KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:3*
0
Liczę na wynik 0:2 / 3:1... Mam nadzieję że wygramy conajmniej dwoma bramkami.. MIło by było zachować także 0 z tyłu.
0
Nie wróci...
Niech sobie wygrywa wszystkie możliwe niemieckie trofea, ale europejskie niech zostawi komu innemu.
0
Na pewno nie jedyny.. Przecież Manchester City już przegrał w tym sezonie na Etihad...
0
Bardzo lubię Man City. Obojętnie z kim grają to właśnie im kibicuję i życzę zwycięstwa. Wyjątek jest jednak jeden, sami domyślcie się jaki...
0
Ważne żeby na City się wykurował... Z resztą zespołów sobie poradzimy bez niego.
0
Zdaje się że druga połowa powinna się już rozpocząć. Co nadal mają problem z oświetleniem? Obyy nie.. :/
0
MESSI - ŚRODEK !!!
0
Ciekaw jestem jak to się dzieje że Mundo Deportivo czy Sport potrafią przewidzieć składy. Dokładnie taki sam skład był dzisiaj w przewidywanych...
0
Najlepsza jedenastka bez najlepszego piłkarza globu... śmieszne to trochę.
0
To nie wina klubu, lecz samego piłkarza który w ten sposób ubezpiecza się na wypadek gdyby mało grał. Klub oczywiście musi wyrazić na to zgode, ale niby co innego mogłaby zrobić Barcelona?
0
2014.01.12, godz. 19:59, creativeopinion
Jeżeli Real tego nie wygra to ja mam odpowiedź. DLA MNIE TEN KLUB NIE ZASŁUGUJE NA LA LIGA. Liczę ze wygraja, licze ze przedluza swoje szanse ale jezeli nie to nie mamy o czym rozmawiac. Dla mnie to bedzie jeden wielki dramat a mega optymisci niech szukaja pozytywow.
A to dopiero dobre...
0
Nie ma na Eurosport...
0
Tylko że Messi grał chyba ponad 100 meczy mniej niż Ronaldo w karierze.
0
Spójrzcie na statystyki... W prawie każdej statystyce byliśmy lepsi, lub było po równo. Jedynie przegraliśmy w rzutach rożnych (o 1), oraz dostaliśmy o jedną żółtą kartke więcej od ATM. Uważam, że graliśmy dość dobrze w ataku (jak na taką obronę Atletico), obrona też na plus. Jedynie pomoc zagrała słabo, jedynie Iniesta w pierwszej połowie potrafił pociągnąć akcję do przodu.
Visca el Barca!
0
Jedyna wada tego meczu to, to że Real ma szanse zbliżyć się do fotelu lidera. Poza tym zachowaliśmy czyste konto, obrona grała dość dobrze. Dla mnie remis na wyjeździe z taką drużyną jak Atletico jest dobrym wynikiem.
0
chciałeś powiedzieć: ''reserfofyh''
0
Jesteś pare minut do tyłu...
0
Jak się jest prawdziwym fanem Barcelony to żaden mecz nie jest nudny... Co akcja czy to z jednej czy z drugiej strony to puls 200.
W drugiej połowie:
ok. 70 min - Alexis Neymar
ok. 60 min - Xavi Messi
ok. 80 min - Alves Adriano
0
Ja jestem za. W takim klubie jak Tottenham na pewno się rozwinie i wróci o wiele lepszy.
0
Jeśli mówisz że grają tylko nogi, to nie masz żadnego pojęcia o piłce nożnej...
0
Nie wyobrażam sobie Xaviego w takim klubie.
0
Podobało mi się wczoraj w jakim gazie był Messi, to już nie ten Leo przed kontuzją... Pędził ostro, obrońcy nie mogli go dogonić, potwierdza to ostatnia bramka na 4:0
0
Dajcie spokój z takim rankingiem... Kto to pisał? 10. latek?
0
Zdrowia Tito!
Mam nadzieję, że za niedługo w pełni wyzdrowieje i zostanie asystentem Martino, tak jak przy Guardioli kiedyś.
0
Nawet do 60 niech gra!!! hehe Wielki Carles!
0
RAZ mu uciekła piłka, nie przesadzaj. Mi właśnie podoba się jego gra... Na prawdę dzisiaj mnie zaskoczył swoją grą.
0
Sergi Roberto wg. Was:
- Jak nie gra to wina trenera że marnuje taki młody talent
- Jak gra to gra słabo.
Weźcie wszyscy się zbierzcie, zalogujcie się na Realmadryt.pl i oglądajcie Królewskich...
0
Ogarnij
0
Nie grał ponad miesiąc, ale nie dwa miesiące... Co ty gadasz..