0

No to, to wiem.

0

Kto Ci powiedział że zarząd sprzedał Masche za 10 mln?

0

Bartomeu powiedział że Barca może znaleźć 120 mln na transfery w tym roku.

0

Nad Laportą bym się dłużej zastanowił, to już nie taki młody zawodnik. Ma 52 lata. :D

0

Ale na poważnie to Mascherano jest naprawdę bardzo dobrym środkowym obrońcą. Bardzo dobrze gra nogami, nawet dobrze radzi sobie z kryciem. Jedynym jego problemem jest to że jest niski i nie ma szans z wysokimi napastnikami.

0

Jakby dali te 15 mln to jestem za. A kupić można Vidala i jakieś 190cm na środek obrony.

0

Bo Pep w Barcy za rywala zawszy miał bardzo silny Real Madrid. A teraz słabą w tym sezonie Borrusie Dortmund.

0

Faktycznie różnica w godzinach pomiędzy Realem, a Atletico.

0

Hat Trick Messiego i remis czy porażka. To znaczy że Celta by musiała wbić nam na CN 3-4 bramki.

0

Ok, fajnie :D

0

Chyba redakcja z tych całych emocji zapomniała o ocenach. Ja myślałem że po tak ważnym meczu pojawią się na następny dzień, ewentualnie dwa dni po meczu, a tu nadal nie ma.

0

Na wyjeździe w tym sezonie wygraliśmy z nimi 0-3. Myślę że teraz będzie jeszcze lepiej. Może 0-4 , 1-5.

0

Ta pierwsza Messiego też ładna. A ten drugi karny wykonany idealnie :D

0

No ciekawe czy to prawda co powiedział Leo. Sądze że mimo uśmiechu Leo nie była to przyjazna dyskusja. Jak już to Messi śmiał się z tego co mu odpowiedział ja jego prowokację. Dlatego można myśleć że to prawda co pisze SPORT.

0

R4six - MISTRZ !

0

I nawet z 3-cim miejscem. Bo ani z Atletico nie wygrali ani z nami. Ba 3 z tych meczu przegrali i tylko 1 remis z Atletico.

0

Myślę, że 2 mln Euro za niego dostaniemy także dodamy te pieniądze do kupna lepszego napastnika.

0

Oj coś się wczoraj Realowi nie powiodło, a twój ostatni wierszyk był właśnie o zwycięstwie Realu. Także pozdrawiam.

0

Messi może by się sprawdził w 3. lidze polskiej, ale na pewno nie w takim klubie jak Barcelona. Powinien szukać szans w słabszym klubie.

0

Przejechał, drasnął go lekko korkiem po głowie, nie nadepnął go ani nic. Raczej specjalnie, bo ciężko było nie zauważyć leżącego PEPE, ale powtarzam: nie nadepnął mu na głowę!

0

OK, OK, ale mimo wszystko w tych ważnych meczach to Iniesta i Xavi są środkiem pola Barcy, a Fabregas jest mniej widoczny. Gra po prostu gorzej.

0

HEM - Henry, Eto'o, Messi razem zjadaliby teraz trio BBC. Szkoda że to się rozpadło.

0

Ale Fabsowi coś ostatnio forma spadła. Na początku sezonu najlepszy nasz pomocnik, a teraz w meczach z City czy Realem był najsłabszym z pomocników. Iniesta i Xavi dużo więcej dawali drużynie podczas gdy Fabregas starał się, biegał, ale był mało widoczny w grze z piłką. To Xavi i Iniesta biorą ciężar gry na siebie grając piłką.

0

Dlatego się zastanawiam dlaczego @lan91 napisał że Eto'o to najlepsza 9-tak XXI wieku... Oczywistym jest że Leo jest lepszą 9-tką, a co najważniejsze też gra w XXI wieku. Także...

0

Chyba tobie.

0

A Messi?

0

Akurat nie trzeba liczyć na potknięcie Atletico, bo to od nas teraz zależy czy ich wyprzedzimy. Mamy jeszcze mecz z nimi na CN w ostatniej kolejce La Liga. A Real... Real może już stracić punkty pojutrze na trudnym terenie w Sevilli czy choćby w meczu z RSSS w 32. kolejce.

0

To prawda, ale mimo wszystko mieliśmy dość sporo szczęścia że skończyło się tylko na 3 bramkach dla Realu. Stwarzaliśmy Realowi zbyt duże szanse we własnym polua karnym a Benzema mógł nawet ustrzelić ''czwórkę'' (Strzał obroniony przez Pique i niecelne uderzenie głową pod koniec 1szej połowy)
Choć patrząc z drugiej strony to Real też miał duże szczęście choćby rajd Messiego 1vs1 przy stanie 1-0 czy strzał Alvesa w drugiej połowie.

0

Można powiedzieć że nauczyliśmy wczoraj Real liczyć do 4.
Real porażka na CN 1:2 i 3:4 na SB

0

Nie powiedziałbym że ich zespół jest lepiej zgrany, ale dobra. Każdy ma prawo do własnego zdania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?