0

@Kacper1432 najlepszy, więc tanio nie jest;)

2

Przypominam już jutro wieczorem gra najlepszy pilkarz świata wg FIFA - Robert Lewandowski;)

1

A później np. z Vanuatu dziennikarz będzie głosować na ZP dla Messiego...

0

On to zrobił, Król Paryża, Kylian Mbappeeee!

0

@AdiKingu96 problem jest taki, że z ligi portugalskiej nawet 3 zespoły moga grać w LM, to jest kabaret, powinien być max. 1 zespół

0

Po co się Messi pcha w środek w 6 czy 7 obrońców i starta? Bez sensu totalnie

1

Messi co strzał to zablokowany, na siłę to wszystko robi, złe wybory...

0

Messi tradycyjnie w karnych dramat! Czemu nie strzelał Mbappe?!

1

Big City Life:)

1

@Encore jak Pep nie będzie kombinował, to może w koncu wygra z City tą LM;)

0

@Sonia17 zgadza się;)

0

@VamosDeJong ja, mam jeszcze Verrattiego i Paredesa;)

0

Gra Realu to jakiś żart:)

0

Mbappe-Haaland-Vini, to może być miazga...

0

@barcowy1899 Messi ma już swoje lata, Mbappe to młody wilk;)

0

Ależ to kapitalnie zrobił Mbappe!

0

Dziś pewna żółta kartka dla Casemiro;)

0

Jak nastroje na La Rambli, kogo wspieramy PSG, Real czy nikogo;)?

1

@matirix20 Arek Milik;)

1

W odniesieniu do ostatnich napięć i wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję, Polska powinna poprosić Amerykanów o rakiety balistyczne z głowicami nuklearnymi na naszym terytorium!

4

@lukaszbarca15 a jakich top kolarzy mają;)

1

@potrojnakorona widać kraj bardzo poukładany, pewnie bardzo dobre miejsce do życia;)

0

Słowenia ma już 7 medali na Igrzyskach: 2-3-2, kraj 2 milionowy i takie wyniki, szacunek!

0

@Volk Cristiano rasista! Szok!

0

@Cule1234 Hoerl bohaterem Austriaków

0

"Brawo" Lindvik...

0

Somsiad chyba bez medalu;)

Edit: A jednak..:/

0

No zrobił się konkurs teraz

0

Wąsacz odpalił...

0

Dawid zrobił co mógł, ale dziś bez medalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?