KamboL
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokołów Podlaski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PL: http://www30.zippyshare.com/v/34002347/file.html
0
Najważniejszy mecz odbył się w maju tego roku ;]
0
Piqachu!! ;D
0
Ibra i Messi powinni być tylko na wypadek tego, gdy Barca będzie remisować lub przegrywać w drugiej połowie. W innym wypadku niech Pep ich nawet nie wpuszcza.
0
Uff, jak to dobrze że jest Abidal, on da spokój w obronie gdy Alves wyruszy pod pole karne, bo ten dziś musi zagrać trochę bardziej ofensywnie by wspomóc Pedro. Jestem dobrej myśli ;]
0
@Gonzales: chyba tych 1,5 litrowych :D
0
Do 4 razy sztuka :D
0
Valdes - który to raz wyjmuje w tym sezonie 1 vs 1?
0
Pamiętacie "zadyszkę" z tamtego roku? Było to samo, że 'Wielka Barcelona' nie wytrzyma tempa i na pewno nie będzie grała tak do końca sezonu. Jest dobrze, nie ma co wyolbrzymiać i interpretować tego jako wielką porażkę, trudny teren, trudny przeciwnik. Jestem ciekaw co byście gadali gdyby Barca przegrała 4:0 z III-ligowcem.
0
Krótko mówiąc, strzał życia Ryazantseva. PS: Inter również przegrywa już jedną bramką.
0
Albo będzie jeździł bez prawka. Co tam dla niego, zapłaci mandat i jedzie dalej ;]
0
Być może są to spekulacje tylko po to by wynegocjować jak najlepszy kontrakt, ponieważ najprawdopodobniej będzie to jego ostatni kontrakt przed zakończeniem kariery.
0
Oglądając mecz ligi angielskiej wczesnym popołudniem nie czuje tego "klimatu". Natomiast wieczorem gdy jest już ciemno przyjemniej ogląda się mecze z piwkiem w ręku i czipsami na stole ;]
0
Tak sobie teraz myślałem, że kiedyś jak będę starszy i syn będzie mnie się pytał kto za moich czasów był najlepszym piłkarzem to powiem mu tak: "Był taki jeden, gdyby nie zmarnował swojej kariery to miał szansę stać się najlepszym z najlepszych - Ronaldinho." Mam też nadzieję powiedzieć tak o Messim, bo on chyba nie zmarnuje swej szansy.
0
"Rywalami Katalończyków w grupie F będą: Inter Mediolan, Dymano Kijów oraz Rubin Kazań." - wkradł się błąd w artykuł. Nie Dymano tylko Dynamo ;D
0
Jeśli Ibrahimovicowi się coś stanie (odpukać), to jest jeszcze Henry i Messi który też może grać jako środkowy. A wtedy na skrzydła są Iniesta, Pedro, Jeffren.
0
Nie podoba mi się tytuł. Obydwie drużyny grały w futbol, co z tego że Barca piękniejszy. Mogliście już dać tytuł: Defensywny futbol zwyciężył. Co do gry to na plus dla mnie młodzi, bardzo dobrze sobie radzili. Na pochwałę zasługuje Jeffren, Gai trochę za dużo tracił ale też na poziomie. Natomiast nie będę oryginalny i napiszę że jak Messi podawał do Ibry biegnąc w stronę bramki to aż chciało się ujrzeć tam Eto'o który mu odgrywa i Messi kończy strzałem. Ale cóż, wiem że z czasem ujrzę również zgranie Ibry z Messim ;]
0
Ja mam nadzieję że zobaczymy dziś całe trio na boisku razem. A nie np. Henry, Ibrahimović 1 połowa, a Messi w drugiej już bez nich ;]
0
Fajne zagranie można było jeszcze zobaczyć podczas finału LM. Gdy z lewej flanki (albo wolny albo rożny, nie pamiętam) Xavi podawał do Messi'ego który wbiegał w 16-tkę ale ten nie trafił w piłkę.
