2

Denis Suarez, Halilović, Samper, Rafinha to jest przyszłość naszej pomocy. Nie wiem o co Ci chodzi z obrońcami. W defensywie gramy świetnie, co potwierdza ilość straconych goli w lidze.

0

Pewnie. To jest przecież 20 000 Euro miesięcznie. Co w porównaniu do Polski daje ok. 80 000 zł na miesiąc.. F*ck Logic.

0

W pełni was popieram. Ludzie "kibicujący" Barcelonie i mówiący, że nie ma szans na tryplet, LM czy Lige to nie kibice, tylko ludzie którzy może myślą, że nimi są.

1

Figo i tak powie ze gral z lepszymi od Messiego (i CR)

0

Nerwy mu puściły. Pewnie gdyby Real przegrał to Ronaldo przeprosiłby dopiero jutro, gdy już by ochłonął. Co nie zmienia faktu, że nie zachowuję się jak jeden z najlepszych piłkarzy świata, bo oprócz umiejętności piłkarskich liczą się też inne rzeczy.

0

Gdyby to był ban byłoby widać w jego komentarzach chyba komentarz usunięty.

0

No wiem, że jechał kiedyś do Barcelony, na chyba tydzień. Teraz i tak już minęło więcej czasu, bo jego ostatni komentarz jest z 11 stycznia. Hmm... Na prawdę interesujące.. Tak zaginąć bez śladu?

1

Pewnie tak, ale nikt nie zabroni marzyć.

0

Tylko, że przeglądam komentarze w jego profilu i w żadnym z ostatnich komentarzy nie ma informacji typu: "komentarz usunięty" czy "Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej". Dziwne....

0

Co Ty? Busquets? Przecież to amator. Ronaldo chyba lepiej się na tym zna.

0

Nie zauważyłem nic głupiego w jego komentarzu. Brakuje jedynie dużych liter i kropki na końcu. Poza tym normalne pytanie.

3

CR11. Może jeszcze The Special Eleven.

0

Myślę, że za 100 euro miesięcznie to on był tam nie poszedł.

0

Bo przyszedł pomagać Messiemu... w zdobywaniu asyst :D

0

Ja się z Tobą w pełni zgadzam. Moim zdaniem również piłkarz Cordoby zasłaniał twarz. Nie widziałem tego na 100% dokładnie, ale mam takie wrażenie, że gdyby piłka nie trafiła mu w ręke dostał by w głowe. Jeśli faktycznie trajektoria lotu piłki taka była karny został odgwizdany niesłusznie. Jednak oglądałem ten mecz w kiepskiej jakości i nie mogę tego powiedzieć na 100%.

0

Ja na żywo oglądałem z komentarzem Hudsona :) Fajny komentator, ale nie wiem dlaczego tak bardzo wszyscy go chwalą.

1

Zgadzam się. Gdyby nie Messi Neymar miałby prawdopodobnie tylko asystę. No chyba, że by wtedy nie oddawał piłki Pedro, tylko strzelał. Messi 100% zasłużenie ZM.

0

Przy golu Pique asystował chyba Xavi.

0

Przy golu Pique asystował bodajże Xavi.

3

Biedny ten Pedro. Obojętnie co by nie zrobił i tak będziecie się z niego śmiać.

0

Zapomnij... Oczywiście, też bym chciał, ale pewnie dostanie 1-2 mecze zawieszenia i nic więcej.

0

Uderzył w twarz dwóch zawodników Cordoby i dostał RED'a

0

Pewnie dlatego, że z rezerwami Elche grało bardziej otwartą piłkę, bo i tak nie mieli nic do stracenia.

0

Widzę, że kolejne Hala g*wno się przyplątało. To mój ostatni komentarz napisany w twoim kierunku, więc nie oczekuj kolejnej mojej odpowiedzi. Nie jesteś wart mojego czasu. Oczywiście za to tylko ja dostanę bana, ale przeżyję to.

0

Zamknij się. Na pewno nie jesteś kibicem Barcy więc spier**** na RM.pl

0

Moim zdaniem nie powinno być karnego. Obrońca Cordoby CHRONIŁ TWARZ! Dla mnie karny za nic.

0

Nieźle Ronaldo potrafi pomóc Realowi w trudnej dla nich chwili. Brawo. Najlepszy piłkarz ŚWIATA!!!

0

Ale ogólnie, gdy gra zazwyczaj na skrzydle robi dość dużo dla Realu. Ma takie mecze, że go nie ma, ale najczęściej jest najlepszy z napastników Realu.

0

ja bym jednak wolał, żeby Suarez grał.

0

Przecież próbował Ancelotti na początku poprzedniego sezonu ustawiać Ronaldo na środku. Nic to nie dawało, bo Ronaldo nie istniał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?