KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanse na wygranie ligi są. Trzeba wierzyć do końca!
KIedy będą przewidywane?
16
Bo sezon się akurat w niebie zaczyna.
0
Rest in Peace!
0
The worst news of the day. Rest in Peace Tito. I hope that you will be the soul of the Camp nou. You will be remembered. Thank you for everything.
0
Kto stworzył te prawa fizyki? Po co ludzie uznają Jana Pawła II świętym? Są aż tak głupi i robią to na darmo?
0
Modlitwa to zabobony?
http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201201/1326387226_by_najlepsze0memy_500.jpg?1326387226
0
Hugo, proszę Cię! Zmień Dealera! Wyobrażacie sobie Leo w białej koszulce z herbem Realu?
0
Prawda jest taka, że Pep zepsuł Bayern. W tamtym sezonie mieli najlepszą obronę w Europie, a teraz jest dziurawa jak sitko. Za wolno Bayern gra z przodu. Gdyby Guardiola próbował kontynouwać pracę Heynckesa Bayern byłby dalej maszyną prawie nie do zatrzymania. Taka klepa jest dobra na słabych rywali w Bundeslidze, ale jak przychodzi lepsza ekipa to mają problem.
3
Ja liczę na Bayern w tym meczu. Bo ''Białe Prześcieradła'' jak wygrają będą się nabijać, że my z nimi w tamtym roku 7:0 przegraliśmy. A poza tym jeśli awansuję Atletico to finał ATM - RM byłby nudny. O wiele ciekawszy będzie mecz ATM - FCBM
0
Widzę że Barcelonie sporo kibiców ubyło po ostanich porażkach, bo strona mi się po meczu wczytuje.. Przykre to, ale może to z powodu wyjazdów na święta - mam nadzieję.
0
Trudno. Ja bym zaryzykowal
32
Ciebie też.
15
Ja nadal uważam, że Martino jest świetnym trenerem. On wprowadził świeżość do zespołu. Szkoda, że ulatniało się to z ubiegiem całego sezonu, bo na początku Barca wyglądała wyśmienicie. Pressing, szybkie podania, prostopadłe podania. IDEAŁ. Teraz się to ulotniło, gdzieś znikło, Jednak jestem za tym żeby Martino został.
0
Co znaczy pomijając Messiego?
0
Zdecydowanie tak.
1
Simeone? żartujesz...
1
Po ostatnich meczach pojawiły się wątpliwości dot. pracy Martino. To normalne po kilku porażkach z rzędu, ale trzeba dać mu szansę. To jest dobry trener, ale coś zawodzi, nie wiem co... Na tę chwilę ciężko znaleźć trenera który będzie odpowiedni dla Barcy. Jeśli jednak Barca miałaby zmieniać trenera, dobrze gdyby był to były zawodnik Dumy Katalonii. Ktoś związany z klubem od wielu lat.
0
Dziwi mnie że nie powiedzieli, że na bramce w przyszłym sezonie stanie Neymar, przy okazji gadania głupot mogli wspomnieć coś takiego.
0
Ok, to Song.
0
W niedzielę myślę, że powinniśmy zagrać tak:
Bramka: Pinto
Obrona: Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano
Pomoc: Busquets, Xavi, Iniesta
Napad: Sanchez, Messi, Pedro.
8
Jakich ty masz kolegów 0_o
1
KTO JESZCZE? Musimy walczyć do końca sezonu o La Liga, bo tylko to nam zostało. Remis Realu i Atletico jest możliwy, dlatego jeśli powalczymy mamy szansę wygrać jeszcze to jedno trofeum. Visca el Barca!!!
0
A to jest możliwe.
0
Ty.. Faktycznie. To kto mi mówił że Barca wszystko wygrała? xD
0
Nie stracili gola, ale nie wygrali wszystkich meczy (remis z Xativą). A Barca wygrała wszystkie mecze strzelając o wiele więcej bramek. Więc o jakim torcie mówimy?
0
Na jakim torcie? Bez tortu wisienka nie będzie smakować tak dobrze.
0
Brawo za odpowiedzi w ankiecie. Moim zdaniem też piłkarze przegrali LM, a nie zarząd / trener.
0
Czemu takie informacje wychodzą z klubu? Czy nie lepiej by było gdyby Real był dłużej w niepewności? Jeśli zagra duet Mascherano - Busquets to szanse na zwycięstwo zmniejszają się o jakieś 40%
0
Moim zdaniem znacznie za słaba ocena dla Messiego. On był w tym meczu jednym z tych pilkarzy, którzy próbowali grać ofensywnie. Był aktywny i próbował wchodzić w drybling. Ja bym mu dał chociaż 4,5.
0
Kurde, będą jeszcze mecz w których RM i ATM mogą stracić punkty. Warunek jest jeden: MY MUSIMY WSZYSTKO DO KOŃCA WYGRAĆ! ''Nadzieja matką głupich, ale umiera ostatnia'' - w takim razie jestem bardzo głupi.