0
Nie pamiętam gdzie to czytałem, ale Maradona podobno powiedział że nie będzie powoływał Leo na mecze towarzyskie. Chyba że mnie pamięć zawodzi ;]
0
Pamiętam jak była 90 minuta i wyszedłem z pokoju, powoli zaczynałem godzić się z myślą odpadnięcia, wracam a tu nagle Iniesta gol. Zacząłem skakać z radości, po kilku chwilach padłem na podłogę i płakałem jak dziecko. Braciak do mnie że jestem nie normalny (trochę bardziej dosadnie) i jak to można płakać ze szczęścia, ja jednak nic się nie odzywałem i leżałem tak z kilka minut. Jedna z najbardziej emocjonujących chwil w moim życiu, nawet dwie bramki podczas finału nie dały mi takich emocji. Finał oglądałem z kibicem Manchesteru i kibicem Arsenalu, oni już po bramce Messi'ego powiedzieli że "po meczu". A ja nadal mówiłem że Manchester jeszcze może 2 bramy "wsadzić". Zapamiętam ten sezon do końca życia. Pozdro ;]
0
Wydaje mi się że jesteśmy teraz skazani na Zlatana. Nawet jeśli ten news to plotka, i Villa chce grać w Barcelonie, to co zrobimy z Eto'o jeśli David przejdzie do nas? Nie wydaje mi się że Eto'o przyjął by z pokorą informację o siedzeniu na ławce, bo jak ktoś niżej pisał, transfer nie wchodzi w grę bo nikt go nie chce (za rok będzie za free). Natomiast możemy go "wcisnąć" Interowi w ramach transferu Ibrahimovica. I to wydaje się najlepszym w tej chwili rozwiązaniem.
0
Transfer Kerrisona nie potwierdzony oficjalnie.
0
Abidal często "zapełniał lukę" po Alves'u gdy ten za bardzo zapędził się pod pole karne i nie zdążył powrócić do obrony. Natomiast zobaczymy jak będzie to z Maxwellem, bo może być mały problem gdy we dwóch ruszą do akcji ofensywnej.
0
Przepraszam że zrobię offtop, ale warto. Bo to co właśnie przeczytałem to chyba 'hit miesiąca'.
Komentarz na stronie Realu Madryt:
2009.07.08, godz. 15:38, Klosiu
Chcesz tak widzieć gamoniu to masz powiem Ci tak w skrócie Franco był jednym z największych piłkarzy Realu w historii kluby z którym to zdobył ponad 30 różnych tytułów. Zadowolony teraz jesteś!!! Co żal Ci dupę ściska że Real się wzmacnia i rośnie w siłę a ta Farselona nic ani jednego sensownego transferu. Możecie sobie marzyć o Villi czy Fabregasie a i tak do was nie przejdą!!!
# Spadłem z krzesła ;D
0
Wszedł za Henry'ego tuż po strzeleniu bramki przez Messiego.
0
boojan27, nie rozumiałbym zarządu Barcelony jeśli kupili by go teraz i odrazu sprzedali, nie logiczne. Być może cię źle zrozumiałem.
0
@ iglinho: kurpinho chyba chodzi o to że jak czarny to z Afryki i będzie jechał na PNA, a nie że jest rasistą.
0
Gol del la puto crack! hahaha, zabójczy komentarz:D
0
Przypuszczalny scenariusz Realu:
Sezon 09/10: Przegrany, bez wygranej ligi, porażka w 1/8 LM. Kibice Realu tłumaczą to pierwszym sezonem tych gwiazd, że nie zdążyli się zgrać ze sobą. Oczywiście trener zwolniony po sezonie bez tytułów, bo oczekiwania co do wyników były ogromne.
Sezon 10/11: Przegrany, bez triumfu w lidze i odpadnięcie z LM. Kibice będą tłumaczyć to zmianą trenera, że nie zdążył jeszcze stworzyć kolektywu. Prawdopodobna zmiana trenera ;]
Sezon 11/12: Gwiazdy zaczną odchodzić pod pretekstem nie osiągania przez klub żadnych znaczących sukcesów. "Galacticos vol. 2" rozpadnie się. Perez dymisja. Wszystko zacznie się od nowa.
I tak będzie do póki Real nie zmieni swojej polityki prowadzenia klubu.