0

Fernandez Diaz niech się porządnie uderzy w łysy łeb to mu przejdzie, bo ostatnio chyba nieźle popił i przypalił zielsko.

0

Ja bym do Barcelony bral John'a Stones'a z Evertonu - 20 lat.

0

Oj wiecej niz 2 nalezaly do Casillasa.

0

Ale ja nie mówię tylko o bramce Hiszpanii. Ale to głównie Casillas zawalał przy traconych bramkach. Gdyby Hiszpania nie straciła z Holandią tylu bramek to by może więcej ustrzeliła

0

Gdyby Hiszpania od pierwszego meczu wychodziła takim lub podobnym składem, najbardziej chodzi o Reine na bramce to z grupy by prawdopodobnie wyszli.

2

Nawet nie wiesz jak mi brakuje teraz minusowania.

0

Nie mów, że to Argentyna jest słaba, bo na taki autobus to ciężko znaleźć sposób. Wszystko okaże się w 1/8 MŚ i być może dalej.

0

A będzie płakał?

0

Sorry, ale jak ktoś mi tu piszę, że Messi wróci z płaczem to nie mogłem inaczej zareagować.

1

Brazylia czy Francja nie postawi autobusu.

7

www.realmadryt.pl

0

Jak nerwy puszczają to człowiek robi różne głupie rzeczy.

0

Argentyna
Niemcy
Brazylia
Chorwacja
Portugalia
Chile

Moje typy

0

Football jest nieprzewidywalny, nie da się powiedzieć jak daleko zajdzie Costa Rica.

0

jakbyś czytał artykuły to byś wiedział że ma klauzule 65 mln..

0

Na skrzydle Leo mialby wiecej miejsca.

1

Zadne konflikty. Luis Enrique mówi wtedy: Grasz na skrzydle i schodzisz do środka. Messi grzecznie: Ok. I koniec rozmowy

0

VV nie uczestniczył w tiki tace

0

Thiago sam z własnej woli odszedł. Nikt go nie wyganiał, a jak na jego wiek i doświadczenie grał dużo, jednak okazało się, że za mało dla niego.

1

Nie bądź taki pewny. W tym sezonie też wszyscy byli pewni, że nie dadzą rady do końca sezonu utrzymać takiej formy, a tu proszę zwycięstwo La Liga i bardzo wyrównany finał z Realem w CL.

0

to dobrze, ja też

0

No sam widzisz, że nadaje się na sprzedaż.

0

Alexis jest szybki, zwrotny, potrafi wykorzystać 100%. Ale jeśli chodzi o drybling to nie jest mistrzem świata, plącze mu się ta piłka trochę. Poza tym wydaję mi się, że jest to zawodnik bardziej do drużyny która gra z kontry. Ja bym się go pozbył, oczywiście za odpowiednie pieniądze. 40mln minimum.

0

Takie teorie spiskowe?

14

Bardzo prawidłowa reakcja prokuratury w Hiszpanii.

2

Trener reprezentacji Angli. Ogolnie powinien znać się na futbolu, a nie wie ze Messi juz jest legendą. Przez wielu ekspertów juz jest uważany za najlepszego piłkarza wszechczasów, ale Hodgson jeszcze wątpi w to czy Messi będzie legendą.

4

Powiem tak: nie byloby w tyn nic zlego, gdyby nie to ze obiecał że w koszulce Chelsea nie zagra.

0

Niech sobie mówi co chcę. Że trawa za sucha, że nie przycięta, że za zielona. Nie ma różnicy, dla mnie Xavi to najlepszy pomocnik w Europie.

0

Tak i zostaniemy w pomocy z Iniestą i... Roberto? Rafinha? Rakitić jeszcze nie jest pewny, a nawet jeśli to nie dorasta on jeszcze do pięt Xaviemu.

0

Rakitić i Rafinha to nie poziom Xaviego i Cesca, więc gramy w pomocy samym Iniestą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?