0

I jeśli ktoś ma nagrane to wszystko, prosiłbym o upload.

0

@zaduma: udowodnił już to nie raz, chociażby ostatni połfinałowy pojedynek z Chelsea.

0

Gadacie na TVP2 że puszczają 'M jak Miłość' zamiast Ligi Mistrzów. Widocznie opłaca im się to z ekonomicznego punktu widzenia. Pewnie więcej ludzi ogląda ten serial niż transmisję Ligi Mistrzów w środę, a szkoda ;/

0

Wszyscy tak mówią o Inieście (i prawidłowo), ale przypomnijcie sobie co dziś robił Valdes. Conajmniej 50% to jego zasługa w tym awansie.

0

Ci komentatorzy z 'n' to muszą się podszkolić. Wczoraj gadali że jeśli Evra i Rooney zobaczą żółte kartki to nie zagrają w finale. Biorąc pod uwagę jakość komentowania to bardzo dobrze, tylko niech nie wprowadzają ludzi w błąd.

0

Ja myślę że Pique-Abidal to najlepsze rozwiązanie. Pique jest wysoki, tak więc poradzi sobie z Drogbą. Natomiast Abidal wydaje mi się najlepszym kandydatem spośród reszty na środkowego obrońcę, do tego gra na tej pozycji w reprezentacji.

0

O to że Messi chciał zwrócić uwagę na dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, mentalnymi i fizycznymi, związanymi z autyzmem.

http://goal.com/en/news/12/spain/2009/05/02/1242691/what-lionel-messis-t-shirt-at-the-bernabeu-meant

Tutaj macie więcej, tylko że po angielsku.

0

Henry jak za starych dobrych czasów w Arsenalu, jednak doświadczenie procentuje. Coś czuje że on będzie bohaterem końcówki sezonu.

0

beznicku11, nie wiem czy to prowokacja czy naprawdę tak myślisz. Pep byłby idiotą jeśli zdjąłby defensywnego pomocnika za skrzydłowego.

0

Właśnie, powiedział ile ubędzie, ale ile może przybyć to już nie wspomniał ;]

0

Zobaczcie sobie galerię na oficjalnej stronie, jak widać Puyol radził sobie całkiem nieźle ;P

0

Zapewne sondaż był robiony teraz, gdy sezonowi kibice nagle zaczeli kibicować Barcelonie widząc jej formę.

0

Pamiętam łzy szczęścia po golu Belletiego. Do dziś jak oglądam na YouTube tego gola, łezka kręci się w oku.

0

Wychowałem się w Katalonii i to oni mieli ze mną sporo kłopotów, co muszę im zamian wynagrodzić.

Zostaję w Barcelonie i nie mam zamiaru nigdzie odchodzić." - Lionel Messi

0

Latałem sobie po stronkach tych klubów, i patrząc komentarze pod news'ami na ten temat najbardziej chyba boją się nas kibice Arsenalu, tam najwięcej wzmianek o Barcelonie jako najgroźniejszym rywalu.

Kibic Chelsea: "Jesli mam być szczery to wolałbym trafic na Barce bo z nią przegrać zaden wstyd a jesli trafimy na Panathinaikos to będzie obciach odpasc"

Kibic Arsenalu: "Najgorszy z możliwych scenariuszy to Barcelona, która na chwilę obecną jest najlepszą drużyną świata i nawet nasz chłopaki w świetnej formie mogą mieć problemy ;/"

Kibic Interu: "Ja chcę Manchester United, Bayern Munich lub Porto. Z Barcą i Liverpoolem będzie trudniej ;]"

A na stronie Lyonu nie było komentarzy ;]

0

Powinien iść na wypożyczenie do jakiegoś Polskiego klubu, tam "potrenował" by rok i wtedy mógłby wracać.

0

Abidal zasługuje na lepszą ocenę. Hleb niżej.

0

Kocham komentarz tego hiszpańskiego komentatora na Premiere Live =)

Co do Henry'ego to wie że musi się przyłożyć bo jeśli wróci Iniesta to on leci na ławkę, do tego jeżeli Hleb rozwinie skrzydła to czarno widzę przyszłość Henry'ego w Barcelonie. Będzie wchodził tylko w wypadku nieobecności Eto'o.

0

Puyol dobrze sobie radzi na lewej a jak narazie Pique poprawie zastępuje go w środku. Jak wróci Milito to będzie jeszcze lepiej. Natomiast przy stracie Alvesa będzie kłopot.

0

W drugiej grupie są zawodnicy ofensywni (oprócz Toure), natomiast w pierwszej odpowiedzialni za pomoc, defensywę. Czy to ma z czymś związek?

0

Interwencje Valdesa na tych filmikach trochę przypominają mi interwencje Boruca, przypatrzcie się ;]

0

No to niech się cieczy grą dopóki Milito jest kontuzjowany.

0

Arek99: defensywa , ofensywa czy atak wszystko jedno i tak jestesmy najlepsi

Haha, z tego co wiem ofensywa to atak.

0

Pomyślcie sobie co by było gdybyśmy stracili teraz również Xavi'ego. Odpukać...

0

A będzie tak że Szejk w zimowym okienku da za niego 60mln i przejdzie do ManCity

0

Dyrektor jest za Realem, to pewnie dlatego :D

0

Yaya i Iniesta dwóch najlepszych wczorajszego meczu.

0

W końcu Valdes bez straty gola ;)

0

C. Ronaldo gra dobrze, trzeba mu przyznać, ale jest dla mnie bardziej gwiazdą telewizyjną (lub tabloidów i innych mediów) niż gwiazdą piłkarską. Messi gra ale nie jest tak medialny, i to mi się podoba. Do tego różni ich podejście do gry, po stylu gry Messiego widać u niego radość, a Krystynka uważa się za nie wiadomo kogo. Dlatego jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Messiego. A tak naprawdę to wolałbym Xavi'ego bo niewielu piłkarzy utrzymuje tak wysoki poziom przez wiele lat.

0

Nie mam z czym porównać tej audycji, dlatego nie napisze czy jest ona dobra czy zła. Ale jakoś mnie nie zadowala, ilość statystyk i komentarzy zadowala ale oczekiwałem więcej interakcji widzów niż czytanie samych komentarzy pisanych przez nich. Do tego co tydzień powinna być wybierana przez widzów 11 kolejki i prezentowana ona powinna być w następnym tygodniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?