KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, ale w takim razie koniecznie trzeba pozbyć się Songa.
3
Casillas z formą jaką pokazał na MŚ będzie miał problem z pierwszym składem. Nie wiem tylko po co RM kupuje Navasa za Lopeza. Moim zdaniem to Lopez jest lepszy.
0
Przecież zartowalem
5
Właśnie za takie zachowanie nie zasłużyli sobie by nazywać ich mistrzami świata.
Taki naród, nic nie zrobisz.
0
Na zdjęciu nie wyglądają na zalamanych po finale. Zwlaszcza Masche i Di Maria. Tylko Lavezzi taki trochę zjarany. :-)
0
sądze, że w Barcelonie od zbierania piłek mają innych ludzi, choć chętnie przeczytał bym o tym newsa.
4
Im więcej wiemy tym lepiej ;D Gdyby tylko wstał o ósmej rano i siedział w swojej kuchni i pił kawę nikt by tego nie pisał. Ale tu chodzi o jego zapał i chęci jakie ma, że na godzinę przed treningiem już był na boisku. :)
3
Przynajmniej u trenera widać głod zwycięstw. Mam nadzieję, że zawodnicy również będą grać z dużą chęcią, a nie na zasadzie: ''Musimy to coś poklepiemy''...
3
Nie zgodzę się :) Gdy grali razem wyglądało to bardzo dobrze. Na pewno lepiej niż współpraca Messiego z Sanchezem czy Pedro.
0
To już jest wina trenera. Jeśli drużyna na siłę szuka Messiego a trener nic z tym nie robi. Moim zdaniem jak grali razem to dobrze im to wychodziło.
7
Tak samo mówił, że Neymar z Messim nie będą dobrze współpracować.
0
Ja też oglądam każdy mecz. Ja nie mówię że to środek gra słabo, ale Dani Alves myślę, że jeśli trener będzie umiał go dobrze ustawić to jeszcze może dużo dać.
0
Mam nadzieję, że zostanie u nas. Pewnie gdyby zrobić sonde byłbym jedynym który głosuje aby Dani został, ale takie jest moje zdanie. Tylko zadanie trenera jest takie by odpowiednio ustawić go na boisku, nie kazać mu tyle dośrodkowywać, a raczej bardziej schodzić do środka. Takie moje zdanie.
7
2-3 lata temu Messi był nieosiąglany dla wszystkich. Był ''kosmitą'', teraz jest po prostu najlepszym piłkarzem na Ziemii. Ja jestem pewien, że jeszcze kiedyś zobaczymy TEGO NAJWIĘKSZEGO (mimo 1,69m wzrostu) LIO.
0
Wiadomo, może ile Messi będzie miał odpoczynku od mundialu do presezonu? Przydałyby mu się ze 2 miesiące żeby sobie odpoczął fizycznie i przede wszystkim psychicznie po mundialu.
0
Ciężko samemu strzelić strzelać gdy taki Higuain Aguero czy Palacio ani nikt z pomocników nie daje prostopadłych piłek do Leo. Nie ma wyjścia za obrone i tak zrobił bardzo dużo w fazie grupowej. Pozatym nie są to drużyny na poziomie San Marino (żeby już nie mówić na poziomie Polski), co w piłkę nie potrafią dobrze trafić.
0
Chelsea widać zmienia ludzi. :) Bardzo pozytywnie zaskoczył.
4
Argentyna bez Messiego? Po zejściu Lavezziego był jedynym piłkarzem który próbował coś zrobić w ataku. Palacio i Aguero nie było widać wcale. A w pierwszej połowie Higuaina było widać tylko wtedy gdy strzelił bramkę... ze spalonego i zmarnowaną 100% sytuację 1vs1 z Neuerem.
2
tak, co by Suarez mógł grać od pierwszej kolejki. Że niby wnosi puchar to tylko taka zasłona dymna.
0
Miał. 10 lat temu... :(
1
Dokładnie. Gdyby Higuain strzelił w finale to Niemcy od razu nie rzucili by się do ataku, bo by popełnili w ten sposób samobójstwo. Długo utrzymywało by się 1:0 dopiero może w 75' Niemcy zaczęli by zabójcze ataki. Nie wiadomo czy by strzlili, a być może to Albicelestes wbili by na 2:0.
0
Chcieliśmy rewolucji, przebudowy składu to mamy. Z tym wiążą się duże wydatki. Dobrzy iłkarze nie kosztują 500tys. tylko po 40mln i więcej
0
Ja też. Gratuluję Mike. Wszystko co powiedziałeś to prawda.
18
Dobry żart na poprawe humoru po wczorajszym meczu. Messi 5.5? Prima Aprilis dzisiaj czy co? Co on mial jeszcze w tym meczu zrobić, żeby dostać wyższą notę. Jak dla mnie zagral bardzo dobrze, a nawet kilka razy powalczyl w odbiorze piłki. W niektórych momentach widziałem ''TEGO'' wielkiego Leo. Jak dla mnie ocena conajmniej 7.5 albo 8.0 Mowie poważnie.
0
To się dziś przekonamy czy masz rację. Ja myślę ze mecz będzie bardzo wyrównany i o tym kto zostanie mistrzem zadecyduje 1 gol. Ja liczę na Argentyne. Wcale nie sa tacy slabi co pokazali w meczu z Holandią, która jest na podobnym poziomie co Niemcy.
0
Co Maradona ma do Taty Martino?
0
Nie zgodzę się! Opinie na ten temat są podzielone, ale moim zdaniem dobrze że Barca go sprzedała.
1
Właśnie jeśli mają coś wygrać to szybciej z Tatą niż Sabellą. Choć mam nadzieję, że wygrają w tym roku mundial.
8
Martino jest w stanie doprowadzić Argentyne do finału za 4 lata. Będe to powtarzał w każdym temacie dot. Martino - TO ŚWIETNY TRENER.
0
Może być. Choć ja bym zrobił coś takiego. http://bit.ly/1mGOR33
Suarez razem z Neymarem byliby napastnikami (ney bardziej na skrzydle po prawej żeby zakleić lukę wbiegający obrońca). Messi jako podwieszony napastnik.W sumie coś takiego zrobił już Eric_Abidal_22. Nie zauważyłem.