0

Jestem prawie pewny że wyjdziemy tak:
Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Fabregas
Messi Neymar

0

Hmm... Jeszcze kilka miesięcy temu, Zdecydowana większość użytkowników tej strony pisała o sprzedaży Pedro, bo jest za słaby na Barce. Teraz duża część tych samych osób wystawia go w pierwszej 11. na El Clasico. FUCK LOGIC!

0

Ja chciałbym zobaczyć na prawej obronie Pinto, a jako środkowego napastnika postawiłbym Pique. A Messiego na defensywnego pomocnika.

0

Oj, bardzo optymistycznie. Ja stawiam na 1-2. Również dość optymistycznie, bo nawet o taki wynik będzie trudno.

0

Czy to rozumiesz co się pisze? Ja nie napisałem że mi się nie podoba, tylko że nie rozumiem czegoś takiego. Dziękuję.

0

Fabregas powinien grać na środku ataku, cofając się głębiej do pomocy.

0

Też tego nie rozumiem.
''Messi podał do Pedro''
''Zmienić Xaviego''
''Ależ słupek''
''Messi splunął''
''Kiedy wejdzie Neymar?''

Zamiast delektować się meczem, siedzą na stronie gdzie nowy komentarz pojawia się co 0,75 sek. w czasie meczu. I i tak mało kto zdąży ten komentarz przeczytać zanim zejdzie on na dół.
Dla takich osób, które lubią pisać w czasie meczu, polecam zrobić ChatBox.

0

To że Tello strzelił wczoraj ładną bramkę nie oznacza że zasłużył na grę w El Clasico.

0

Ja mimo słabszej formy Neymara postawiłbym właśnie na niego. Pedro i Alexis nie potrafią tak dobrze wygrywać pojedynków 1vs1. Mimo to, że Neymar jest obecnie w gorszej formie niż Pedro czy Alexis to może on więcej dać drużynie. Najbardziej ofensywnym pomocnikiem powinien być Fabregas, a na prawej stronie Messi.
W pomocy wiadomo kto zagra.
Obrona też raczej jest pewna. Alba musi być cały czas przyklejony do Bale i nie spuszczać go z oka, tak samo Dani Alves do CR7. Jedyną wątpliwością jest Bartra czy Mascherano. Ja bym postawił na doświadczenie czyli Mascherano. Chociaż Bartra mógłby być dobry przy stałych fragmentach bo jest o wiele wyższy od Argentyńczyka. Tu mam wątpliwości.

0

Kto wystawia Songa czy Adriano na stopera za Bartre? Bo nie pamiętam takiego meczu za kadencji Martino żeby Adriano czy Song grali jako stoperzy a Bartra siedział na ławce.

0

To w takim razie Neymar za Pedro, co nie zmienia faktu że Messi powinien zagrać na skrzydle. Tam będzie mniej pilnowany i będzie miał więcej miejsca.

0

Moim zdaniem na Real powinniśmy wyjść tak:
Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Messi Fabregas Pedro

0

Oj jest! Nie ważne z kim, ale 7-0 musi cieszyć. Było widać TĄ Największą BARCELONE.

0

Barca wraca na właściwe tory.

0

Bardzo dobrze że nie ustalasz składu. Trenerem na 100% nigdy nie zostaniesz.

0

Niech ktoś mi jeszcze kiedyś powie że Pedro jest za słaby na Barce to ******

0

Jedynie można przyczepić się do obrońców. Gdy Osasuna atakowała to mieliśmy problemy. Poza tym wszystko działa idealnie.

0

Składu nie ma co komentować przed meczem, tylko Martino powinien wiedzieć czy jest dobry. My się o tym przekonamy po zakończeniu spotkania. Obstawiam 3-0! VeB

0

Nie martw się, wszystkich i tak Barca nie kupi.

1

Jeśli faktycznie sprzedajemy Alvesa, to Danilo może być dobrą opcją na jego pozycję.

0

Dobra nie mówię tu tylko o meczu z City, ale ogólnie w takich meczach co oboje grają po tyle samo minut to Xavi przebiega więcej.

0

W ostatnich meczach Xavi był o wiele lepszy od Cesca. Przykład: Mecz z City. O wiele więcej biega próbując odebrać piłkę.

0

Gdyby nie przyczytał Twojego komentarza to myślałbym że to Javi Garcia powiedział.

0

Za co go minusujecie? Dobrze powiedział Modrić jest zagrożony kartkami. Jeśli dostanie w tym meczu kartkę to nie zagra w El Clasico

0

Bo nie jest najlepszy. Xavi i Iniesta są od niego nadal lepsi, ale pewnie i tak dostanę minusy.

0

Jest lepszy TYLKO dlatego że w każdym meczu gra 100%, a Barca w takich meczach jak Valladolid spuszcza z tonu przez co traci punkty.

0

G*wno prawda. Bayern jeśli jest lepszy od nas to minimalnie. Jeśli jest lepszy od Chelsea to nie wiele. Jeśli jest lepszy od Realu to też Real miałby szansę z nimi rywalizować. Każda drużyna jest do ogrania.

0

Zdjęcie do artykułu idealne.

0

Nikt go wtedy nie kupi za duże pieniądze wiedząc że za niedługo kończy mu się kontrakt.

0

Ale jego kontrakt kończy się za rok a wtedy odejdzie za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?