0

U mnie podobnie, choć jeśli po porażce Enrique wyleci to nie będe mocno plakał.

0

Moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) u nas był średnim piłkarzem. Ostatni sezon mu wyszedl, ale w poprzednich nie był o wiele lepszy od przeciętnego Pedro.

0

Wyluzuj. Coś złego się stało z tego powodu, że się pomyliłem?

3

Bravo
Alves / Pique / Bartra / Alba
Mascherano
Rakitić / Iniesta
Messi / Suarez / Neymar

0

% FkubC: A faktycznie, nie widziałem jeszcze listy powołanych.

1

Jeśli kto zagra?

0

Zawsze może Mathieu zagrać na LO. NIe wiadomo co strzeli do łba Enrique.

1

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
więc nie żałuj jej dla mnie,
spojrzyj CULE dziś na mnie
ostatni raz.

Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała Barcelono,
a co ze mną będzie - któż to wie...

To ostatnia niedziela,
moje sny wymarzone,
szczęście tak upragnione
skończyło się.

Ta piosenka pasuje do Enrique jak nic innego.

0

A tu BOOM! Wybory wygrywa Bartomeu.

0

A Fabregas nigdy nie zagra w Chelsea - no fakt.
Jeśli Klopp by jednak chciał objąć to stanowisko to jest moim faworytem. Zaraz za nim Bielsa.

1

Z tego co pamiętam Klopp kiedyś mówił w wywiadzie, że nie chce trenować Barcelony, z jakiegoś tam powodu. Nie pamiętam już dokładnie.

1

Psg.

0

Była przed chwilą przez jakieś 5 sekund. Może Ci się transmisja zacięła albo głowę odwróciłeś, ale była.

0

Co ja pacze? Barcelona gra tiki-take?

0

Ter Stegen bardziej kreatywny niż pomocnicy, choć przy pierwszym golu Neymara to chyba Roberto podwał do Suareza

1

Najlepszy tekst komentatora to ten z początku, gdzie powiedział, że Messi najbardziej cieszyłby się tam gdzie największą pensję mu dadzą.

0

3:0. MSN.

0

Znając niektórych użytkowników mogą zacząć chwalić Luisa Enrique, dlatego tak napisałem.

1

Na moje oko spalonego nie było. Gra wygląda dobrze, ale tylko nie zaczynajcie już chwalić Enrique. Mecz z Atletico udowodni jakim jest taktykiem. Gol Suareza piękny. Komentatorzy TVP to porażka

1

TVP Sport.

0

I jeszcze poszedłem narzekać jaka to zła murawa na stadionach.

0

NIe. Moim zdaniem najlepszy jest taki:
Bravo
Alves Pique Mathieu Alba
Mascherano
Xavi Iniesta
Messi Suarez Neymar.

0

Dalej o Vermaelenie... Jedząc śniadanie zwichnąłem palec widelcem, ale leczenie potrwa tylko 3 tygodnie.

1

To się miało rymować?

0

Na Atletico pewnie Mathieu szykuje na LO, Bartra PO, Pique i Mascherano środek obrony. Busi na DM, a w ataku Suarez, Munir i Pedro.

1

Tak mocny skład na mecz z Elche na Camp Nou może być potwierdzeniem tego, że Enrique dostał to ultimatum od zarządu i musi wygrać oba mecze by nie spaść z tej krawędzi na której się znalazł.

3

Złudzeniem to jest sam Luis Enrique. Takiego człowieka nigdy nie powinno być na ławce trenerskiej Barcelony.

1

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, bo zastanawiam się czy gdy mówią o "nowym Messim" jest szansa, że w przyszłości będzie to zawodnik, który choć zbliży się do poziomu Leo.

2

Gorzej niż w pierwszej połowie? Pomyliłeś chyba mecze. Przecież druga połowa była o wiele lepsza od pierwszej.

2

Mam takie pytanie z czystej ciekawości do "starszego" kibica Barcelony, który pamięta początki Messiego w Barcelonie. Jak Messi miał 15-16 lat lub mniej mówiło się, że jest nowym Maradoną czy coś? Czy dopiero później okazał się tak wielkim talentem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?