KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oj, nie sądze. Coś czuję, że w tym roku zarząd weźmie się za tranfery ostro i kupimy ze 4 dobrych piłkarzy.
0
Weźmy Smude, albo lepiej: Fornalika, i po potrójną korone.
0
Za późno, mamy Ter Stegena..
1
Żartujesz... Nie czytasz chyba newsów tutaj. Powiedział, że zostaję w BVB.
0
Jak to kogoś z dwójki Tello/Pedro. Przecież oczywiste jest, że Pedro jest 100x lepszy od Cristiana.
0
...czołgając się.
0
Real ma jeszcze cztery mecze, jeśli jeden z nich przegra, mamy prostą drogę do wygrania Ligi. Musimy się w ostatniej kolejce zrewanżować ATM za LM.
0
Co Cię boli?
0
Realowi do końca zostały jeszcze 3 mecze, bo jedną kolejke chyba mieli przeniesioną. Także jest jeszcze szansa że Real zgubi punkty.
0
Nie spuchło, każdemu zdarza się gorszy mecz.
0
Uwierz mi. Piłkarze też nie stoją, może wyjątkiem jest Messi, który faktycznie mógłby dać z siebie więcej.
0
To proszę.. Tak mądry, to dawaj do Barcelony i graj tam. Zobaczymy czy nie będziesz grał piachu.
2
Tak, do tego jeszcze Casillas, Buffon, Weidenfeller, Neuer, De Gea, Szczęsny i Handanovic, bo przecież ktoś musi walczyć 1. skład.
0
No chyba że Ter Stegen ma w kontrakcie zapisane że będzie podstawowym bramkarzem.
0
Nie zgodzi się na to by walczyć o miejsce w 1. składzie z Ter Stegenem.
Chelsea praktycznie nie ma nic do gadania jeśli faktycznie Tibo Kurtuła chciałby odejść to nie będą go trzymać na siłę.
0
Jak to ''w końcu''? Przecież jest Martino.Destro - Hahaha, żartujesz chyba. Nie powiesz chyba że od początku wiedziałeś że w tym sezonie z Martino nic nie wygramy, bo Martino zapowiadał się bardzo dobrze. Ja nadal uważam, że należy dać mu szansę w następnym sezonie.
1
Racja. Jednak dla Manchesteru United też dostanie się do LM nie powinno być problemem, jednak zabraknie ich w następnej edycji.
0
Oglądając dzisiaj grę Atletico uświadomiłem sobie co u nas jest nie tak.
- Znikła gra na jeden / dwa kontakty. Każdy piłkarz musi zrobić kilka kroków żeby podać ją do kolegi.
- Zbyt bezpieczne podania. Każde musi wyjść, nie ma żadnego ryzyka.
Można mieć posiadanie 60% i wygrywać, ale trzeba czasem ryzykować że straci się tą piłkę.
1
W tamtym roku finał niemiecko-niemiecki to teraz odpowiedź Hiszpanów.
0
Kurtuła nie należy do Atletico, tylko do Chelsea. W ATM jest tylko na wypożyczeniu. Także pytaj Chelsea czy sprzedają nam Tibo Kurtułe.
0
Chelsea, ale baty. Tego bym się nie spodziewał, że w finale zagrają dwa hiszpańskie kluby i nie będzie wsród nich Barcy. Atletico stało się potęgą w europejskiej piłce. Zasłużyli na Lige i Lige Mistrzów. Oby nie powtórzył się mecz Real - ATM z CdR.
0
Przestańcie z tym że Real nas pomścił. Bardzo denerwujące. Jak już to się z nas nabija że my rok temu przegraliśmy z Bayernem 7:0
0
Oceny moim zdaniem dobre, jedynie nie rozumiem czemu Alves ZM skoro Messi i Bartra dostali wyższe oceny.
Zauważcie że w Europie rozpoczął się okres bezkrólewia. Dotąd do FCBM był tą niezniszczalną potęgą, każdy się ich bał. Miała być era Bayernu Monachium, która była zagrożenie dla Wielkiej Ery Barcelony. Jednak zbyt długo BM najlepszy nie był. Nie wiem czy jeśli Real wygra LM to czy można będzie nazwać go tym królem Europy jeśli nie wygra La Liga.
0
Pep na 100% dostanie następny sezon w Bayernie, ale jeśli dalej tak to będzie wyglądać, to może on zostać bez pracy. Zapraszamy z powrotem do Barcy więc.
0
Znasz się na piłce nożnej, choć o drobinę?
0
Co ten Guardiola zrobił z tego Bayernu? Śmiech.
Sorry że tutaj, ale tutaj inni o tym piszą.
0
Jak na autobus zagraliśmy moim zdaniem dobrze w ataku i pomocy. Zawiedli znowu piłkarze broniący. Te dwie bramki Villarealu nie powinny paść.
0
Przestań takie głupoty gadać... Od kilku tygodni/miesięcy Pedro gra lepiej od Alexisa.
0
Chyba że Athletic Bilbao zajmie miejsce w tabeli pozwalające im grać w LM w następnym sezonie.
1
Alves nie gra tragicznie. Moim zdaniem prezentuje trochę wyższy poziom od Montoi