KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fernandez Diaz niech się porządnie uderzy w łysy łeb to mu przejdzie, bo ostatnio chyba nieźle popił i przypalił zielsko.
0
Ja bym do Barcelony bral John'a Stones'a z Evertonu - 20 lat.
0
Oj wiecej niz 2 nalezaly do Casillasa.
0
Ale ja nie mówię tylko o bramce Hiszpanii. Ale to głównie Casillas zawalał przy traconych bramkach. Gdyby Hiszpania nie straciła z Holandią tylu bramek to by może więcej ustrzeliła
0
Gdyby Hiszpania od pierwszego meczu wychodziła takim lub podobnym składem, najbardziej chodzi o Reine na bramce to z grupy by prawdopodobnie wyszli.
2
Nawet nie wiesz jak mi brakuje teraz minusowania.
0
Nie mów, że to Argentyna jest słaba, bo na taki autobus to ciężko znaleźć sposób. Wszystko okaże się w 1/8 MŚ i być może dalej.
0
A będzie płakał?
0
Sorry, ale jak ktoś mi tu piszę, że Messi wróci z płaczem to nie mogłem inaczej zareagować.
1
Brazylia czy Francja nie postawi autobusu.
7
www.realmadryt.pl
0
Jak nerwy puszczają to człowiek robi różne głupie rzeczy.
0
Argentyna
Niemcy
Brazylia
Chorwacja
Portugalia
Chile
Moje typy
0
Football jest nieprzewidywalny, nie da się powiedzieć jak daleko zajdzie Costa Rica.
0
jakbyś czytał artykuły to byś wiedział że ma klauzule 65 mln..
0
Na skrzydle Leo mialby wiecej miejsca.
1
Zadne konflikty. Luis Enrique mówi wtedy: Grasz na skrzydle i schodzisz do środka. Messi grzecznie: Ok. I koniec rozmowy
0
VV nie uczestniczył w tiki tace
0
Thiago sam z własnej woli odszedł. Nikt go nie wyganiał, a jak na jego wiek i doświadczenie grał dużo, jednak okazało się, że za mało dla niego.
1
Nie bądź taki pewny. W tym sezonie też wszyscy byli pewni, że nie dadzą rady do końca sezonu utrzymać takiej formy, a tu proszę zwycięstwo La Liga i bardzo wyrównany finał z Realem w CL.
0
to dobrze, ja też
0
No sam widzisz, że nadaje się na sprzedaż.
0
Alexis jest szybki, zwrotny, potrafi wykorzystać 100%. Ale jeśli chodzi o drybling to nie jest mistrzem świata, plącze mu się ta piłka trochę. Poza tym wydaję mi się, że jest to zawodnik bardziej do drużyny która gra z kontry. Ja bym się go pozbył, oczywiście za odpowiednie pieniądze. 40mln minimum.
0
Takie teorie spiskowe?
14
Bardzo prawidłowa reakcja prokuratury w Hiszpanii.
2
Trener reprezentacji Angli. Ogolnie powinien znać się na futbolu, a nie wie ze Messi juz jest legendą. Przez wielu ekspertów juz jest uważany za najlepszego piłkarza wszechczasów, ale Hodgson jeszcze wątpi w to czy Messi będzie legendą.
4
Powiem tak: nie byloby w tyn nic zlego, gdyby nie to ze obiecał że w koszulce Chelsea nie zagra.
0
Niech sobie mówi co chcę. Że trawa za sucha, że nie przycięta, że za zielona. Nie ma różnicy, dla mnie Xavi to najlepszy pomocnik w Europie.
0
Tak i zostaniemy w pomocy z Iniestą i... Roberto? Rafinha? Rakitić jeszcze nie jest pewny, a nawet jeśli to nie dorasta on jeszcze do pięt Xaviemu.
0
Rakitić i Rafinha to nie poziom Xaviego i Cesca, więc gramy w pomocy samym Iniestą?