Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kacper1432 najlepszy, więc tanio nie jest;)
2
Przypominam już jutro wieczorem gra najlepszy pilkarz świata wg FIFA - Robert Lewandowski;)
1
A później np. z Vanuatu dziennikarz będzie głosować na ZP dla Messiego...
0
On to zrobił, Król Paryża, Kylian Mbappeeee!
0
@AdiKingu96 problem jest taki, że z ligi portugalskiej nawet 3 zespoły moga grać w LM, to jest kabaret, powinien być max. 1 zespół
0
Po co się Messi pcha w środek w 6 czy 7 obrońców i starta? Bez sensu totalnie
1
Messi co strzał to zablokowany, na siłę to wszystko robi, złe wybory...
0
Messi tradycyjnie w karnych dramat! Czemu nie strzelał Mbappe?!
1
Big City Life:)
1
@Encore jak Pep nie będzie kombinował, to może w koncu wygra z City tą LM;)
0
@Sonia17 zgadza się;)
0
@VamosDeJong ja, mam jeszcze Verrattiego i Paredesa;)
0
Gra Realu to jakiś żart:)
0
Mbappe-Haaland-Vini, to może być miazga...
0
@barcowy1899 Messi ma już swoje lata, Mbappe to młody wilk;)
0
Ależ to kapitalnie zrobił Mbappe!
0
Dziś pewna żółta kartka dla Casemiro;)
0
Jak nastroje na La Rambli, kogo wspieramy PSG, Real czy nikogo;)?
1
@matirix20 Arek Milik;)
1
W odniesieniu do ostatnich napięć i wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję, Polska powinna poprosić Amerykanów o rakiety balistyczne z głowicami nuklearnymi na naszym terytorium!
4
@lukaszbarca15 a jakich top kolarzy mają;)
1
@potrojnakorona widać kraj bardzo poukładany, pewnie bardzo dobre miejsce do życia;)
0
Słowenia ma już 7 medali na Igrzyskach: 2-3-2, kraj 2 milionowy i takie wyniki, szacunek!
0
@Volk Cristiano rasista! Szok!
0
@Cule1234 Hoerl bohaterem Austriaków
0
"Brawo" Lindvik...
0
Somsiad chyba bez medalu;)
Edit: A jednak..:/
0
No zrobił się konkurs teraz
0
Wąsacz odpalił...
0
Dawid zrobił co mógł, ale dziś bez medalu