8

Moim zdaniem ktoś z dwójki Xavi / Iniesta powinien odpocząć. Ale to decyzja trenera.

0

Wiem :p

2

Bardziej podobała mi się poprzednia ramka od wpisywania komentarza.

0

Fajnie jakby wrócił na Gran Derby, bo Mascherano i Bartra to może być za mało. A do tego tym razem Pinto będzie w bramce, a nie Valdes. Może być jeszcze trudniej niż w ligowym starciu.

2

Teraz nie damy sobie strzelić dwóch bramek.

0

To prawda, ja jednak stawiam że będzie 1:2 dla Barcy.

0

''rodzice tych chłopców zmienili miejsce zamieszkania z powodu kariery ich synów i dlatego Barcelona została ukarana. Nie przestrzegała reguł”.

(O_O) TO JEST CHYBA DECYZJA RODZICÓW CZY CHCĄ SIĘ PRZEPROWADZIĆ CZY NIE ! I mają do tego pełne prawo. A to że Barcelona pozyskuję ich dzieci to co w tym złego? Skoro rodzice się przeprowadzili dla swoich dzieci, po to żeby uczyli się w Barcelonie to co jest w tym złego? A TO ŻE CHCĄ GRAĆ W BARCY TO NIE JEST WINA BARCY.
BARCA NIE zmuszała rodziców tych dzieci do przeprowadzki, to była tylko i wyłącznie ich decyzja. CO TO ZA PRZEPISY MAJĄ?

0

Ktoś kto jest wysoko w piłce nożnej po prostu nie lubi Barcy i chcę ją zniszczyć. Na to, to wszystko wygląda. Tyle akcji co było w ostatnich miesiącach to nie jest normalne.

0

Właśnie, gra zespołowa. Nie obserwuje jak radzi sobie teraz, ale przed wypożyczeniem, gdy grał jeszcze u nas, grał słabo. Dużo dryblingów, strat. 0 PODAŃ !!! Dlatego ja Deulofeu średnio lubię. Chociaż nie wiem jak teraz sobie radzi. Zobaczymy.

0

Gdyby zablokowali transfery dla wszystkich klubów na zawsze (hehe, niemożliwe) to Barca z 3-4 lata byłaby nie do pokonania. Nikt nie ma takiej szkółki jak Barca.

0

ehhh... Przecież, oczywistym było / jest że i tak nigdzie by nie odszedł. Przynajmniej nie w tym wieku.

0

Mam nadzieję, że Barca wybrnie z tych sankcji. Bo brak stopera i bramkarza na następny sezon to katastrofa. Zostatnie nam Pique, Mascherano i Bartra na środek obrony i bramka dla Pinto i Oiera na cały sezon. Jeśli tak się stanie to w następnym sezonie prawdopodobnie nic nie wygramy, a ligę możemy skończyć na 3. miejscu.

0

CYTAT: ''Raz że z Neymarem wiadomo że było oszustwo i próba kradzieży tak i w lidze sędziowanie jest ustawione i to wie cały świat.''

Mówiąc ''cały świat'' masz na myśli kibiców Realu?

CYTAT: ''Widać ktoś się za Barce w końcu weźmie i bardzo dobrze. To co się w tym klubie dzieje i na boisku jest mocno podejrzane nawet dla amatora który mecze ogląda raz na rok.''

A co się dzieję na boisku? Barca gra bardzo ładnie, dobrze. O co chodzi?

CYTAT: ''Nie ma świętych krów. Kradniesz? Będzie kara. 2 lata to i tak mało. Jak udowodnią to co powinni to będzie tak jak z Juve.''

2 lata? Liczyć potrafimy?

0

Z realem w lidze. Bylo 2-2

0

Lepiej nie, bo znowu wszyscy będą mówić że wiadome jest że przeciwnik Barcy będzie kończył w dziesiątke.

0

Mecz Manchester Unieted - Bayern Munchen został odwołany. Zobaczcie sami...
źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,650721,15630759,Liga_Mistrzow_Mecz_manchester_united_bayern_monachium_odwolany.html

Czyli dzisiaj gramy tylko my i Atletico. Ciekawe kiedy odbędzie się ten mecz.

0

Taa. Raczej wątpie.

0

Z hiszpańskim rywalem - 9 razy. Z Atletico - nigdy. Czego tu nie rozumiesz?

0

Dokładnie, zależy od tego jak piłkarze Atletico podejdą do tego meczu.

0

Atletico nie prawa do tremy. Dla nich ćwierćfinał to duże osiągnięcie i żaden wynik nie będzie ich ośmieszał, bo każdy będzie miał do nich szacunek za to jak daleko zaszli. Oni nie muszą tego meczu wygrać, by wszyscy bili im brawo. W przeciwieństwie do nas. To przynajmniej moje odczucia.

0

Tylko? Wydawało mi się że w ostatnim meczu z Milanem więcej graczy zostało zawieszonych na następny mecz, ale OK. Może się mylę. Dzięki!

0

Wiecie może kto w Atletico jest zawieszony za kartki na mecz z Barcą?

0

ATH 1-1 ATM i fajnie by było gdyby remisem skończył się ten mecz. My odzyskamy lidera, a Real nawet jeśli dziś wygra to będzie na trzecim miejscu ze stratą -1 do Atletico, które taką grą jaką prezentuje w tym sezonie zasługuję na to drugie miejsce na koniec sezonu. Jest to drużyna kompletna.

0

największy nieudacznik? amator? Przesadziłeś... Ja tutaj nie mówię że Dani Alves to jest najlepszy na PO, ale mówić tak na zawodnika drużyny której się kibicuje... Żałosne.

0

Z jednego ujęcia Neymar grał ręką, a zdrugiej piłka odbiła mu się od barku. No sam nie wiem co o tym myśleć. Sądząc po zachowaniu piłkarzy Espanyolu (brak sygnalizacji ręki Neymara) nie dotknął on ręką piłki. Dlatego uważam, że sędzia podjął prawidłową decyzję.

0

Może i nie był to najlepszy mecz w tym sezonie, ale do tych najgorszych nie można go zaliczyć. Pierwsze 30 min to byłem zaskoczony z jaką łatwością piłkarze Barcy wychodzili z pod pressingu Espanyolu. Końcówka pierwszej połowy była słaba i tylko się broniliśmy. Dobrze że skutecznie.
Druga połowa była już mniej dynamiczna, mniej akcji do przodu, ale obrońcy grali na poziomie. Kilka wyjść ofensywnych zakończonych niepowodzeniem. Nie rozumiem tych, którzy uważają, że zagraliśmy słabo. Brakowało mi tylko strzałów z dystansu, a zwłaszcza wtedy gdy Espanyol grał 'bez bramkarza'. Jeśli miałbym całej drużynie wystawić ocenę za dzisiejszy mecz w skali 1-10, dałbym 6.5 / 10

0

Iniesta w meczu z Vigo odczuwał jakiś dyskomfort, więc Martino woli nie ryzykować jego zdrowia. CAPS LOCK OFF!!!

0

Lider liczy się tylko wtedy jeśli wszystkie ekipy mają po tyle samo rozegranych meczy. Według mnie nie można powiedzieć, że na kilka godzin będziemy liderami, bo ATM nie rozegrało tej kolejki. Takie moje zdanie.

0

Nie! Jeśli Barcelona chciałaby teraz (tzn. nie w okienku transferowym) kupić bramkarza to może, ale TYLKO z ligi hiszpańskiej. Jak okienko się zacznie to będzie mogła Barca kupić Ter Stegena.

0

Stawiam na 2-1 dla nas! Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?