KamboL
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokołów Podlaski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:1 cieszy, ale z taką grą to nie mamy się gdzie ruszać do Europy czy do Madrytu.
0
Podziękowania dla Kamini'ego :D
0
No i niby miał być problem z atakiem, bo nie ma lewego skrzydła, Eto'o chciał odchodzić etc. A obrona miała być najlepszą formacją bo kupili Daniego, Pique, Caceresa, a tak naprawdę to problemy są z obroną.
0
Jak to dobrze że jest ktoś taki jak Iniesta i Xavi. Iniesta jeszcze młody a jest dla mnie jednym z symboli Barcelony. Od kiedy oczarował mnie w Finale CL 06 ciągle mnie zachwyca.
0
Znowu tysiąc pytań "Czy jest któryś z kanałów na C+, N-ce, Cyfrowym Polsacie?". Macie w internecie spis wszystkich programów jakie są na wybranych platformach. Google nie gryzie.
0
Edek10, jeśli Eto'o jest numerem jeden na szpicy, po nim jest Henry, to chyba normalne że 3 napastnik nie będzie grał często. Przyjdzie jego czas, jest jeszcze młody i może mu woda sodowa uderzyć do głowy.
0
Wydaje mi się jakbym słyszał Ryjka :)
0
Ponegocjować z nim to i 40mln da za Henry'ego. Bo jeśli chce kupić Ronaldo (Nie Cristiano) to w ogóle dziwie się typkowi jak można tak wyrzucać pieniądze w błoto. I zgadzam się z panami poniżej, kupić za to skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.
0
sw: "KamboL - a kogo obchodzi twoje zdanie ? ;p"
Z tego co wiem to komentarze są do tego by wyrazić swoją opinie o danej sprawie, tak więc niezbyt inteligentnie chciałeś zabłysnąć.
0
Oczywiście nie ujmując nic z jego umiejętności, bo kiedyś zdarzały mu się "kiksy", ale ostatnie dwa czy 3 sezony broni już pewnie.
0
Xavi tak, ale Valdes nie za bardzo mi się kojarzy z symbolem Barcelony, jakoś mnie nie przekonuje ten bramkarz ;)
0
A ja bym chciał taki dreszczyk emocji żeby Wisła była bliska sensacji i wyeliminowania Barcelony, ale oczywiście z happy end'em dla nas. Już sobie wyobrażam Brożka przy wyniku 4:1 dla Wisły z pomeczowym wywiadem, taki zdyszany: "No cóż, zagraliśmy dobrze, byliśmy blisko wyeliminowania Barcelony ale zabrakło szczęścia" hahaha :D
0
Zobaczcie że jedynie nieangielskie kluby w tej stawce to Shalke i Barcelona. Barcelona jedyny klub który stawił jakiś opór ManUtd, choć nadal sądzę że gdyby nie bramka Scholesa to my byśmy grali w finale :)
0
W Mediolanie brat nie przygotował mu mapy dyskotek to tymczasowo zabawi jeszcze w Barcelonie :)
0
Maradona mówił że Ronaldinho to jeden z najlepszych piłkarzy świata i Barcelona zrobi błąd jak go odda, a Pele komplementuje Messi'ego ;)
0
To jest jedyna wada Eto'o, że pochodzi z Afryki :D
0
Teraz co najgłupsze co można by było zrobić to sprzedać Eto'o.
Sezon już się zaczął, gdybyśmy sprzedali go teraz, to wątpię czy byśmy zdążyli sfinalizować transfer jakiegoś napastnika przed LM. Do tego Eto'o jest w wyśmienitej formie, czego więcej potrzeba do szczęścia panie Guardiola?
0
Na justiv tv jest.
/mundofutbol
0
Milch jak zasponsorujesz mi bilet (nie wiem czy do tego nie trzeba karty kibica czy coś takiego) to oczywiście obejrze na żywo ;)
0
Czy jak Wisła wygra z Beitarem to meczyk Barcelona - Wisła będzie w TVP?