16

Możecie w to nie uwierzyć, ale przegapiłem oba gole Barcelony wychodząc na fajka bo myślałem że już nic w tym meczu się nie zdarzy :/

0

Nie widzę powodu do zmartwień, w obydwu możliwych scenariuszach nie jesteśmy pokrzywdzeni. Albo zostaje i nadal mamy najlepszego piłkarza na świecie u nas, albo odchodzi i mamy 250mln na budowę najlepszej drużyny na świecie.

0

Na androida? Jak się nazywa ta apka?

0

W sumie o tym nie pomyslalem, dzieki ;)

1

Wie ktos moze gdzie znajde jakas relacje tekstowa live? Siedze w pracy i tylko to mi pozostaje, z gory dzieki.

0

Xavi jest geniuszem. Nie mam epitetów by to określić co zrobił przy 5 bramce.

0

Dla mnie jedna z najlepszych akcji Barcelony zdarzyła się w rzymskim finale LM. Coś około 80 minuty, od faulu na Messim do okazji sam na sam Puyola. Bramka nie padła ale akcje można oglądać godzinami. Każdy zawodnik oprócz Pique brał udział w tej akcji.

0

@Catalunya2011: Jaki inny odcień? Chodzi ci o to że stopa jest jaśniejsza? Domyśl się dlaczego.

0

Macie zdjęcie w lepszej jakości:

http://twitpic.com/2q2v97

Jednak to nie fake.

0

Zdjęcie kostki Messiego: http://twitpic.com/2q2obv

0

To napewno kostka? Z tego co widziałem to wykręciła mu się prawa a zdjęty but miał z lewej.

0

A dzisiaj mija 10 lat odkąd Messi pierwszy raz przyleciał do Barcelony ze swoim ojcem na testy.

0

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale moim zdaniem czerwona kartka dla Motty tylko przeszkodziła Barcelonie. Gdyby Inter grał do końca meczu w 11, to nie broniłby się tyloma graczami, próbowałby atakować, wtedy większą swobodę miałaby nasza ofensywa.

0

Brawo Barcelona, dziękuje za piękny mecz. Do wszystkich najeżdżających na piłkarzy: Idźcie spać, przyjdźcie tu jutro, albo za kilka dni i wtedy analizujcie. Bo teraz ponoszą was emocje.

0

Wydaje mi się że za często cofają piłkę do obrony, ponieważ jedno niedokładne podanie, strata i już groźna kontra, do tego Xavi nie dał rady sam zdominować środka pola. Dzisiaj Inter zrobił swoje, solidna defensywa + 3 kontry i po zabawie.

PS: Jeśli się nie mylę to bramka Milito padła ze spalonego + karny za faul na Alvesu (atak od tyłu na nogi).

0

W rewanżu na środku może zagrać Abidal jeśli będzie w stanie i wyleczy kontuzję.

0

Pamiętam jak wszedł w drugiej połowie w finale LM 05/06. Już wtedy wiedziałem że będzie wielki ;]

0

Oglądałem z bratem i pamiętam jak powiedział, że jestem chory i załatwi mi wizytę w psychiatryku, gdy najpierw zacząłem się drzeć jak nigdy dotąd, a później leżałem na ziemi i płakałem w dłonie jak małe dziecko.

0

Oglądałem z bratem i pamiętam jak powiedział, że jestem chory i załatwi mi wizytę w psychiatryku, gdy najpierw zacząłem się drzeć jak nigdy dotąd, a później leżałem na ziemi i płakałem w dłonie jak małe dziecko.

0

Może ktoś napisać jak po pierwszych 45 minutach spisuje się trio w ataku?

0

@Wesol03, dobrą relacje to masz w komentarzach podczas meczu ;]

0

Obym kiedyś dożył jeszcze takiego wspaniałego roku jaki był 2009 dla Barcelony.

0

Pedro jest niesamowity, wyrasta nam kolejny wychowanek klasy światowej. I już jestem pewny że Del Bosque weźmie go na Mistrzostwa Świata.

0

"szpadyzorveb: nie ma Iniesty bo zaraz by okno jakieś zapodał" - haha :D Co do meczu to nawet jeśli przegrają to i tak należą się im wielkie podziękowania za ten rok. Przez tą drużynę pierwszy raz płakałem ze szczęścia z powodu piłki nożnej. Dali mi piękne chwile. Niezapomniany rok.

0

Vfb Stutgart - myślę że dobre losowanie ;D

0

Jak się biega po plaży, albo gra w 'plażówkę' to później nogi bolą. Może specjalnie na plaży żeby utrudnione warunki były ;]

0

@rezo25: Fabregas jest w stanie zapełnić lukę po Toure i Keita (nie wiem czy bym to dobrze odmienił: Keicie?)? Puknij się w głowę! Po pierwsze nie grają na tej samej pozycji, po drugie oddając dwóch tak dobrych DMów zostałby tylko na tej pozycji niepewny i niedoświadczony Busquets, który by grać na poziomie Toure musi pograć jeszcze kilka sezonów. Następnym razem zastanów się co chcesz napisać, i dopiero pisz - a nie odwrotnie.

0

Zależy co brać pod uwagę, jeżeli na samą ilość bramek to widać że w tym momencie są lepsi od Ibry, ale za to przydatność dla zespołu ma większą od swych konkurentów, za czym przemawia liczba asyst.

0

Mnie za to "zabija" ten z RAC1 - najpierw "Kaiserslautern" przy golu Iniesty w półfinale LM a teraz to przy Gran Derbi. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?