KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proszę: http://www.fcbarca.com/sekcje/fc-barcelona-b?utm_source=mainSections&utm_medium=mainSections&utm_campaign=mainSections
0
Atletico może stawać się wielką potęga piłki europejskiej. Udowodnili to już w zeszłym sezonie, szkoda, że nie zostali mistrzem Europy, bo zasłużyli na niego najbardziej. I nie mówie tego dlatego że nie chciałem żeby Real wygrał. Po prostu uważam, że Atletico zasłużyło na ten puchar. Niestety brakło sił w dogrywce, a cóż tu dużo mówić. Real miał dużo szczęścia że ta piłka w 90' poleciała prosto na głowe Ramosa.
0
Nie raczej srac mi się chcę jak go widzę. Tak se na żarty napisałem.
0
A my nie? Ney, Suari, Lio, w pomocy do rozgrywania Andres, Ivan i oby Xavi.
Brakuje nam tylko jakiegoś klasowego ŚO. Mam nadzieję że Zubi znajdzie kogoś konkretnego, do tego Mathieu na zmiennika i lecimy z nimi :)
2
Zbroi? Jeśli sprzeda Di Marie wyjdzie im to bez różnicy, a może nawet na gorsze wyjdą.
0
Da się wogóle polecać swoje komentarze? No chyba, że z innej przeglądarki, bo na Chromie u mnie się nie da.
1
Dokładnie, ale co poradzisz idiotom na głupotę?
0
KOZACKO!!! Aż mnie głowa bolała od rana od wiadomości że odchodzi. Oby jednak został.. Chyba, że Sport sobie tylko tak o powiedział, że zostaje żeby ludzie to czytali :/ Oby Xavi został on jest wielkim elementem tej drużyny.
1
No chyba z nieco innego. Luis Enrique, Guardiola, Tito czy Martino byli w przeszłości piłkarzami. Znają się na futbolu. Do tego Enrique jakieś doświadczenie w trenowaniu już ma.
3
Też uważam, że Mathieu może dużo dać w obronie, ale nikt go nie chce bo jest rudy.
2
Pep też był nikim (jeśli chodzi o trenowanie) zanim został trenerem Barcelony.
1
Głąbem jesteś ty oceniając Mathieu po kolorze włosów.
0
Taa. Thiago Silva.. :)
1
Ja to bym się czołgał do Barcelony, wracając używał bym jedynie rąk.
0
Nie nowy pomocnik tylko oby Xavi został.
3
Suarez nie musi być lepszy od Messiego żeby być bardzo dobrym napastnikiem.
0
Albo głowa
0
Zaraz, zaraz. Nie widzialem oficjalki. Pokaż gdzie pisze ze Mathieu pilkarzem Barcy za 23 mln. A zresztą nawet jeśli to nie oceniaj Zubiego bo nie wiesz czy to nie Enrique chciał Mathieu.
1
I o taką argumentacje chodziło, teraz dość trudno temu zaprzeczyć i teraz mam wątpliwości do tego czy Busi jest lepszy. Może faktycznie gdyby Song więcej pogral nabralby wiatru w żagle. Ja ocenialem go po pojedynczych meczach gdzie nie był ograny na tyle by pokazać 100% swoich możliwości. To fakt. Porównywać by ich można było dokładnie gdyby oboje grali regularnie.
0
To ze Masche jest lepszy od Busiego to się zgodzę, ale nie rozumiem dalej W CZYM to SONG jest lepszy od Sergio Busquetsa. Moim zdaniem wprowadzał tylko dodatkowy chaos w całej formacji defensywnej, a rozgrywać tez nie potrafił lepiej od Busiego.
0
Do jasnej cholery. Urodziles się wczoraj?? O jakim wyborze zarządu mówisz? Jeśli Xavi odejdzie to będzie znaczyło ze sam tego chciał. Irytują mnie już te naloty na zarząd bez powodu. Podajcie mi jedną złą ich decyzje odkąd jest Bartomeu.
0
Co nie zmienia faktu że Busi nadal jest lepszy od Songa. Czekam na odpowiednią argumentację że się mylę.
0
dzięki!
0
Dlaczego Barcelona wielką niewiadomą? Oby dwa zespoły mają nowych zawodników nie wiadomo jak wkomponują się w zespół.
0
Jak został królem strzelców największej piłkarskiej imprezy to się nie dziw, że tak ceny skaczą. Drugim powodem są szejki, którzy w ten sposób zepsuli rynek transferowy.
0
Xavi musiał w tym wygrać, gdyby w tym roku grał tyle meczu co taki Dunga miałby znow najwięcej ze wszystkich piłkarzy wyst. na mundialu.
0
W tej klasyfikacji wolę, żeby to Pepe wygrywał, bo znowu Suari jakieś sankcje dostanie.
0
Jak powiedziałeś, że Suarez będzie grał tak jak Higuain w Argentynie to się wystraszyłem, dopiero później się skapłem że chodzi o pozycję, bo jakby takie sety marnował to szlag by mnie trafił.. lekki .
0
Mam takie pytanie offtopowe: Czy uczestnictwo w lidze typerów w czasie sezonu jest bezpłatne? Nie umiem znaleźć regulaminu jest tylko mundialowy, ale nie wiem czy jest tak samo.
2
Twój rocznik w profilu - 2002 także mógłbyś się nie wypowiadać w tej kwestii?