0

Fajny kubek do porannej herbaty lub kawusi;)

https://jazami.pl/produkt/kubek-no-war-zartownis-ponury/

11

1

Jeśli Putin rzeczywiście chce wprowadzić stan wyjątkowy, to nic dobrego nie wróży. Uważam, że jeśli bedzie pod ścianą to wystapi np. z orędziem do narodu i powie, że Rosja jest obiektem wojny gospodarczej, cybernetycznej, informacyjnej i że zagrożony jest byt Rosji i zagra kartą broni atomowej, jeśli świat nie zdejmie sankcji i niekoniecznie będzie to tylko blef...Jedyna nadzieja, że wtedy ludzie wokół niego go odsuną. Najgorszy scenariusz to pomoc np. Chin czy nawet Indii czy Iranu...

2

@masq a wyobraź się, że się budzisz i jest wojna atomowa...

1

@Kurkmen też myślę, że tak

1

@GeneralXavi dzięki:)

1

Hej jak możecie to dawajcie znać Anonymous o tej stronie!

https://pl.sputniknews.com/

13

@Jogas można powiedzieć taka lokalna obrona cywilna:)

1

@Oskar00 jeszcze niewiadomo chyba

1

@Ksavix myślę, że nie zgodzą się na te kuriozalne warunki pokoju

1

@szela1899 ja zauważyłem, że jak otworzysz bezpośrednio z Twittera to jest czysty link a jak z jakieś strony klinkiesz i później to udostępniasz to wkleja te "szlaczki" ;)

0

@bartekvisca dokładnie miałem przed chwilą tą samą myśl, oni się na pewno nie podadzą a to spowoduje, że wielu ukraińskich patriotów i liderów zginie niestety...

6

@DaPidejpi ci co mają najwięcej praktyki w ostatnich latach czyli Navy Seals, SAS czy GROM

2

@Hubsao dałbym im na imię Wolność i Nadzieja:)

0

@Hosh pewnie go zabalsamują jak Lenina;)

1

@taris jest to w ang wersji może?

30

W tej całej strasznej sytuacji, trzeba bardzo pochwalić Polaków za ich postawę, że znowu w sytuacji zagrożenia, potrafią się wspaniale jednoczyć, działać szybko, sprawnie oraz przede wszystkim wykazywać się wielką empatią dla potrzebujących ludzi! Brawo Polska!

3

@Hubsao następne będą Kraje Bałtyckie, w Estonii czy na Łotwie trochę ludności rosyjskojęzycznej jest

2

@Barwindg Szkoci podobnie;)

4

@Kondziubarca oni pewnie gotowi jak trzeba użyć bomb chemicznych lub biologicznych także...

0

@normasubiektywna no ZSSR przegrał zimną wojnę i się rozpadli:) Ekonomia wykończy każdego;)

0

@Destroyer_of_Worlds ale fizycznie tam są, więc są elementem odstraszania

0

@Destroyer_of_Worlds przecież w Niemczech dalej są;)
Tzw. Program Nuclear Sharing

0

@Kgorecki2500 niech im jeszcze te jachty zarekwirują

0

Mam nadzieję, że Polska dostanie od Amerykanów glowice atmowe jakby Putin dalej chciał straszyć z Kaliningradu czy z terenów Białorusi!

1

@Katalończyk 99 małe pociski z głowicami atomowymi...

0



Już końcówka, ale super analiza, polecam!

26

0

@cules100pro zgadza się dobra decyzja, obawiam sie jednak, że trochę za późno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?