KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Xavi rownież jest tym nietykalnym. Sam powiedział ze nie chce odchodzić, klub tez takiego zawodnika nie bedzie chcial sprzedać. To ze zostanie jest wiecej niz pewne.
0
Ale było oficjalnie potwierdzone przez klub, że Martino zostanie trenerem Barcy. Póki co jeszcze takiej informacji nie było.
6
Nie zrobią, bo oficjalnie jeszcze nie wiadomo czy Enrique zostanie trenerem Barcelony. Choć ja jestem w 99% przekonany że tak, to nie ma oficjalnej informacji.
0
Nam, kibicom Barcelony na tym zależy głównie dlatego że drugim finalistom jest Real Madryt.
1
Taty raczej nie będzie. Myślę, że na początek wyjdziemy składem B dopiero później wejdą zawodnicy ze składu A.
0
Mam nadzieję, że on przypomni piłkarzom, że mają szybciej podawać a nie truchtać z piłką i czekać aż rywale dobrze się ustawią.
3
JEDEN SEZON DO JASNEj CHOLERY! I już chcesz sprzedawać Messiego? Oczywiście, można zastąpić Messiego, ale potrzeba do tego przynajmniej 3 klasowych piłkarzy. Poczekaj, jeszcze będziesz się cieszył z dryblingów Leo zakończonych bramkami. Tego jestem pewien. Sprzedanie Messiego byłoby najgorszą z najgorszych decyzji zarządu. Już lepiej byłoby kupić zawodnika z 2. Ligi polskiej niż sprzedawać Lionela
2
Do jasnej cholery! Jeden slabszy sezon i wy juz wiecie ze jest po Messim. Że jego czas minął. Tym bardziej ze teraz bedzie Mundial ktory jest marzeniem Leo i nie dziwie mu sie ze się na niego oszczędza i myśli tylko o nim. Jestem pewien ze w przyszlych latach wróci Messi strzelający rocznie 90 goli
6
Gratulacje dla Atletico!
0
w pomocy najlepiej.
0
mAscherano jest w stanie dosięgnąć głową głowy Diego Costy gdy ten wiąże buty a mascherano skacze
2
Jeden stoper i jeden prawy orbońca. Czy pomocnik jest aż taki potrzebny to nie jestem pewny. Dziewiątka może być.
0
Ok, Ok. I tu trochę racji i tu.
0
I tu się nie zgodze matifcb1899. Pożegnał się tylko z zawodnikami, sztabem szkoleniowym i zarządem, a przed kamerą miał okazję pożegnać się z kibicami. Nie będe miał mu tego za złe - oczywiście.
0
Jest jeden mały problem. Real Madryt nie ma już matematycznych szans na mistrzostwo.
0
Uczylby bramkarzy jak kiwac napastników
0
Bardzo chcę by Barca wygrała Ligę, jednak szkoda mi będzie Atletico za wkład pracy jaki włożyli w ten sezon, gdyby mieli przegrać w finale LM z Realem. Mam nadzieję, że wygrają Lige MIstrzów, co na samym początku sezonu było niemożliwe, stało się bardzo REALne.
0
Mój komentarz jest z 11 grudnia 2013, a ty teraz odpowiadasz na to?
0
Jeśli Martino zostanie selekcjonerem Argentyny, to Argentyna znów stanie się potęgą na MŚ. Obecnie, przez słabą obronę nie są faworytami MŚ. Faworytem jest Brazylia i Hiszpania. Myślę, że któraś z tych drużyn wygra MŚ. Może przesadziłem z tą Argentyną, ale na prawdę denerwuje mnie gdy ktoś szczeka na Martino, uważam że jest dobrym trenerem i jeśli zostanie na kolejny sezon będe zadowolony.
1
Ja uważam, że na Malagę jest za dobry. Myślę, że dla niego odpowiednim zespołem byłoby coś typu Man Utd czy Liverpool, bo jest na prawdę dobrym trenerem, jednak w tym sezonie coś nie podziałało.
0
Został o to zapytany więc musiał odpowiedzieć. Chociaż w sumie to mógł powiedzieć że jeszcze się nad tym nie zastanawiał.
0
Dokładnie, tylko Neymar strzelał Atletico w tym sezonie.
0
I tak Pique zagra za Bartre. Niestety
0
Dlaczego już przed meczem z Atletico. Atmosfera w Barcelonie byłaby lepsza gdyby nie robili tego w tym tygodniu, chociaż jasne jest że odejdą to jednak ich pożegnanie może nie najlepiej wpłynąć na piłkarzy.
0
Taktyka, która psuje całe widowisko, ale widać dla klubów takich jak Elche bardzo skuteczna, tym bardziej na naszą grę i posiadanie piłki, gdyby oni mieli częściej piłkę musieliby z nią zacząć wychodzić coraz wyżej, a wtedy obrona by się znacznie rozrzedziła, moglibyśmy wtedy poszukać jakiegoś kontrataku, ale tak Barca nie gra. Drugie wyjście jest takie, żeby grać te podania szybciej. Gdy zawodnik dostanie piłke nie powinien biec z nią kilka metrów bo rywal dobrze zdąży się ustawić. Najlepiej byłoby przyjąć piłkę i grać jak naszybciej do najbliższego partnera i tak cały czas aż pod pole karne przeciwnika. Tego ostatnio brakuję, a funkcjonowało za Guardioli.
3
Wątpie że przegramy z Atletico na Camp Nou. Najbardziej prawdopodobny jest remis, jednak ja jak i wszyscy liczymy na zwycięstwo! VeB!
1
A jesteś kibicem Barcy? jeśli nie to leć na puchar Anglii, jeśli tak to nie powinieneś mieć wątpliowści.
0
No, jednak mimo że Real grał rezerwami to 11. Realu była lepsza od Celty Vigo. Poza tym 2:0 to nie byle wynik z taką drużyną.
4
Luis Enrique ładnie rozpracował Real Madryt. Do tej chwili stałem murem za Martino, zawsze go broniłem, jednak teraz uważam, że trzeba spróbować czegoś innego.
0
Miejsce Xaviego jest w Barcelonie. I tylko TUTAJ!