0

Niech sobie mówi co chcę. Że trawa za sucha, że nie przycięta, że za zielona. Nie ma różnicy, dla mnie Xavi to najlepszy pomocnik w Europie.

0

Tak i zostaniemy w pomocy z Iniestą i... Roberto? Rafinha? Rakitić jeszcze nie jest pewny, a nawet jeśli to nie dorasta on jeszcze do pięt Xaviemu.

0

Rakitić i Rafinha to nie poziom Xaviego i Cesca, więc gramy w pomocy samym Iniestą?

0

Wara od Xaviego!

2

Alexis i Pedro też są prawonożni, a grają na prawej stronie.

11

Wy jesteście normalni z tymi narzekaniami na to, że redakcja wstawia tutaj plotki o transferach itp? A co ma wstawiać jak teraz w Barcelonie się nic nie dzieję. Gdyby nie te plotki to strona byłaby martwa do następnego sezonu, nikt by tutaj nie wchodził, a niektórzy mogliby całkiem o niej zapomnieć. Między sezonami takie strony muszą jakoś żyć. A jak nie ma oficjalnych wiadomość muszą coś wrzucać.

0

Płaczecie, że Roma chce 60 mln za Benatie, ale przecież powiedzieli, że nie jest on na sprzedaż. Na zasadzie: Benatia nie jest na sprzedaż, jeśli jednak chcecie go kupić nie będziemy go trzymali na siłę, jeśli tylko pojawi się 60 mln. Tyle. Ile wy byście zarządali za piłkarza, którego nie chcielibyście sprzedawać? Jak najbardziej rozumiem politykę Romy

0

Ale Iniesta to tylko w tym sezonie był w słabszej formie, a jak jest w dobrej to utrzymuje ją cały sezon. A Fabregas opada co roku po połowie sezonu. Co do Xaviego, to był chyba najlepszym pomocnikiem i utrzymał, nie fenomenalny, ale dość dobry poziom przez cały sezon.

5

Sądze, że jak MD o tym tak trąbi, to nie jest to plotka. Uważam, że wyjdzie to drużynie na plus, bo oznacza jeszcze większe odświeżenie składu, a Cesc gra dobrze tylko przez pierwszą połowę sezonu, później na boisku go nie widać.

0

gdyby ta plotka okazała się prawdą byłbym zadowolony. HIguain to dobry napastnik

5

Macie swoje zasrane narzekania na zarząd po kilku plotkach puszczonych przez media.P.S. Nie rozumiem waszego narzekania na Bartomeu. Został od nie dawna prezydentem i jeszcze nic złego nie zrobił, ale i tak większość mówi, że jest taki jak Rosell.

0

...albo Messiego na skrzydło i kupić jakiegoś środkowego napaściora. Oczywiście byłyby też mecze, gdy środkowy napastnik musiałby odpocząć, wtedy Leo grałby na środku. Pedro na prawej.

0

I to chyba dobra decyzja. Co prawda Alexis był drugim najlepszym strzelcem zespołu w tym sezonie, to jednak większość tych goli strzelił gdy na boisku nie było Messiego, gdy wrócił Messi, Sanchez stał się ''nieśmiały''. Po prostu zgasł, tak samo Pedro. Myślę, że sprzedanie tego zawodnika będzie dobrym posunięciem.

0

Tak, i włosny na żel przez co wygląda jak *****

0

Tak samo jak mialbyc poczatek wielkiej epoki Bayernu?

1

Ja bym jednak postawił na Masipa na Puchar Króla. Myślę, że dałby radę.

1

Nie sądze... Będzie grał u nas do końca kontraktu, a kto wie czy jeszcze nie przedłuży.

1

''tylko nie z wyglądu'' - chodziło chyba o to, żeby nie wyglądał jak ped**.

5

3:0? I pewnie Hattrick Ronaldo? Aha oczywiście 3 asysty Bale'a.

0

fajnie by było jakbyśmy zagrali w towarzyskim turnieju Audi Cup w Monachium.

0

Albo niech nadrobi ten sezon i biega po 20 km.

0

Trenerzyna? Jest takie słowo w słowniku?

5

Był bardzo dobrym trenerem. W zakończonym już sezonie to zawodnicy nawalili. Martino pokazał, że jest dobrym taktykiem, głównie w dwumeczu z City i pierwszym meczu ligowym z Realem na Camp Nou. Uważam, że powinien zostać trenerem, lepszej drużyny niż Malaga.

3

Szczerze, to trochę mu współczuję. Taka presja na nim ciąży w nowym klubie. Co innego piłkarz z pola, a co innego bramkarz.

6

LFP nie ogarnia..

0

Nie wiem, zobaczymy w przyszłym sezonie. Może się okazać, że będzie tak słaby, że znów nic nie wygramy, a może być lepszy od Guardioli. Wszystko się okaże.

0

Puchar Katalonii nie jest ważnym trofeum. Przecież i bez tego wszyscy wiedzą, że to FC Barcelona jest najlepsza w Katalonii.

0

Espanyol zapewne wyjdzie składem A, ale wierzę w naszych wychowanków. Przeczuwam wynik 1:0, dla Barcy.

1

Ja na razie widzę jeden transfer. Bo Rafinha i Deulofeu byli na wypożyczeniu. Po prostu wracają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?