0

I nawet z 3-cim miejscem. Bo ani z Atletico nie wygrali ani z nami. Ba 3 z tych meczu przegrali i tylko 1 remis z Atletico.

0

Myślę, że 2 mln Euro za niego dostaniemy także dodamy te pieniądze do kupna lepszego napastnika.

0

Oj coś się wczoraj Realowi nie powiodło, a twój ostatni wierszyk był właśnie o zwycięstwie Realu. Także pozdrawiam.

0

Messi może by się sprawdził w 3. lidze polskiej, ale na pewno nie w takim klubie jak Barcelona. Powinien szukać szans w słabszym klubie.

0

Przejechał, drasnął go lekko korkiem po głowie, nie nadepnął go ani nic. Raczej specjalnie, bo ciężko było nie zauważyć leżącego PEPE, ale powtarzam: nie nadepnął mu na głowę!

0

OK, OK, ale mimo wszystko w tych ważnych meczach to Iniesta i Xavi są środkiem pola Barcy, a Fabregas jest mniej widoczny. Gra po prostu gorzej.

0

HEM - Henry, Eto'o, Messi razem zjadaliby teraz trio BBC. Szkoda że to się rozpadło.

0

Ale Fabsowi coś ostatnio forma spadła. Na początku sezonu najlepszy nasz pomocnik, a teraz w meczach z City czy Realem był najsłabszym z pomocników. Iniesta i Xavi dużo więcej dawali drużynie podczas gdy Fabregas starał się, biegał, ale był mało widoczny w grze z piłką. To Xavi i Iniesta biorą ciężar gry na siebie grając piłką.

0

Dlatego się zastanawiam dlaczego @lan91 napisał że Eto'o to najlepsza 9-tak XXI wieku... Oczywistym jest że Leo jest lepszą 9-tką, a co najważniejsze też gra w XXI wieku. Także...

0

Chyba tobie.

0

A Messi?

0

Akurat nie trzeba liczyć na potknięcie Atletico, bo to od nas teraz zależy czy ich wyprzedzimy. Mamy jeszcze mecz z nimi na CN w ostatniej kolejce La Liga. A Real... Real może już stracić punkty pojutrze na trudnym terenie w Sevilli czy choćby w meczu z RSSS w 32. kolejce.

0

To prawda, ale mimo wszystko mieliśmy dość sporo szczęścia że skończyło się tylko na 3 bramkach dla Realu. Stwarzaliśmy Realowi zbyt duże szanse we własnym polua karnym a Benzema mógł nawet ustrzelić ''czwórkę'' (Strzał obroniony przez Pique i niecelne uderzenie głową pod koniec 1szej połowy)
Choć patrząc z drugiej strony to Real też miał duże szczęście choćby rajd Messiego 1vs1 przy stanie 1-0 czy strzał Alvesa w drugiej połowie.

0

Można powiedzieć że nauczyliśmy wczoraj Real liczyć do 4.
Real porażka na CN 1:2 i 3:4 na SB

0

Nie powiedziałbym że ich zespół jest lepiej zgrany, ale dobra. Każdy ma prawo do własnego zdania.

0

Rywalizacja jest taka:
Diego Lopez < Valdes
Marcelo < Alba
Ramos = Pique
Pepe > Mascherano
Carvajal = Dani Alves
X Alonso = Busquets
Modric < Xavi
Di Maria < Fabregas
Ronaldo > Iniesta
Benzema < Messi
Bale > Neymar (tylko ze względu na formę w ostatnich tygodniach)

A więc mamy 5-3 dla Barcy i 3 remisy

0

Ja również

0

Ja wolę go skromnego.

0

No wiesz, pewnie tak ale różnie może być. Kilka razy się nie potwierdzał. W przypadku meczu z City np. nasz skład się zgadzał a MC już nie.

0

A najlepszy klasyk w historii to chyba 6:6 z 13.04.1916r. na Bernabeu.

0

A przede wszystkim oficjalne składy w ostatniej godzinie. Teraz jeszcze jest nawet luz, ale serce bije coraz mocniej z każdą godziną.

0

Gratuluję spostrzegawczości. Poświata sam nie wiem dlaczego się nie dodała.
Litery też chyba wyglądają lepiej.
http://vpx.pl/i/2014/03/23/El-Clasico.jpg

0

Poprawione, postać Ronaldo była odwrócona. Słuszna uwaga.

0

Jako że zajmuję się nieco grafiką komputerową postanowiłem zrobić plakat promujący El Clasico. Co Wy o tym sądzicie?
http://vpx.pl/i/2014/03/23/El-Clasico4.jpg
EDIT:Chętnie wysłucham propozycji. Co wy byście tu zmienili / dodali.

0

Reszta piłkarzy drugie tyle. To razem mamy na boisku 2 Mld Euro

0

Miłego wymyślania.

0

Raport wysłany, teraz czekać na reakcję. ''Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej.''

0

Ja bym dał Neymara na lewą stronę, Messiego na prawą, a środek dal Fabregasa, który robił by za pomocnika, ale taki skład jak najbardziej też jest dobry. Zresztą w 'trenerowaniu' nie jestem mądrzejszy od Martino także, wierzę w niego i zwycięstwo dzisiaj!!! Visca el Barca!

0

Idę do lodówki po mięso. Wracaj do swojej gry.

0

Katalonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?