KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narzekali, narzekali to mają Sergi Roberto w pierwszym składzie. Teraz narzekajcie na to że za Inieste a nie za Xaviego. Pozdrawiam.
0
Ty myślisz że taki prezydent Federacji Piłki Nożnej będzie ufał wikipedii?
Dla wiadomości wszystkich użytkowników:
Wikipedie piszą zwykli, normalni użytkownicy i nie każda informacja jest przez kogoś sprawdzana.
0
Już kilka razy był w ''100% zdrowy'' a jednak kontuzja powracała. Trzymam kciuki żeby już go kontuzje nie męczyły.
0
Nie denerwuj mnie już z tym Xavim. Jak na swój wiek grał u nas nie mało.
0
Jak ja słyszę że ZP powinna trafić do Ronaldo to szlag mnie trafia. Rozumiem że teraz pod koniec roku to on gra najlepiej i najwięcej daje swojemu zespołowi, ale co było w poprzednim sezonie tego roku. Nie pokazywał nic i nie był w stanie pomóc Realowi w zdobyciu choćby jednego trofea.
Jak dla mnie rywalizacja będzie między Messim i Riberym.
NIe rozumiem tylko dlaczego jest finałowa trójka, skoro miałabyć piątka.
0
Zgadzam się z galacticass
0
Dokładnie i dlatego uważam że do Barcy się nie nadaję
0
Zdecydowanie Pedro.
0
Napastnik powinien wybiegać za obrońców na prostopadłą piłke, a nie stać i się nie ruszać
0
Za co go minusujecie, dobrze powiedział, bo Sergi Roberto wczoraj był niewidoczny.
0
Ja oglądałem cały mecz i powiem, że Pedro wydawał się najlepszy. Co prawda nie wykorzystał 2 sytuacji ktore powinien wykorzystać, ale był najaktywniejszy i najwięcej wykonywał sprintów za obrońców. Alexis tylko stał przed obroną i czekał nie wiadomo na co.
0
Co jak co Barca może grać na 30% ale uszanować piłkę i grać dokładnie, nie męczyć się w konstruowaniu akcji i powoli klepać piłką, ale w tym meczu jest bardzo wiele niedokładności, strat itp. Szkoda straconego gola, ale teraz jest OK.
0
Idealny skład.
0
E-mail poszedł, czekam na wyniki.
0
Co wy macie do tego Xaviego? Chyba z przezwyczajenia nauczyliście się że jak się ma ponad 30 lat to już tylko ławka.
0
Ronie grał w PSG ? Sorry ale nie przypominam sobie. Pamiętam tylko gdy z Barcy poszedł do AC Milanu
0
Niech walczy do końca!!! Vamos Puyol. Visca el Puyol.
0
Tak, chyba za ostatnie 2-3 miesiące, a przez pozostałe 9-10 miesięcy to Messi zgniatał Ronaldo w każdym aspekcie. Piłkarza wybiera się za cały rok, a nie za ostatnie 3 miesiące.
0
Barcelona 37,9 %
Chelsea 38%
GŁOSOWAĆ NA BARCELONE PANOWIE i PANIE !!!
0
A nie wiece może że Bartra jest szykowany na Lige mistrzów, bo mecz gramy już w środe, a mecz w CL jest ważniejszy bo gramy o pierwsze miejsce w grupie. Więc bardzo inteligentym jest to aby Bartra w tym meczu odpoczął.
0
Chcemy oglądać mecz Barcy w LM... Głosować:
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
aaa znowu komentarze wysyła nie tu gdzie trzeba...
0
za kogo ?
0
a nie sory pomyłka
0
przecież już strzelił w LM
0
A co byś zrobił w przypadku kontuzji Songa tfu... tfu... gdyby Busquetsa nie było na ławce t
0
Pinto na lewą obronę, Neymar na bramkę
0
'' wynik spotkania ustalił słabiutki dzisiejszego popołudnia Pedro ''
Hahahahahaha... To już chyba z przyzwyczajenia o Pedro mówi się że jest słabiutki. Jak dla mnie aktywny, dobrze pokazywał się do gry. Uważam że był tak samo dobry w ataku jak Alexis czy Neymar.
0
Miało być pięciu ścisłych nominowanych ? Dlaczego teraz znów mowa o trzech ?
0
Co powiecie na to:
http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png
Jest to mój własny projekt.