0

Narzekali, narzekali to mają Sergi Roberto w pierwszym składzie. Teraz narzekajcie na to że za Inieste a nie za Xaviego. Pozdrawiam.

0

Ty myślisz że taki prezydent Federacji Piłki Nożnej będzie ufał wikipedii?
Dla wiadomości wszystkich użytkowników:
Wikipedie piszą zwykli, normalni użytkownicy i nie każda informacja jest przez kogoś sprawdzana.

0

Już kilka razy był w ''100% zdrowy'' a jednak kontuzja powracała. Trzymam kciuki żeby już go kontuzje nie męczyły.

0

Nie denerwuj mnie już z tym Xavim. Jak na swój wiek grał u nas nie mało.

0

Jak ja słyszę że ZP powinna trafić do Ronaldo to szlag mnie trafia. Rozumiem że teraz pod koniec roku to on gra najlepiej i najwięcej daje swojemu zespołowi, ale co było w poprzednim sezonie tego roku. Nie pokazywał nic i nie był w stanie pomóc Realowi w zdobyciu choćby jednego trofea.
Jak dla mnie rywalizacja będzie między Messim i Riberym.

NIe rozumiem tylko dlaczego jest finałowa trójka, skoro miałabyć piątka.

0

Zgadzam się z galacticass

0

Dokładnie i dlatego uważam że do Barcy się nie nadaję

0

Zdecydowanie Pedro.

0

Napastnik powinien wybiegać za obrońców na prostopadłą piłke, a nie stać i się nie ruszać

0

Za co go minusujecie, dobrze powiedział, bo Sergi Roberto wczoraj był niewidoczny.

0

Ja oglądałem cały mecz i powiem, że Pedro wydawał się najlepszy. Co prawda nie wykorzystał 2 sytuacji ktore powinien wykorzystać, ale był najaktywniejszy i najwięcej wykonywał sprintów za obrońców. Alexis tylko stał przed obroną i czekał nie wiadomo na co.

0

Co jak co Barca może grać na 30% ale uszanować piłkę i grać dokładnie, nie męczyć się w konstruowaniu akcji i powoli klepać piłką, ale w tym meczu jest bardzo wiele niedokładności, strat itp. Szkoda straconego gola, ale teraz jest OK.

0

Idealny skład.

0

E-mail poszedł, czekam na wyniki.

0

Co wy macie do tego Xaviego? Chyba z przezwyczajenia nauczyliście się że jak się ma ponad 30 lat to już tylko ławka.

0

Ronie grał w PSG ? Sorry ale nie przypominam sobie. Pamiętam tylko gdy z Barcy poszedł do AC Milanu

0

Niech walczy do końca!!! Vamos Puyol. Visca el Puyol.

0

Tak, chyba za ostatnie 2-3 miesiące, a przez pozostałe 9-10 miesięcy to Messi zgniatał Ronaldo w każdym aspekcie. Piłkarza wybiera się za cały rok, a nie za ostatnie 3 miesiące.

0

Barcelona 37,9 %
Chelsea 38%
GŁOSOWAĆ NA BARCELONE PANOWIE i PANIE !!!

0

A nie wiece może że Bartra jest szykowany na Lige mistrzów, bo mecz gramy już w środe, a mecz w CL jest ważniejszy bo gramy o pierwsze miejsce w grupie. Więc bardzo inteligentym jest to aby Bartra w tym meczu odpoczął.

0

Chcemy oglądać mecz Barcy w LM... Głosować:

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

aaa znowu komentarze wysyła nie tu gdzie trzeba...

0

za kogo ?

0

a nie sory pomyłka

0

przecież już strzelił w LM

0

A co byś zrobił w przypadku kontuzji Songa tfu... tfu... gdyby Busquetsa nie było na ławce t

0

Pinto na lewą obronę, Neymar na bramkę

0

'' wynik spotkania ustalił słabiutki dzisiejszego popołudnia Pedro ''

Hahahahahaha... To już chyba z przyzwyczajenia o Pedro mówi się że jest słabiutki. Jak dla mnie aktywny, dobrze pokazywał się do gry. Uważam że był tak samo dobry w ataku jak Alexis czy Neymar.

0

Miało być pięciu ścisłych nominowanych ? Dlaczego teraz znów mowa o trzech ?

0

Co powiecie na to:
http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png
Jest to mój własny projekt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?