dośrodkowania, ale styl fajny. :D

0

Ból dupy? Ten ''karzeł'' grał wczoraj fantastycznie i strzelił 2 bramki, Ronaldo był niewidzialny, jakby wypił jakiś eliksir, ale udało mu się w końcówce.

0

What?? Że co? Serio???

0

Myślę, że to było przez kontuzje, która odnowiła mu się w grudniu.

0

Nie chcę oceniać już po jednym bardzo dobrym meczu Leo, ale chciałbym teraz podyskutować z ludźmi, którzy twierdzą, że Messi nie wróci już do swojej najlepszej formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?