Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny kubek do porannej herbaty lub kawusi;)
https://jazami.pl/produkt/kubek-no-war-zartownis-ponury/
11
Opinie "zwykłych" Rosjan o wojnie:
https://mobile.twitter.com/Tylko_TSW/status/1499645522935955459
1
Jeśli Putin rzeczywiście chce wprowadzić stan wyjątkowy, to nic dobrego nie wróży. Uważam, że jeśli bedzie pod ścianą to wystapi np. z orędziem do narodu i powie, że Rosja jest obiektem wojny gospodarczej, cybernetycznej, informacyjnej i że zagrożony jest byt Rosji i zagra kartą broni atomowej, jeśli świat nie zdejmie sankcji i niekoniecznie będzie to tylko blef...Jedyna nadzieja, że wtedy ludzie wokół niego go odsuną. Najgorszy scenariusz to pomoc np. Chin czy nawet Indii czy Iranu...
2
@masq a wyobraź się, że się budzisz i jest wojna atomowa...
1
@Kurkmen też myślę, że tak
1
@GeneralXavi dzięki:)
1
Hej jak możecie to dawajcie znać Anonymous o tej stronie!
https://pl.sputniknews.com/
13
@Jogas można powiedzieć taka lokalna obrona cywilna:)
1
@Oskar00 jeszcze niewiadomo chyba
1
@Ksavix myślę, że nie zgodzą się na te kuriozalne warunki pokoju
1
@szela1899 ja zauważyłem, że jak otworzysz bezpośrednio z Twittera to jest czysty link a jak z jakieś strony klinkiesz i później to udostępniasz to wkleja te "szlaczki" ;)
0
@bartekvisca dokładnie miałem przed chwilą tą samą myśl, oni się na pewno nie podadzą a to spowoduje, że wielu ukraińskich patriotów i liderów zginie niestety...
6
@DaPidejpi ci co mają najwięcej praktyki w ostatnich latach czyli Navy Seals, SAS czy GROM
2
@Hubsao dałbym im na imię Wolność i Nadzieja:)
0
@Hosh pewnie go zabalsamują jak Lenina;)
1
@taris jest to w ang wersji może?
30
W tej całej strasznej sytuacji, trzeba bardzo pochwalić Polaków za ich postawę, że znowu w sytuacji zagrożenia, potrafią się wspaniale jednoczyć, działać szybko, sprawnie oraz przede wszystkim wykazywać się wielką empatią dla potrzebujących ludzi! Brawo Polska!
0
Bez komentarza...
https://mobile.twitter.com/K_Stanowski/status/1498430739376971780
3
@Hubsao następne będą Kraje Bałtyckie, w Estonii czy na Łotwie trochę ludności rosyjskojęzycznej jest
2
@Barwindg Szkoci podobnie;)
4
@Kondziubarca oni pewnie gotowi jak trzeba użyć bomb chemicznych lub biologicznych także...
0
@normasubiektywna no ZSSR przegrał zimną wojnę i się rozpadli:) Ekonomia wykończy każdego;)
0
@Destroyer_of_Worlds ale fizycznie tam są, więc są elementem odstraszania
0
@Destroyer_of_Worlds przecież w Niemczech dalej są;)
Tzw. Program Nuclear Sharing
0
@Kgorecki2500 niech im jeszcze te jachty zarekwirują
0
Mam nadzieję, że Polska dostanie od Amerykanów glowice atmowe jakby Putin dalej chciał straszyć z Kaliningradu czy z terenów Białorusi!
1
@Katalończyk 99 małe pociski z głowicami atomowymi...
0
Już końcówka, ale super analiza, polecam!
26
W sprawie wsparcia samolotami Ukrainy:
https://mobile.twitter.com/swentol/status/1498290749699411970
0
@cules100pro zgadza się dobra decyzja, obawiam sie jednak, że trochę za późno