1

Z tych 3? Tylko jedną, wczoraj. Tak czy inaczej dobił i był gol. Przestań bredzić, że Messi dostaje dużo karnych.

5

Przestancie sie czepiac ze ktos tu wkleja komentarze z RM.PL. Ja zawsze chętnie czytam jak niektóre noobki sie osmieszaja. Mozna sie posmiac troche z glupoty niedorozwinietych dzieci

0

Rakitić w drugiej połowie trochę przygasł. Natomiast Iniesta prawie cały mecz napędzał zespół do przodu.

6

Nie gadaj bzdur! O czym ty mówisz? Jaki Guardiola?

0

Bierz połowę następnym razem.

0

wyluzuj.

0

Jaki cel? :-) Myslalem ze wyczuja zart.

0

Ludzie, ja zartowalem, ale nie kazdy ma uzywa mozgu by sie domyslic

0

Enrique to jakiś idiota. Czemu cały czas gra ten sam skład, przecież zawodnicy się przemęczą i będą leżeć w najważniejszym etapie sezonu. Dziś powinny wyjść same rezerwy takie jak Samper, Roberto, Rafinha, Edgar Ie, Traore, Pedro.

0

Co za bzdury? Ani Pedro, ani Xavi nie zagrają.

0

To przez nowy układ menu na stronie. Herb Atletcio jest po lewej stronie przez co wydaje się, że mecz jest na wyjeździe. Też tak myślałem do teraz, dopiero dzisiaj się skapnąłem, że jednak na CN.

0

Tak. Przecież jedno i drugie to TVP. Na obu kanałach komentarz identyczny.

2

Przecież to nie "Krisztiano" powiedział.

0

Pistoleta nie słuchaj. Tak jak powiedział Luismessijr o 23:30.

0

Innej chyba nie będzie, jeśli jedyną telewizją, która transmituje mecz jest TVP.

0

Nie żartuj nawet

0

O 21:55 na TVP1.

0

"Wie ktoś na jakim kanale mecz? Wie ktoś gdzie mecz? Na jakim kanale mecz? Mecz na canal+? Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz? Leci mecz w TV?" - To bardzo trudne warunki dla ludzi o słabych nerwach.

0

Emocje?

1

Nie kompromituj się. Najlepiej to się nie wypowiadaj jak się nie znasz.

0

Kurcze, nie moge sie wypowiedziec na temat ocen, bo nie moglem ogladac meczu, ale z tego co czytam wasze komentarze bardzo latwo wywnioskowac ze ten egzekutor z Liverpool'u stal sie... Pedr... No nie wazne kim. W kazdym badz razie cieszy forma Rakiticia. Najbardziej szkoda mi teraz Iniesty, z Atletico swietny mecz, a teraz znowu byl, ale go nie bylo. Ale on jeszcze wroci, znow bedzie maszyna do posylania asyst.

0

Pewnie Żewłakow i Szpakowski. Pewności nie mam.

2

Beckham mistrz!!!

4

Reus mógłby grać na pozycji ofensywnego pomocnika.

1

Dlatego nie mówię, że byłby dobrym trenerem. Tylko się nad tym zastanawiam. Na zasadzie: "Co by było gdyby...".

0

Jak nie prowokuje, ani nie obraża nikogo to moim zdaniem każdy może tutaj pisać. Nawet jeśli nienawidzi Barcelony.

1

Ciekawe jakby się sprawdził w roli trenera w przyszłości. Oczywiście nie od razu na głęboką wodę, ale gdyby po sezonie zastąpił Eusebio w Barcy B. Może za kilka lat mógłby dostać posadę trenera pierwszej drużyny.

5

Dlaczego? Alves ostatnio prezentuje się całkiem dobrze.

0

Ale on ma krzywy ryj.

1

Mówi tak, bo nie grał ani z Messim, ani z Cristiano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?