KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, z tym się zgadzam.
0
Faktycznie, a Barcelona? jeśli nawet przegra z Atletico w ostatniej kolejce będzie mieć tych punktów 7/12, oczywiście nie dopuszczalnym byłoby przegranie tego meczu, a nawet remis z tak wyczerpanym Atletico nie będzie zbytnio dobrym wynikiem. Nie można nie oszukiwać Atletico w każdym meczu gra podstawowym składem i nie będą już mieli tyle siły żeby coś wywalczyć na CN.
0
Nie ma szans, żeby Real od teraz wszystkie mecze wygrał.. Napewno zdarzą się jeszcze wpadki tak samo po stronie Realu jak i Barcelony.
0
Nawet 3 pkt. Przecież Real pokazał jak (nie)potrafi grać gdy przeciwnik stosuje pressing. Było to widać w meczu z Atletico. Co prawda był to mecz wyjazdowy, ale jakie to ma znaczenie w tej sytuacji?
0
Mają przewagę w ataku? Nie powiedziałbym, tutaj raczej szanse są wyrównane to BBC jest mało skuteczne, a przy Valdesie na bramce mogą mieć spore problemy. Pomocnicy - zdecydowanie lepszych ma Barca o ile Busquets nie będzie się kiwał z Di Marią czy C. Ronaldo... Może Barca ma trochę słabszą obronę w ostatnim czasie. Choć w meczu z Man City zaprezentowali się całkiem ładnie, a i w La Liga straciliśmy jak dotąd o 5 bramek mniej niż Real Madryt. Co jeszcze? Zdobyliśmy o jedną więcej! Uważam, że jak zagramy z pełnym zaangażowanie i skupieniem ( nie tak jak wczoraj z Almerią ) to wygramy różnicą jednej / dwóch bramek.
0
Nie prawda, możliwym jest nawet żeby tam przegrać, a wygrać ligę... Myślę, że w przypadku remisu na Bernabeu mamy szanse na końcowy sukces około w 50%
0
Też tak uważam, kilka nie wykorzystanych sytuacji z powodu braku koncentracji mam wrażenie.
0
Jedyne czego dziś brakuję to koncentracja. Poza tym mecz nie jest aż taki zły, choć widać że piłkarze podeszli do tego z wielkim spokojem i można chyba powiedzieć, że trochę lekceważą Almerie. Mam nadzieję że pokażą trochę więcej zaangażowania w następnej części spotkania.
0
Ale zawodnicy też nie trenują jako jedna grupa, tylko ustalają jakieś składy w których trenują
0
Media obserwują trening i widzą w jakim składzie trenuje Barca. Bo gdyby nie widzieli treningu to jakim cudem mieli by wogóle typować składy?
0
W drugiej połowie Bartra - Puyol (trzeba oszczędzać Carlesa)
Song - Busquets
Tello - Sanchez.
0
No tak, ale to co zrobił zawodnik Atletico też nie bylo na miejscu, a PEPE chciał zwrócić uwagę sędziego na to co robił przeciwnik. Ale oczywiście nie pochwalam przewracania się w takich sytuacjach.
0
Diego Costa też..
0
Dalej uważacie, że Real odzyskał swoją formę? Po 1:6 z Schalke wszyscy pisali, że w tej chwili Bayern i właśnie Real są najlepszymi drużynami w Europie... Ten mecz pokazał jak jest, gdy Atletico atakowało to Real nie miał nic do gadania, dopiero później Królewscy przejęli kontrolę nad meczem gdy Atletico zamknęło się przed własnym polem karnym. Szkoda, bo mogli wygrać nawet 3:1 / 3:2, gdyby sędzia odgwizdał karny na Coscie.
0
A więc czego Ci jeszcze brakuje?
0
Gdzie jesteśmy na 3 miejscu? W lidze jesteśmy na drugim jbc.
0
Jeśli Man City odpadnie z Barceloną w tej edycji LM to kara pozostały 1 mecz zostanie przeniesiony na następny sezon?
1
Jak przeczytałem tytuł to myślałem, że negatywnie wypowiada się o Messim i że chodzi mu o to że forma Leo znacznie spadła.
0
Gdyby nie ta porażka z Sociedad Barce też byś zaliczył do najmocniejszych klubów. Ja zdecydowanie zaliczam, nie liczy się jeden mecz
0
Ale Cristiano miała pecha.
0
Wy już mówicie, że Real wygra ligę, ale czy widzicie jak gra Schalke? Tragicznie, można powiedzieć że kilku piłkarzy Schalke gra w Realu, bo podają prosto do nich. Real może trochę się podniósł, ale to nie jest forma wyższa od formy Barcy.
0
Po tej jednej akcji tak oceniasz? Ja nadal uważam, że to drewno za 100 mln
0
Tak, zdecydowanie w GD dostaniemy 5:0, bo przecież Martino nie potrafił zdetronizować Realu na Camp Nou. Oczywiście mieliśmy farta że tam wygrywaliśmy 2:0 i w ostatnich minutach Real strzelił na 2:1.
0
Asystent, asystenta, asystenta.
Tak można powiedzieć Pep -> Tito -> Roura. Im dalej tym kolejny asystent poprzedniego szkoleniowca. Raczej odpada.
0
Jak myślicie, możliwe jest żeby Barca od teraz wygrywała już wszystkie mecz w lidze? Wtedy na 100% mielibyśmy mistrzostwo, a przecież gdyby patrzeć indywidualnie na te mecze to z każdym Barca jest w stanie wygrać. Problem może być jedynie na Bernabeu, ale mecz również jak najbardziej do wygrania.
0
Jedynie może w tunelu mieli pretensje do sędziego, tak jak to widać na boisku, np. wtedy gdy sędzie odgwiżdże rzut karny. Wszyscy go otaczają i mają pretensje, że karnego nie było. Pewnie podobnie było w tunelu na Anoeta, nic więcej.
0
Faktycznie. W takim razie nie mam żadnych zastrzeżeń co do nowej wersji.
0
Jak to było na prawde?
Kilka lat temu podczas meczu Sociedad - Barca na Anoeta przyleciała Czarownica i zaczarowała Anoeta tak aby Barca nie potrafiła tam wygrać. Przez lata Barca nie potrafiła zwyciężyć na tym obiekcie, bo magiczne królliki podgryzały pilkarzy w nogi w czasie meczu. W koncu dopadly tez trenera, ten nie wytrzymał i wybuchł zloscią. Sedzia poirytowany nerwami Martino odeslal go na trybuny. W przerwie meczu pilkarze mieli pretensje do sedziego za to ze nie widzi tych krolikow. W przyszłosci przyjdzie Gandalf i odczaruje Anoeta.
0
WSZYSTKO JEST OK !!! Ocena 6...
Jednak czegoś mi brakuje. Otóż w profilu gdy są pokazane moje komentarze powinien być odnosik ktory by przekierowywał bezpośrednio do tego komentarza. Ułatwiło by to sprawdzenie czy ktoś odpowiedział na moj komentarz. Ewentualnie obok oceny komentarza moglaby sie pokazywac ilosc odpowiedzi na dany komentarz. Pozdrawiam.
0
trzeba sie przyzwyczaic ale na razie oceniam na 5 ( nie w ankiecie ) Pozniej w ankiecie oddam oficjalny glos